Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування продукту. Безкоштовні ідеї для розвитку проекту

 1. Просування продукту: поради, інструменти, ідеї
 2. 1. Відео на Youtube (20 + 4)
 3. Чек-лист 20 основних роликів:
 4. Чек лист +4 ролика:
 5. 3. Ідея на серветці
 6. 4. Нікуди без воронки
 7. 5. Клієнт мрії, хто він?
 8. 6. Ebay для пошуку клієнтів
 9. 7. Товариші партнери
 10. 8. Прес-кит, що це?
 11. 9. Як на мобільному виглядає ваш сайт?
 12. 10. Ще більше мобайла
 13. 11. Експерт і лідер
 14. 12. Форум, місце битв і боїв
 15. 3/4

Давайте по суті, всім потрібно просування продукту? А рекомендації про те, як це зробити безкоштовно якраз в цій статті.

Просування продукту: поради, інструменти, ідеї

У блозі вже був матеріал про безкоштовних інструментах . Ми йдемо більше в бік онлайну, але обіцяю випустити окремий guide по офлайн в тому числі.

Продовжуємо наш збірник рекомендацій для безкоштовного просування вашого проекту в інтернеті. Сьогодні зібрав для вас цілих 12 і 3/4 світової, які без грошей допоможуть розкрутити продукт. Почали!

1. Відео на Youtube (20 + 4)

Навіть невеликі відео слабкого якості здатні принести користь і додатковий трафік до вас на сайт. Створіть канал на Youtube зніміть кілька короткометражок про ваш продукт, клієнтів або поширених питаннях. Навіть якщо сам відео хостинг у вас не буде збирати передплатників, то принаймні самі матеріали легко можна буде інтегрувати на інші майданчики.

Чек-лист 20 основних роликів:

 • Зберіть 10 найпопулярніших питань про ваш продукт. Може бути цей список вже у вас є від клієнтів. А може бути ви просто заходите в Wordstat , Вводите ключове слово і дивіться, що найчастіше запитують у Яндекса по вашій темі.
 • Зберіть 10 питань про продукт, які ви хотіли б чути від клієнтів. Ці питання повинні стосуватися відмінностей, тобто, чим ви відрізняєтеся від конкурентів. А сервіс у вас як? А доставка безкоштовна? А підтримка яка?
 • Запишіть 20 відео відповідей на ці питання. Довжина ролика від 30 секунд до 3 хвилин не більше.

Чек лист +4 ролика:

 • 1 відео "Додаткова інформація". По факту це вставка в кінці кожного відео, де ви говорите про те, що можна подивитися залишилися ролики, якщо підписатися.
 • 1 відео "Введіть своє ім'я та отримаєте всі 20 роликів в подарунок". Маємо в своєму розпорядженні на підписаний сторінці цей ролик.
 • 1 відео "Дякуємо, що підписалися". Розміщуємо на сторінці подяки, яка показується після підписки.
 • 1 відео "Купуйте мою продукцію" або ж "Читайте мій блог". Вставляємо в усі вихідні листи.

2. Назва сайту, це важливо!

Воно повинно бути таким, що запам'ятовується і в ідеалі відображати вид вашої діяльності. Якщо ви займаєтеся розведенням таких маленьких ретриверов, то назва вашого сайту / бренду не повинно бути "alfachino24.ru". Придумайте що-небудь більш відповідне. А ретривери нижче.

3. Ідея на серветці

Якщо ви коротко не можете розповісти про свою ідею, то гріш їй ціна. Саме тому з'явився такий термін, як "ідея на серветці".

Зрозумійте, якщо при розмові ваш співрозмовник запитує: "Чим ви займаєтеся?", - а ви замість простої відповіді починаєте м'ятися, то як по-вашому вона буде поширюватися далі?

4. Нікуди без воронки

Хочеться відразу обмовитися, що мова йде про комерційні проекти в першу чергу. Намалюйте "воронку" продажів для вашого проекту / сайту з окремими рівнями. Чим клієнт / відвідувач ближче до нижньої частини, тим він цінніший.

Відносини на нижніх рівнях повинні ставати міцнішими. Спеціальні програми, заохочення, додаткові послуги і навіть карти в закритий клуб. Всі ці методи дозволять, як утримати існуючих, так і залучити нових клієнтів.

5. Клієнт мрії, хто він?

Якщо вам необхідно організувати просування продукту, то звичайно ж все залежить від нього. "Кого?", - запитаєте ви. Містера "Ідеального клієнта". Увімкніть уяву і опишіть свого кращого і самого бажаного клієнта. Якими характеристиками він повинен володіти. Який бізнес? Скільки років? Рівень прибутку? Чим цікавиться і де проводить вільний час? Чим більше ви зберете характеристик, тим простіше буде в майбутньому спиратися на цей список і шукати нових клієнтів, тобто цільову аудиторію.

6. Ebay для пошуку клієнтів

В одній книзі прочитав хитрість для товарів, які можна розмістити на дошках оголошень типу Ebay і Avito. Наприклад, якщо у вас фотоапарати на сайті продаються, то чому б не створити оголошення та аукціон, вказавши адресу свого сайту?

З особистого досвіду можу сказати, що часто бачив, як магазини на Avito розміщують свої товари, причому в категоріях як б / у, так і нові. PS Котов люблю, просто сподобалося оголошення.

7. Товариші партнери

Одне з найбільш ефективних засобів просування, на мій погляд. Забийте в пошуковик ключові слова вашої ніші. Знайдіть таких же, як ви самі. Хто робить те саме, що і ви? Запропонуйте їм працювати разом. Рекламуйте один одного, просувайте, продавайте продукти партнера разом зі своїми.

Не обмежуйтеся лише своєю областю діяльності, думайте з точки зору ваших клієнтів, які ще товари і послуги їм потрібні? У цю сторону і продовжуйте рух.

8. Прес-кит, що це?

Це такий розділ у вас на сайті з найпопулярнішими питаннями, відгуками ваших клієнтів і інформацією про компанії. Значно економить особистий час і сили. Наприклад, журналісту потрібно зібрати інформацію про те, хто ви, а у вас просто і зрозуміло все викладено в прес-кита. Плюс тут можна розмістити відповіді на найпопулярніші питання (ті самі відео відповіді, чому б і ні).

9. Як на мобільному виглядає ваш сайт?

Розумію, що для тих, хто в темі, це звучить банально, але все ж. Друзі, в епоху, коли мобільні пристрої перегнали настільні комп'ютери, плануючи просування продукту, не забувайте про мобільної версії сайту.

Просто зайдіть зі свого телефону до себе ж на сайт і зверніть увагу на наступне:

 • Скільки вантажиться сайт? (Більше 3 секунд вже погано)
 • Як відображається дизайн? Чи не злітає чи розмітка?
 • Чи всі посилання працюють?

10. Ще більше мобайла

Затягнути своїх клієнтів в мобільні телефони. Нехай фотографують, ставлять лайки і надсилають вам фото з продукцією. Давайте бонуси і мотивируйте до дій в мережі. Чим більше активностей з вашим брендом буде в Мережі, тим краще просування продукту в цілому.

11. Експерт і лідер

Завдання стати експертом в очах клієнтів. Публікуйте фото з вашою продукцією, пишіть статті, ведіть лекції і розповідайте про нюанси вашої галузі. Нехай вас сприймають як людину розбирається в питанні.

12. Форум, місце битв і боїв

Як і в попередньому пункті, просування продукту вимагає сприйняття вас як експерта. Кому ви довіритесь більше, людині, якого вам порекомендували або просто чергового перехожому?

Знайдіть форуми і співтовариства де тусуються представники вашої ніші. Вступайте в дискусії, відстоюйте свою точку зору. Таким чином ступінь довіри до вас буде рости, а за ним і потік клієнтів.

3/4

Не обмежуйтеся лише тими порадами, які запропоновані в цьому матеріалі. Зрозумійте, що головне бажання, а можливості знайдуться. Візьміть за основу те, про що прочитали сьогодні. Комбінуйте методи і способи, створюйте свої врешті-решт. 3/4 це ваше прагнення і ентузіазм, який допомагає зробити просування продукту ефективним. А з мене нові фішки і кейси, до зустрічі!

Олексій А.

Сьогодні трохи сміливий рекламний ролик від енергетичного напою Semtex. Сюжет будується навколо молоді, яка витрачає купу свого вільного часу на перегляд порно і відволікається від важливих справ. Для сценарію залучили "Короля" чеської порно індустрії. Він боксує і постійно чує голос, що закликає подивитися фільм для дорослих. Але енергетичний напій допомагає впорається зі спокусою, ось.


5. Клієнт мрії, хто він?
8. Прес-кит, що це?
9. Як на мобільному виглядає ваш сайт?
А сервіс у вас як?
А доставка безкоштовна?
А підтримка яка?
Зрозумійте, якщо при розмові ваш співрозмовник запитує: "Чим ви займаєтеся?
А ви замість простої відповіді починаєте м'ятися, то як по-вашому вона буде поширюватися далі?
5. Клієнт мрії, хто він?
Кого?