Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування інтернет-магазинів для Одеси

  1. 1.SEO-просування
  2. 2.Контекстная реклама та реклама в соціальних мережах

Існує (грубо кажучи) 2 варіанти просування інтернет-магазинів, найчастіше вони працюють в зв'язці один з одним.

1.SEO-просування

Існує (грубо кажучи) 2 варіанти просування інтернет-магазинів, найчастіше вони працюють в зв'язці один з одним

Інструменти для seo-просування і розкрутки інтернет-магазинів сайтів і блогів в Одесі і по всій Україні. Google Analytics і Яндекс Директ.

SEO - головна частина просування сайту, вона довго розганяється (від декількох місяців, аж до півроку, в залежності від безлічі факторів), але після цього починає давати результати, SEO буде працювати на вас весь час існування сайту, і підтримувати його потрібно буде тільки новими товарами та інформацією. До того ж це безкоштовно (не рахуючи початкової настройки, в середньому 100-150 у.о.). Полягає вона в наступному - пошукові роботи індексують ваш сайт, все тексти, описи, додаткову інформацію про сайт, інформацію про ваші товари і т.д. Залежно від запиту користувача (те, що ви вводите в пошуковому рядку) ці роботи шукають найбільш підходящі (релевантні) сайти за Вашим запитом.

Так само до сео відноситься: закупівля вічних посилань на ваш сайт, нарощування посилальної маси; Розробка семантичного ядра, підбір ключових слів для сторінок сайту; Налаштування технічної seo-частини магазину.

Інтернет-магазин, на CMS Opencart легко піддається оптимізації в пошукових системах, що скорочує час, необхідний на індексацію і потрапляння в топ видачі. (Yandex, google etc.).

2.Контекстная реклама та реклама в соціальних мережах

Інструменти для seo-просування і розкрутки інтернет-магазинів сайтів і блогів в Одесі і по всій Україні. Google Analytics і Яндекс Директ.

Контекстна реклама і реклама в соціальних мережах - платна частина просування вашого сайту, але вона ж і швидша - вам не потрібно чекати поки роботи проїндексируют ваш сайт, не потрібно лізти в топ видачі результатів, реклама відображається в самому верху пошукової системи в розділі "реклама ". Не залежно від вибори майданчики для реклами - суть одна. Ви платите за кліки по вашій рекламі (Гуглу, Яндексу, вк, фейсбуку). Ціни зазвичай досить осудні, але змінюються в залежності від виду товару / сайту / діяльності / регіону. Професіонали в просуванні інтернет-магазинів по Одесі - рекомендують починати з реклами в google від 50 у.о. в місяць на перший час, ці гроші ви платите на пряму в google. Налаштування контекстної реклами так само платна, середня вартість 50 у.о. , Оплачується кожен раз при зміні налаштувань видачі реклами (звичайно-одноразово).

Щоб розробити або просунути у нас ваш інтернет магазин, Ви можете зв'язатися з нами зручним способом, серед перерахованих на головній сторінці нашого сайту https://nat.od.ua, в розділі "контакти".