Навигация по сайту

Популярные статьи

ПРОСУВАННЯ САЙТІВ - Пошукова оптимізація (SEO) - EdvanceMedia Санкт-Петербург

  1. Вартість просування сайту
  2. Як ми визначаємо ключові запити?
  3. Поетапний підхід. Внутрішня і зовнішня оптимізація

Наша команда має багаторічний досвід розкрутки сайтів. Звернувшись до нас, ви відчуєте якісний результат і приріст кількості клієнтів. Ми прекрасно розуміємо що, якщо клієнт отримує віддачу і заробляє зі свого сайту, значить він буде користуватися послугами по seo просування сайту тривалий час. B2B as it is.

Є завдання просунути сайт?

Почніть з SEO-аудиту!

Будь-яке рішення задачі починається з її аналізу.
Запитайте аудит сайту, це безкоштовно!

Вартість просування сайту

За роки роботи ми прийшли до найбільш оптимальним і зрозумілим для клієнта тарифами. Ми поділяємо бюджети: оплата за посилання, робіт по сайту, написання статей і нашого винагороди в разі успішного просування сайту в ТОП-10. Всі ціни за просування сайтів зрозумілі і прозорі.

Що таке SEO? Навіщо потрібно пошукове просування сайту і як воно працює?

Природний приплив відвідувачів з пошукових систем - один з найпопулярніших видів залучення цільової аудиторії на сайт.

Для того, щоб ваш сайт вірно проіндексованих пошуковими системами і потрапив в першу десятку видачі по ключових запитах, важливо враховувати безліч нюансів. Кількість параметрів, які впливають на просування сайту в пошуку, більше 800, і про них важливо пам'ятати ще до початку проектування, адже виправити щось потім буде складніше.

Якщо ви або ваші розробники не врахували всі вимоги пошукових систем, ми готові це виправити! Ми працюємо як з самописні, так і з популярними системами управління сайтів, з простими несколькостранічнікамі і великими інтернет-магазинами з тисячами найменувань товарів.

Як ми визначаємо ключові запити?

Головна мета пошукової оптімізаціі- зробити так, щоб при пошуку позиція вашого сайту у видачі була вище, ніж у конкурентів. Для досягнення результату потрібно зовнішня і внутрішня оптимізація.

Будь-яка робота, пов'язана з СЕО-просуванням, починається зі збору семантичного ядра - головних ключових пошукових запитів, за якими і будемо просуватися. Зібравши таке ядро, ми виділяємо рентабельні запити для кожного конкретного випадку і ділимо їх по рівню конкуренції.

Зібравши таке ядро, ми виділяємо рентабельні запити для кожного конкретного випадку і ділимо їх по рівню конкуренції

Поетапний підхід. Внутрішня і зовнішня оптимізація

Внутрішня оптимізація - це роботи, виконані безпосередньо в самому сайті. Вона включає в себе оптимізацію коду і мета-тегів під запити користувачів, розміщення на сторінках контенту, який максимально точно відповідав на той запит, за яким прийшов відвідувач, впровадження внутрішньої перелинковки і аналіз поведінки відвідувачів на сторінках для подальшого виправлення недоліків.

Зовнішня оптимізація - це робота на сторонніх майданчиках-донорах. На цьому етапі важливо правильно вибрати сторонні ресурси, на яких будуть розміщуватися посилання на просувний сайт.

Використовуючи поетапний підхід і «біле» просування, за кілька місяців можна значно поліпшити позиції сайту. Важливо не зупинятися на досягнутому і пам'ятати, що SEO-оптимізація не повинна припинятися, потрібно постійно генерувати новий контент , Працювати над структурою сайту, над його наповненням, щоб ваші конкуренти не змогли зрушити вас з завойованих позицій!

Є завдання просунути сайт?
Що таке SEO?
Навіщо потрібно пошукове просування сайту і як воно працює?
Як ми визначаємо ключові запити?