Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування груп в соціальних мережах і їх монетизація

 1. Соціальні мережі і заробіток в інтернеті
 2. Заробіток через соціальні паблік
 3. Реалізація творчих ідей
 4. таргетована реклама

Заробити в соціальних мережах може кожен, якщо вибере те, що до душі.

Соціальні мережі і заробіток в інтернеті

Сьогодні соціальні мережі надають можливість заробити. Найбільш простими способами заробітку є лайкінг, фолловінг і репостінг. В інтернеті існує безліч сервісів, що пропонують заробити таким чином. Суть роботи - у виконанні певних дій, спрямованих на розвиток і просування сайтів або розкрутку спільнот, таких як репости тематичних повідомлень або підписка на групу. Можна виконувати завдання відразу на декількох майданчиках.

Заробіток через соціальні паблік

Мабуть, найбільш складний спосіб заробити полягає в розвитку групи в соціальній мережі. З одного паблік з 10 тисячами передплатників можна отримувати близько 5 тисяч рублів на місяць. Відповідно, чим більше людей, тим вищий дохід. При створенні і просуванні кількох паблік, природно доходи примножуються. як розповідають на офіційному сайті професіонали з просування сайтів, загальна сума чистого прибутку доходить до сотень тисяч рублів і може бути не обмежена. Все залежить від ваших можливостей. На жаль, при спробі поєднання такої роботи зі звичайною, паблік досить швидко «гине», адже для живих людей потрібні завжди свіжі і цікаві пости. Тому потрібно повністю присвятити себе цьому.

Звичайно за всім цим криється не просто створення групи і набивання кишень грошима. Управління та нарощування паблік - це досить складна і копітка робота з величезною увагою до деталей. Робота з людьми на увазі поступове нарощування довіри, яке, як відомо, важко отримати, але легко втратити.

Робота з людьми на увазі поступове нарощування довіри, яке, як відомо, важко отримати, але легко втратити

Виділяють 2 основних способи заробітку в розкрученому співтоваристві:

 • Розміщення реклами. Пост на стіні може бути розміщений один раз, періодично або бути закріплений в шапці сайту - від цього залежить вартість послуги. Найголовніше, щоб рекламний пост хоч трохи збігався з тематикою паблік. В іншому випадку він буде заважати постійним передплатникам, і вони будуть відписуватися.
 • Продаж товарів і послуг через групи. Для цього потрібно створити тематичну сторінку, наприклад, з послугами копірайтерів. Те ж саме стосується веб-студій, компаній по просуванню сайтів, автомобільного бізнесу, художників, Дропшиппінг і багатьох інших видів діяльності.

Реалізація творчих ідей

Соціальні мережі із задоволенням купують додатки і стікерпакі, якщо ідея є оригінальною. Можна заздалегідь обговорити з керівництвом площадки реалізацію певної ідеї або запропонувати вже реалізований проект різним соцмережах, щоб підвищити шанси на успіх. Успішний продаж дозволить отримати значний прибуток.

Багато в чому правильний концепт дозволяє значно збільшити популярність майданчики, за рахунок цього можна добре заробляти, вкладаючись в ідею. Поступове її розвиток подібно просуванню майданчики, нічим не обмежена.SMM і настройка реклами

Можна не створювати свою спільноту, а займатися просуванням стороннього. Практично будь-яка компанія намагається створити привабливе представництво в соціальних мережах, а деякі і зовсім присутні тільки там. Грамотний підхід і поступову розкрутку пропонують сьогодні багато агентств. Ви можете підглянути ціни на подібні послуги тут , Щоб хоч приблизно уявляти, про що йде мова. Функції SMM-ника включають:

 • розробка контент-стратегії;
 • підбір картинок і написання постів;
 • спілкування з потенційними клієнтами;
 • модерування паблік.

розробка контент-стратегії;  підбір картинок і написання постів;  спілкування з потенційними клієнтами;  модерування паблік

Також SMM використовується як доповнення до просування сайту за допомогою seo і інших засобів. У соцмережі можна викладати анонси статей на сайті, акції, конкурси, цікаві новини, які можуть залучити нових читачів.

За ведення однієї групи можна заробляти від 1000 до десятків тисяч рублів на місяць в залежності від обсягу і класу спільноти. Досвідчений SMM-щик може взяти в роботу відразу кілька спільнот і заробляти набагато більше.

таргетована реклама

Будучи одним з нових способів заробітку, галузь не має достатньої кількості фахівців, так що можна зайняти свою нішу. При цьому таргетинг дешевше контекстної реклами або пошукового просування, завдяки чому він такий популярний у невеликого бізнесу і приватних осіб. Багато в чому за це варто дякувати самі пошукові системи, які обійшли особливою увагою цю нішу. за строгими алгоритмами , Що поширюються в органічному ранжируванні, не помічено вплив на таргетинг соціалок, а це значить, що ні сайти донори, ні сайти акцептори ніяк не страждають. Тільки чистий трафік! Це дозволяє застосовувати таргетинг соціальних систем, як повноцінний інструмент інтернет-маркетингу.

Щоб стати таргетологом, потрібно навчитися працювати з рекламними кабінетами ВК і Facebook Ads, розібратися з налаштуванням в myTarget. Завдяки знанням тонкощів в запуску кампанії можна заробляти на послугах лідогенераціі. Уміння точно керувати рекламну кампанію дозволяє заробляти на партнерських програмах, приводячи клієнтів і отримуючи за них відсоток від продажів.

Уміння точно керувати рекламну кампанію дозволяє заробляти на партнерських програмах, приводячи клієнтів і отримуючи за них відсоток від продажів

Заробити в соціальних мережах може кожен, якщо вибере те, що до душі. Одні способи не вимагають підготовки, інші потребують особливих знаннях, завдяки яким послуга стає ексклюзивною. На основі цих знань можна вибрати оптимальну майданчик і спосіб монетизації.