Навигация по сайту

Популярные статьи

ПРОСУВАННЯ САЙТІВ В Костромі

  1. ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ
  2. ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ САЙТУ
  3. КОЛИ ЧЕКАТИ РЕЗУЛЬТАТ ВІД SEO
  4. РОЗКРУЧУВАННЯ І ПРОСУВАННЯ САЙТУ ЧЕРЕЗ РЕКЛАМУ ЯНДЕКС І GOOGLE
  5. ЩО КРАЩЕ SEO АБО РЕКЛАМА

Абревіатура "SEO" далі зустрічається по тексту кілька разів, під нею слід розуміти не що інше, як пошукову оптимізацію в найширшому сенсі (SEO - Search Engine Optimization).

Просування сайтів по ключових запитах процес непростий і тривалий (прошу звернути увагу на те що мова йде саме про "просування по ключових запитах", а не про покупку реклами в інтернеті через Яндекс Директ або Google AdWords). Дуже багато людей не розуміють цього і шукають "фахівця", який пообіцяє через місяць за 10 000 рублів просунути ваш сайт на перше місце в пошуковій системі. І що найстрашніше рано чи пізно вони його знайдуть ... Задумайтесь ось над чим, в інтернеті за найскромнішими підрахунками (2016 р) близько мільярда сайтів. І кожен з цих сайтів прагне потрапити в "пошуковий ТОП". Звичайно не варто кожен сайт розміщений в мережі розглядати як конкурента, це не так. Але з частиною з цього мільярда вам доведеться конкурувати за позиції пошукової видачі. Швидше за все багато з цих сайтів конкурентів набагато довше перебувають в мережі, і на їх розкрутку вже витрачені великі зусилля і вкладення. "Спеціаліст" який обіцяє просування сайту за 1 місяць як мінімум повинен викликати підозру. Самі співробітники "Яндекса" неодноразово говорили про це. Робот Яндекса відповідає за ранжування сайтів в пошуковій видачі, аналізує кожен сайт більш ніж по двом ста критеріям, мало того що більша частина з цих критеріїв тримається в секреті, так вони ще й змінюються час від часу.

Процес просування сайту це завжди пошук рішення для великої кількості завдань. Універсального рішення для цих завдань не існує.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

1). Аналіз сайту. Подивимося на структуру сайту, контент. Якщо є які-небудь технічні помилки поправимо їх. Суду ж входить і аналіз ваших конкурентів.

2). Далі визначаємо цільову аудиторію. Пошук адекватних просуваються запитів під ваші потреби, але не більше двох на сторінку. Чим більше сайт (більше сторінок), тим більше ключових фраз за якими можна просуватися. Тобто якщо у вас маленький сайт з кількох сторінок з продажу побутової електроніки, при всьому бажанні не вийде обігнати "М-відео" і "Ельдорадо" на сайті яких кілька сотень тисяч сторінок з продажу різного роду техніки для дому та офісу.

3). Робота над контентом сайту. Кожна сторінка буде піддана рерайту. Можливі додавання нових елементів на сайті (блоки розмітки, текст, фотографії, малюнки), або видалення непотрібних. Так само в ході SEO оптимізації можуть бути додані нові сторінки. Вся робота по редагуванню контенту, проводиться під наглядом нашого дизайнера, таким чином сайт збереже свій первозданний індивідуальний стиль і шарм.

ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Фактори що впливають на вартість просування сайту в Костромі:


Ціна на пошукове просування сайту в Костромі починається від 2000 рублів на місяць для невеликих сайтів. Чим більше ваш сайт тим більше роботи по SEO оптимізації потрібно провести для потрапляння сайту в пошуковий ТОП, відповідно і вартість просування збільшиться. Так само на вартість просування сайту впливає вік домену, конкурентність просуваються запитів і їх географічна прив'язаність. Просування сайту в Костромі або Костромської області куди простіше і дешевше, ніж розкручувати цей же сайт по всій Росії.

КОЛИ ЧЕКАТИ РЕЗУЛЬТАТ ВІД SEO

Через 2-3 місяці ви побачите перші плоди пошукового просування. Не рідко невеликі сайти за 3-4 місяці вдається просунути на першу сторінку в ТОП 10, по деяких запитах. Просування і розкрутка сайтів в Костромі або іншому окремо взятому регіоні, може відбуватися і швидше. Рекорд нашої студії 1 місце в Яндексі і Гуглі за 2 тижні. Для великих сайтів терміни більше - близько півроку. Велика кількість сайтів конкурентів збільшує час на просування сайту.


РОЗКРУЧУВАННЯ І ПРОСУВАННЯ САЙТУ ЧЕРЕЗ РЕКЛАМУ ЯНДЕКС І GOOGLE


Купівля реклами через Яндекс і Google, то ж свого роду просування сайту. Яндекс Директ і Google AdWords ефективні, але дорогі інструменти інтернет маркетингу. Якщо ви не можете чекати пів року, і результат потрібен вже завтра, подібний метод просування може допомогти. На практиці це виглядає приблизно так. Подивіться на зображення нижче.


Як видно з малюнка по запросу "смартфон", сервіс Яндекс, перші три позиції видає з позначкою "реклама" (підкреслено червоним). Внизу зображеної сторінки так само буде рекламний блок, ще 3 - 4 "куплених місця". І так на кожній сторінці. Ми не будемо тут в деталях пояснювати весь принцип ранжирування цих місць, нюансів дуже багато, але якщо сказати грубо, то чим більше платиш тим вище позиція вашого сайту. Google працює схожим чином.

Найчастіше цим способом розкручують сайти, які називаються Лендінгем або Landing Page.

Купівля реклами в інтернеті задоволення не дешеве, і щоб вона (реклама) окупалася, потрібно напевно знати що ваш товар затребуваний, його шукають і куплять за тією ціною, яку ви пропонуєте. Практика показує, витрати на просування сайту цим способом окупається, при виконанні вищевказаних умов і якщо націнка на товар в кілька разів більше вартості придбання / виготовлення цього товару.


ЩО КРАЩЕ SEO АБО РЕКЛАМА


Насправді все просто. Кращий результат буде від реклами (Директ / AdWords). Миттєвий ефект - вже на наступний день на сайт підуть відвідувачі. Рекламою можна охопити величезну кількість запитів, донести інформацію до мільйонів потенційних покупців. Сайт розкручується таким чином може весь час знаходиться на самому верхньому рядку всіх пошукових систем ... Але є один мінус - це дуже дорого. І як тільки ви перестанете платити, ваш сайт пропаде з пошукової видачі зовсім.

Просування сайтів за ключовими словами або класичне просування (SEO). Довго. Перший час взагалі немає жодного результату, лише через пару місяців сайт почне потихеньку миготіти в інтернеті. Обмежена кількість просуваються запитів, дають значно менший потік потенційних клієнтів. Над сайтом постійно потрібно працювати, оновлювати, додавати нові сторінки, розкручувати. Але поступово ваш сайт буде рости в ТОП. Згодом з'являться нові клієнти, сайт почне приносити прибуток. І що не менш важливо, якщо Ви на цьому етапі відмовтеся від послуг SEO фахівця, нікуди ваш сайт не зникне, він не втратить своїх завойованих позицій ще дуже довго. Таким чином, досягнувши певного рівня вам взагалі можливо не доведеться більше платити за просування або розкручування свого сайту.


    РОЗКРУЧУВАННЯ І ПРОСУВАННЯ САЙТІВ В Костромі:


  • SEO ПРОДВИЖЕНИЕ ВІД 3 000 РУБ У МЕС

  • ЯНДЕКС ДІРЕКТ ВІД 3 000 РУБ У МЕС

  • GOOGLE ADWORDS ВІД 3 000 РУБ У МЕС