Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування бренду в соціальних мережах: Вконтакте, Facebook, Instagram

  1. «Чи потрібна нам репутація так, як вона є?» Брендинг в соцмережах.

«Чи потрібна нам репутація так, як вона є?»

Брендинг в соцмережах.

Абревіатура SMM знайома не кожному, але всі ми маємо до неї безпосереднє відношення. SMM або Social media marketing перекладається на російську мову як маркетинг в соціальних медіа. Відразу виникає питання, для чого він потрібен?

Кількість користувачів, зареєстрованих в соціальних мережах, зростає з кожним днем ​​і обчислюються вони в тисячах. Люди користуються соціальними мережами, тому що вони дозволяють бути обізнаними, мобільними, оперативними і швидше встановлювати необхідні комунікації. У зв'язку з цим Вам не потрібно шукати свого споживача - він знаходить вас сам.

До соціальних медіа відносяться: соціальні мережі, блоги, мікроблоги, фото і відеохостінги, вільні енциклопедії, сервіси соціальних новин і закладок, форуми, геосоціальні мережі та інші інтернет-ресурси, всюди де присутня комунікація між користувачами.

Власні площадки в соціальних мережах дозволяють не тільки встановити прямий діалог з ЦА, а й дають можливість донести офіційне звернення, або підтвердження інформації до основної маси аудиторії.

Звичайно, кожен з нас вже зареєстрований хоча б в одній соціальній мережі, і багато хто вважає, що в просуванні та наповненні спільнот немає нічого складного. І дійсно, розмістити фотографію, скопіювати цитату або посилання на цікавий ресурс, справа кількох хвилин. Складність полягає лише в тому, як сприйме цю інформацію ваша цільова аудиторія. SMM дуже делікатна послуга, в якій потрібно враховувати Inbound Marketing1. Брендинг в соціальних мережах показує рівень, компетентність, відкритість і адекватність компанії. Якщо розміщений вами контент2 не відповідатиме очікуванням вашої ЦА, вона піде до конкурентів. І зробити це на соціальних майданчиках набагато простіше, ніж ви думаєте.

Соціальні мережі - це інтернет-ресурси, що представляють собою спільноти користувачів. Кожен учасник соціальної мережі має особистий профіль, в якому, при бажанні, може вказати про себе максимально повну інформацію. Користуючись цією інформацією, ми знаходимо вам клієнтів.

Перш ніж починати просування в соціальних мережах, я рекомендую використовувати певні алгоритми дослідження, які дозволять направити нерегламентоване спілкування інтернет-аудиторії в потрібне русло. Дослідженню підлягають:

  • переваги ЦА;
  • активність ЦА;
  • залученість ЦА;
  • прямі і непрямі конкуренти;
  • рольові моделі користувачів;
  • думка споживачів про бренд.

переваги ЦА;   активність ЦА;   залученість ЦА;   прямі і непрямі конкуренти;   рольові моделі користувачів;   думка споживачів про бренд

На основі отриманої інформації формується стратегія просування бренду і унікальний контент-план. Також розробляється оригінальний фірмовий дизайн сторінки. Ваш профіль - це соціальне обличчя вашого бренду, і воно повинно бути бездоганно. На нього в першу чергу будуть звертати увагу ваші потенційні партнери і клієнти. Виходячи з інформації профілю, вони будуть приймати рішення про встановлення з вами ділових контактів.

Контент групи повинен підлаштовуватися під основні інтереси ЦА і містити багаторівневі записи: фотографії, відеозаписи, аудіозаписи, анімацію або посилання на сторонній ресурс. Пости повинні бути представлені в розважально-рекламної формі: голосування, конкурси, опитування і відповідати фірмовому дизайну сторінки. Публікуйте ексклюзивний, актуальний, цікавий і затребуваний контент. Виберіть основну тематику ваших повідомлень, створюйте навчальні матеріали - подкасти, відео, переводите статті та відео західних експертів.

Якщо адміністратори груп спілкуються з користувачами в онлайн-режимі, це помітно збільшує лояльність до бренду. Модератори протягом усього проекту повинні підтримувати спілкування в групах, залишати коментарі, відповідати на запитання користувачів. Також в їх обов'язки входить нівелювання негативних відгуків і залучення цільової аудиторії в інтенсивне спілкування. Контакт з аудиторією повинен відбуватися у вільній формі. Знайдіть ідеальний «голос» компанії, - стиль спілкування зі споживачами, який буде зрозумілий і приємний цільової аудиторії, і використовуйте його.

Ваші повідомлення повинні представляти цінність для читачів. Ідеальні модератори спільнот завжди вміють знайти баланс між рекламою своїх послуг і спілкуванням. Публікація контенту повинна бути регулярною, але при цьому якісною. Якщо ваш контент буде нізкопробен і неоригінальний, то він буде сприйматися як «захаращувати стрічку», і реклама в соціальних медіа не буде ефективна.

Також на регулярній основі варто проводити аналітику спільнот, відстежувати те, що про вас пишуть інші користувачі, використовуючи можливості пошуку в соціальних мережах. У міру побудови успішного бренду зростає ймовірність появи критики на вашу адресу. Спокійно реагуйте на негатив, що не провокуйте конфлікти, підтримуйте нейтральний тон в дискусіях.

Спокійно реагуйте на негатив, що не провокуйте конфлікти, підтримуйте нейтральний тон в дискусіях

Дотримуючись наших порад, Ваша компанія зміцнить свій позитивний імідж, збільшиться впізнаваність бренду серед цільової аудиторії. А як наслідок - підвищиться відвідуваність вашого сайту, продажу та довіру до Вас. У результатах пошукових запитів в пошукових системах будуть частіше виводитися обговорення вашої компанії і продукції.

Якщо Ви націлені на просування бізнесу на регулярній основі, варто скористатися професійними послугами digital-агентства «Алего».

Наші переваги - це наш досвід і використовувані інструменти. Існує безліч нюансів, які ми застосовуємо у своїй роботі:

  • використання спеціальних хештегов3, які є інструментами систематизації інформації;
  • робота з SEO-фахівцями, які оптимізують контент під пошукові запити;
  • робота з копирайтерами, які допомагають писати ефективні приховані транзакції;
  • розміщення таргетированной реклами в «вконтакте», так як ця соціальна мережа є найбільш популярною серед російських медіа;
  • реклама в Instagram, яка допоможе звернутися до найбільш молодої аудиторії 16-28 років;
  • реклама в Facebook, яка має незначну конкуренцію в російськомовному сегменті.

А також багато іншого, що можуть запропонувати фахівці digital-агентства «Алего».

У Вас ще залишилися питання по SMM? Відповіді на них можна знайти в наступних статтях:
управління репутацією Робота з відгуками Управління репутацією роботодавця моніторинг згадок агент впливу

«Чи потрібна нам репутація так, як вона є?
«Чи потрібна нам репутація так, як вона є?
Відразу виникає питання, для чого він потрібен?
У Вас ще залишилися питання по SMM?