Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування і розкрутка сайтів в пошукових системах - пошукова оптимізація сайтів, внутрішня і зовнішня оптимізація, SEO оптимізація, висновок сайту в ТОП-10 google.com.ua

Компанія SEO Media займається просуванням сайтів в пошуковій системі google.com.ua. Пошукова оптимізація сайтів або SEO (Search Engine Optimization) є одним з найбільш ефективних засобів для просування бізнесу в мережі Інтернет.

Пошукова оптимізація сайту - це процес виведення Вашого сайту в ТОП-10 природною видачі google.com.ua.

Натисніть для збільшення картинки:

Натисніть для збільшення картинки:


Процес пошукової оптимізації складається з двох етапів - внутрішня оптимізація сайту і зовнішня оптимізація сайту. Внутрішня оптимізація сайту - полягає в тому щоб підвищити релевантність (відповідність) вашого сайту під окремо взятий ключовий запит. Внутрішня оптимізація включає в себе наступні етапи - коригування або написання текстів на найбільш релевантних сторінках вашого сайту, а також коригування мета-тегів сайту.

Зовнішня оптимізація - перелік дій спрямований на підвищення авторитетності сайту для пошукової системи.

Пошукова оптимізація сайту має дві основні переваги в порівнянні з контекстною рекламою - більшість людей принципово не клацають по контекстній рекламі, і використовують тільки природну видачу google, тому оптимізована посилання (SEO-посилання) може залучати більшу кількість відвідувачів; друга перевага полягає в тому, що по природному видачу може бути 1 клік, може бути тисяча кліків - вартість просування ключового запиту від цього не змінюється і є фіксованою на місяць.

Варто зауважити, що процес виведення сайту по вибраних ключових запитах в ТОП-10 google.com.ua - це тривалий процес, який займає до трьох місяців. Такий тривалий термін досягнення ТОП10 пояснюється специфікою пошукових алгоритмів.

Проект по SEO розрахований на три місяці - за цей час ваш сайт виходить в ТОП-10 пошукової системи. Після досягнення зазначених результатів - для утримання досягнутих позицій необхідно щомісяця пролонгувати (продовжити) пошукову оптимізацію. Тобто на 4, 5 місяць вартість просування залишається колишньою і щоб не втратити позиції необхідно постійно продовжувати фінансування.

Вартість просування сайту залежить від багатьох факторів, тому для підготовки комерційної пропозиції по SEO нам необхідна посилання на ваш сайт, щоб провести SEO аналіз сайту, а також виходячи з тематики сайту вибрати найбільш ефективні запити.

Мінімальне замовлення для виведення вашого сайту на першу сторінку Google.com.ua становить 5 слів (пошукових запитів) або 1000 гривень.

Замовити просування ви можете в розділі « Заявка на просування сайту », А також зателефонувавши за телефоном - (044) 331-77-54