Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування інформаційних сайтів
Просування інформаційних сайтів пов'язано з наявністю ряду нюансів і є далеко не найлегшою завданням. Все це пов'язано зі специфікою таких інтернет-сторінок, а головна трудність в тому, що вони містять відомості про той чи інший предмет, а не пропонують будь-які послуги чи товари. Сьогодні багато компаній пропонують свої послуги в сегменті просування, але лише одиниці можуть впоратися з поставленим завданням швидко і точно. Ось і для компанії просування сайтів не представляє складності, будь то інформаційний ресурс або інтернет-магазин.

Чим же ще відрізняються інформаційні сайти?

 1. Неповторний і цікавий контент, створений під певну цільову аудиторію.
 2. Немає контактної інформації, це ускладнює визначення сайту до того чи іншого регіону
 3. На них багато посилань, які відправляють відвідувачів на інші ресурси.
 4. Розміщення реклами проводиться безпосередньо на сторінках сайту.
 5. Величезна кількість проіндексованих інтернет-сторінок.

Все, що необхідно для результативного просування інформаційних порталів - це:

 • Зовнішня оптимізація і внутрішня оптимізація, при цьому здійснена вона повинна бути грамотно.
 • Велика кількість унікальних і цікавих текстів по заданій темі.
 • Періодичне оновлення і поповнення ресурсу.

Специфіка розкрутки інформаційного сайту:

 1. Написання різноманітних унікальних текстів копирайтерами. Це пов'язано, перш за все, з вузькоспеціалізованими темами, якими присвячені такі сайти.
 2. Часто необхідна спеціальна: це і зміна дизайну, і наповнюваність новою інформацією, і створення форумів, і розробка нових розділів і посилань. Така робота займає чималу кількість часу, але воно того варто, після таких дій інформаційний ресурс стає набагато цікавіше і зручніше для відвідувачів.
 3. Можливість отримання on-line консультацій або відповідей на питання, що цікавлять, це робить об'єкт інтерактивним і автоматично збільшує престиж. Тут може виникнути у замовника питання про необхідність створення таких форумів, а проблема полягає в правильному поясненні значущості проведеної роботи.
 4. Кожен сайт, який потребує просуванні за допомогою послуги SEO, повинен бути зареєстрований в Yandex-каталозі. Нещодавно створені сайти часто не проходять модерацію з першої спроби, тому потрібен час на доопрацювання і повторну спробу успішно зробити реєстрацію.

В цілому, ці правила не є остаточними, кожна компанія, що займається просуванням, обов'язково коригує їх відповідно до власних параметрами і інтересами.
З цим читають так само:
Ви можете пропустити до кінця і залишити відповідь. Діагностики в даний час не допускається.Чим же ще відрізняються інформаційні сайти?