Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування інтернет магазину

 1. Що ще почитати з циклу "Як відкрити Інтернет-магазин?"

«« Частина 1: Розкрутка Інтернет-магазину - міфи і реальність

Спам - спимо розсилки - можливість розсилки про продукцію і Ваш Інтернет-магазин через електронну пошту (це спам) або інтернет-комунікаторів (спимо) - spam instant messengers.

Що таке СПАМ - дивіться тут .

Відразу скажу, в моєму списку спам- розсилки знаходяться в "чорному" списку просування.

Я ніколи б не вдавався до цього способу просування, так як поважаю право користувача отримувати потрібну інформацію тільки по ЙОГО вимогу і згоди.

«« Частина 1: Розкрутка Інтернет-магазину - міфи і реальність  Спам - спимо розсилки - можливість розсилки про продукцію і Ваш Інтернет-магазин через електронну пошту (це спам) або інтернет-комунікаторів (спимо) - spam instant messengers

Одна справа, коли Ви на своєму Інтернет-магазині зробили вікно підписки на новини Інтернет-магазину - це дуже хороший і ефективний канал впливу на попит ваших клієнтів. Люди самі просять додати в список розсилки і дають згоду на отримання пошти. А парафії сотень листів в особисту поштову скриньку викликає злість і роздратування. Я дуже сумніваюся, що ваші потенційні кинуться купувати товари саме у вас.

Туди ж відносяться SMS - розсилки на мобільні телефони - будьте обережні з цим способом - ви граєте на грані.

Шановний читач, давайте подумаємо разом, і задамо собі питання.

А в чому полягає просування або розкручування вашого сайту або Інтнернет-магазину?

Для чого це потрібно Вам в першу чергу?

Звичайно ж, перебуваючи в першій десятці або двадцятці пошукових результатах, Ви зможете отримати більшу кількість заходів в Інтернет-магазин, і, отже, більше продати товарів. Тобто заробити більше грошей.

Далі, припустимо, що у вас вистачило грошей і бажання - і ви все ж пройшли по всіх цих варіантів і розмістилися на вершині пошуку в Яндекс і Гугл.

А що далі?

Раніше до вас заходило, наприклад 20 чоловік, а тепер вже 300 осіб. Але де гарантія, що ці люди куплять товар саме у Вас?

Може почати з того, перш, ніж займатися розкручуванням магазину провести аналіз юзабіліті ( "зручності використання") Інтернет-магазину. Подивитися ціни конкурентів, умови доставки, за якими ви працюєте. Ознайомитися з вимогами, яким буде відповідати ваш Інтернет-магазин з точки зору Пошукових систем. Подивіться вимоги Яндекса "Чим відрізняється якісний сайт від неякісного з точки зору Яндекса?" .

Настійно рекомендую ознайомитися з можливостями "білої оптимізації" з точки зору Яндекса тут - Повне довідкове PDF керівництво тут .

Задумайтесь, шановні власники, а що Ви самі зробили для того, щоб користувачам хотілося б зайти в ваш Інтернет-магазин ще й ще раз?

Чи є в Інтернет-магазині:

 • Детальний опис товару, хороші фото (взята з чужих сайтів);
 • Детальна інформація про доставку, умови роботи, гарантії;
 • Низькі або конкурентні ціни в вашому регіоні;
 • Зручний механізм замовлення, і не строкатий, кричущий дизайн;
 • Різні варіанти оплати за товари: картки, готівкові, банківські платежі, віртуальні гроші;
 • Постійний графік роботи магазину робочі дні і частково, у вихідні;
 • Оперативна підтримка клієнтів по пошті, в он-лайн, по телефону

Детальний опис товару, хороші фото (взята з чужих сайтів);  Детальна інформація про доставку, умови роботи, гарантії;  Низькі або конкурентні ціни в вашому регіоні;  Зручний механізм замовлення, і не строкатий, кричущий дизайн;  Різні варіанти оплати за товари: картки, готівкові, банківські платежі, віртуальні гроші;  Постійний графік роботи магазину робочі дні і частково, у вихідні;  Оперативна підтримка клієнтів по пошті, в он-лайн, по телефону

Якщо всі ці моменти є і у вас - вітаю, Ви на порозі позитивний змін!

Відповідаючи на всі поставлені питання, все ж хотів би відповісти на питання: як самому "розкрутити" Інтернет-магазин?

Якщо ви тільки починаєте і запускаєте свій маленький Інтернет-магазин:

 • Ви розраховуєте на локальні продажу - рекламуйте Інтернет-магазин в своєму регіоні - зосередьтеся на місцевій рекламі;
 • Наведіть сторінки і текст в них для Інтернет-магазину вимогам великих пошукових систем;
 • Використовуйте нетрадиційні методи просування своєї продукції (зробіть групи за інтересами, по товарах, по обслуговуванню і використанню товарів), наприклад в соціальних мережах (групах в vkontakte.ru, odnoklasniki.ru), блогах (http://www.livejournal.com/ ), місцевих та регіональних форумах.

Якщо Ви продаєте мобільні телефони, скажімо в місті Х, напишіть кілька постів в місцевому форумі типу "Я от собі у нас тут в місті купив класний мобільний телефон Nokia за все за N рублів. Швидко доставили, дали гарантію - молодці" .... Тільки не пишіть пости у вигляді явної реклами, наприклад: "Інтернет-магазин ляляля.ру - найкращий, заходьте до нас - у нас найкращі ціни і умови"

ру - найкращий, заходьте до нас - у нас найкращі ціни і умови

До речі, використання слів - низькі ціни, знижки, розпродаж, акція - піднімає інтерес користувачів до покупок в Інтернет-магазині.

Не забудьте про місцеві каталогах, розміщених у вашому місті - це додатковий інструмент тяжіння клієнтів.

У висновку хотів сказати, що якщо Ви сподіваєтеся, що заплативши N-у суму і забудете про магазин - гроші просто потечуть струмком, то такого варіанту не буде. Просування Інтернет-магазину - це копітка робота по наповненню і поліпшенню контенту, створення різних акцій і рекламних ходів, робота з клієнтом і постачальниками, постійний моніторинг ринку і конкурентів.

Не шукайте легких шляхів, які не заспокоюйте себе заплаченими сумами на "розкрутку".

Кращим показником ефективності і якості Інтернет-магазину є відвідуваність Інтернет-магазину , Потім вже продажу і Ваш дохід.

Вирощують Інтернет-магазин, як молоде деревце, яке потребує вашої турботи і опіки.«« Частина 1: Розкрутка Інтернет-магазину - міфи і реальність

Що ще почитати з циклу "Як відкрити Інтернет-магазин?"

Колонка редактора сайту Колонка редактора сайту


Що ще почитати з циклу "Як відкрити Інтернет-магазин?
А в чому полягає просування або розкручування вашого сайту або Інтнернет-магазину?
Для чого це потрібно Вам в першу чергу?
А що далі?
Але де гарантія, що ці люди куплять товар саме у Вас?
Задумайтесь, шановні власники, а що Ви самі зробили для того, щоб користувачам хотілося б зайти в ваш Інтернет-магазин ще й ще раз?