Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування молодих сайтів

 1. Успішне просування молодого сайту? Все можливо!
 2. Що буде виконано в рамках надання послуги?

Молоді домени (віком від півроку до 12 місяців) можуть просуватися так само успішно, як і проекти, існуючі десятиліття. Зрозуміло, просування нових сайтів в пошукових системах проходить не так швидко і гладко, має свої особливості. Однак говорити про повну їх безнадійності в плані розкрутки не доводиться. адже успіх просування Вашого сайту в ТОП Яндекса - це лише питання часу. І тому є чимало прикладів. Команда Demis Group неодноразово доводила це на практиці.

Зверніть увагу! Вік ресурсу визначається не датою реєстрації домену, а першою індексацією його сторінок з тематичним контентом.

Успішне просування молодого сайту? Все можливо!

Ключовою проблемою розкрутки нових сайтів є відсутність посилальної бази. Нарощувати її необхідно акуратно, без різких стрибків активності. В іншому випадку можна швидко потрапити під фільтри або при найкращому розкладі залишитися на 20-30-й сторінці пошукової видачі.

Ще один важливий аспект розкрутки - якісний контент і регулярність його поновлення. Якщо ресурс є статичною, наповнений неунікальні статтями, навряд чи він зможе розраховувати на високі рейтинги пошукача. Щоб проект мав хороші позиції, його потрібно розвивати.

Величезне значення в процесі розкрутки має довіру з боку пошукових систем, або так звана трастових. Вона включає в себе внутрішні і зовнішні чинники. Серед внутрішніх варто відзначити чистоту ресурсу (відсутність вірусів і порушень правил ранжирування), перелинковку, унікальний контент, грамотну структуру. У число зовнішніх факторів потрапляють якість вхідних посилань і позитивна динаміка приросту посилальної маси.

Професійно сформована і реалізована стратегія щодо збільшення трастовості неминуче виведе Ваш сайт на стабільні ТОП-позиції в пошуковій видачі, що призведе до зростання відвідуваності web-ресурсу і збільшення продажів.

При цьому вартість подальшого просування Вашого сайту буде нижче витрат конкурентів на досягнення тих же показників ефективності залучення нових покупців через пошукові системи.

 • Домен зареєстрований більш 12 місяців тому?
 • Індекс цитування ресурсу нижче, ніж у конкурентів?
 • Сторінки заповнені контентом в повному обсязі?

Якщо хоча б на одне з питань отримана позитивна відповідь, сайт відноситься до категорії молодих і вимагає особливого підходу до просування.

В рамках надання послуги технічної підтримки, супроводу та розвитку сайтів фахівці Demis Group оновлять контент, створять нові сторінки і розділи; налагодять постійний моніторинг доступності та працездатності сайту, будуть оперативно усувати знайдені помилки; додадуть нові функції і сервіси.

Що входить у вартість?

Замовляючи послугу підготовки молодого сайту до просування, Ви вкладаєте гроші в майбутнє зростання продажів. Як результат робіт по підготовці сайту Ви отримуєте:

 • Рівномірне збільшення кількості відвідувачів. Виходячи з аналізу успішно реалізованих проектів з нарощування трастовості сайтів, ми з великою часткою впевненості можемо прогнозувати зростання трафіку вже починаючи з 2-го місяця роботи.
 • Стабільне зростання позицій сайту.
 • Поступове збільшення PR і тИЦ. Ми гарантуємо збільшення показників за рахунок використання природних (не куплені і не тимчасових) посилань.
 • Зниження витрат на подальше просування молодого сайту в пошукових системах. Завдяки тому, що в процесі підготовки до просування збільшення посилальної маси буде здійснюватися переважно за рахунок так званих вічних посилань (тих, які ставляться на весь час існування ресурсу), Ваші подальші витрати на просування сайту в Мережі будуть нижчі за витрати Ваших конкурентів і нижче вартості просування «неавторитетних» сайтів.

Кінцевим підсумком нашої роботи стане повна готовність Вашого сайту до конкурентної боротьби за місце в ТОП-10 пошукової видачі!

Що буде виконано в рамках надання послуги?

 • Роботи по внутрішній оптимізації і просуванню молодого сайту.
 • Роботи по зовнішньої оптимізації та розкрутці.
 • Прив'язка сайту до продвигаемому регіону.
 • Роботи, пов'язані з поведінковим маркетингом (вплив на поведінку цільової аудиторії сайту).

Фахівці Demis Group здатні підготувати і просунути дійсно будь-онлайн-проект, забезпечивши йому високий трафік цільових відвідувачів. При цьому потрібно пам'ятати, що конкуренція в Інтернеті неухильно зростає, отже, зростає трудомісткість просування сайтів по позиціях . Очевидно, що чим раніше почати роботи по просуванню молодого сайту, тим більший ефект воно принесе в майбутньому.

Ми готові гарантувати успіх підготовки Вашого сайту до розкручування. Така впевненість забезпечується нашу репутацію лідера ринку, використанням легальних методів просування і оптимізації, а також величезним портфоліо успішних проектів (більше 3000 клієнтів на абонентському обслуговуванні).

Впевненість в ефективності своєї роботи дає нам можливість після закінчення підготовчого етапу запропонувати просування молодого сайту в пошукових системах з оплатою тільки за досягнутий результат.

Замовити підготовку сайту до просування

Справедливі і прозорі ціни. Ефективно, в реальні терміни, чесно.

Більше 3000 Клієнтів вже користуються привілеями Demis Group.
Які бонуси Ви отримаєте, ставши нашим клієнтом, дізнайтеся тут!

Які бонуси Ви отримаєте, ставши нашим клієнтом,  дізнайтеся тут

Успішне просування молодого сайту?
Що буде виконано в рамках надання послуги?
Успішне просування молодого сайту?
Домен зареєстрований більш 12 місяців тому?
Індекс цитування ресурсу нижче, ніж у конкурентів?
Сторінки заповнені контентом в повному обсязі?
Що входить у вартість?
Що буде виконано в рамках надання послуги?