Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування інтернет-магазину під Гугл: інструкція по розкрутці

 1. Особливості просування в Google
 2. Не допускайте дублювання контенту
 3. Важливість рекламних зусиль і інші особливості просування

До особливостей роботи з інтернет-магазинами можна віднести наявність значного каталогу товарів, а також копіювання текстового і мультимедійного контенту. Саме ці недоліки служать частою причиною неможливості досягти в Google бажаних високих позицій. Тому стає актуальним, крім застосування традиційних способів просування, використовувати і використовувати широкий діапазон прийоми.

Ефективне просування інтернет-магазину в Google можливо, якщо приділити різним підводних каменів пошуку належну увагу. Безумовно, єдиного рецепта, як уникнути низьких позицій, не існує. Успішно просувати ресурс вийде тільки в тому випадку, якщо приділити увагу безлічі дрібниць. При комплексному підході і регулярному виконанні робіт ви зможете вивести з результатів пошуку просувний ресурс на бажані позиції.

При комплексному підході і регулярному виконанні робіт ви зможете вивести з результатів пошуку просувний ресурс на бажані позиції

Google сьогодні готовий запропонувати ще більш високі результати пошуку, якщо над сайтом інтернет-магазину професійно попрацювати. Наприклад, алгоритм Panda перевіряє якість і унікальність наповнення, дизайн. Способи взаємодії з відвідувачами, різноманітність аудиторії, час, проведений кожним користувачем на сторінках сайту, і інші фактори. Якщо ресурс відповідає всім пропонованим сьогодні вимогам Панда, успішність розкрутки інтернет-магазину в Google буде гарантована.

Отримати якісний, унікальний контент можливо і при невеликих витратах. Якщо заохочувати справжніх покупців залишати відгуки з фотографіями або відео, можна не тільки уникализировать сторінки, але і привернути увагу потенційних покупців. Такі живі відгуки викликають довіру і мотивують зробити придбання.


Особливості просування в Google

Основними нюансами успішного просування в даній пошуковій системі є:

 • значимість кожної окремої сторінки, а не домену в цілому;
 • до повної внутрішньої оптимізації не припустимо нарощувати зовнішню кількість посилань;
 • важлива природність зовнішніх посилань для максимально результативного просування;
 • внутрішня перелінковка має важливе значення, оскільки вона визначає вагу сайту;
 • значимість використання наскрізних посилань.

Не слід забувати, що якість внутрішньої оптимізації має для пошукової системи Google першочергове значення. Неприпустимо безладне розсіювання ключових слів на сторінках ресурсу, оскільки такий підхід не тільки не приведе до бажаних результатів просування, але й спричинить за собою накладення санкцій, внаслідок якого сайт потрапить під фільтри.

Неприпустимо безладне розсіювання ключових слів на сторінках ресурсу, оскільки такий підхід не тільки не приведе до бажаних результатів просування, але й спричинить за собою накладення санкцій, внаслідок якого сайт потрапить під фільтри

Не допускайте дублювання контенту

Просування інтернет-магазину в пошуковій системі Google буде успішним, якщо виключити дублювання контенту. З цією проблемою може впоратися кожен інтернет-магазин, якщо забезпечить наступне:

 • створення власного Google адреси;
 • канонізація посилань;
 • правильне уявлення грамотного, інформативного і унікального контенту на всіх сторінках, витримана структура, правильно підібрані ключові слова;
 • систематичні посилання на власний URL.

Якщо ревно ставитися до дублювання контенту, ретельно відстежувати ситуацію і не допускати цього, шансів піднятися в пошуковій видачі Google більше.


Важливість рекламних зусиль і інші особливості просування

Рекламна кампанія - ефективний інструмент для успішної і прибуткової торгівлі. При просуванні в мережі зовсім немає необхідності рекламувати все підряд товари. Досить вибрати найбільш затребувані, розмістити на них прямі посилання і забезпечити барвистість уявлення.

Якщо існуючий трафік не призводить до конверсії, всі витрачені на нього кошти можна вважати витраченими даремно. Не завжди ефективно використовувати вбудовані інструменти пошуку ключових слів. Найчастіше такий підхід здатний привести до аналогічних з конкурентами ключам, що є небажаним. Важливо проаналізувати сторінку продукту, що просувається і підібрати саме ті фрази, які і приведуть користувача саме до вас. Для кожного конкретного магазину відповідно до його специфікою повинна бути обрана певна стратегія просування.

Ще один із значущих інструментів реклами саме в Google це AdWords. Він надає новітні можливості, які поки ще не оцінили по достоїнству багато користувачів. Мобільний таргетинг цільових груп, ефективні розширення, можливість настройки контекстної реклами - все це надасть можливість скоротити в значній мірі витрати на кожен клік.

Використовуйте переваги Google+ і Google новини для поширення рекламної інформації. Google надає безліч ефективних і простих інструментів, які здатні стати надійними помічниками в просуванні ресурсу.

На окрему увагу заслуговує алгоритм mobile friendly. Пошукова система, піклуючись про комфорт користувачів, віддає перевагу тим ресурсам, у яких існує і мобільна версія. Абсолютна більшість в наші дні вважає за краще відвідувати різні ресурси, в тому числі і інтернет-магазини, використовуючи смартфон. Тому Google при ранжируванні вже досить давно віддає перевагу саме ресурсів, у яких є мобільна версія. Тому, якщо цікавить ефективна розкрутка інтернет-магазину в Google, подбайте про її наявність.

Не секрет, що кожен шостий запит в мережі є регіональним. Використання Google адреси дозволить потенційним відвідувачам знайти саме ваш магазин. Якщо бази даних, перетворені в HTML, генерують магазин, слід потурбуватися про його оптимізації та для пошукових роботів. Відомості загального формального характеру на Schema.org забезпечать пошуковим системам доступ до таких даних. Протоколи посприяють тому, щоб Гугл краще розпізнавав контент і забезпечував високу пошукову видачу.

Корисне по темі