Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайтів в Краснодарі і Сочі

  1. Ми використовуємо ефективні способи для просування сайту і збільшення продажів

команда веб-студії «Мій пошук» має за плечима багаторічний досвід роботи по просування сайтів в Лазаревському і просування сайтів в Краснодарі компаній різних видів діяльності. Ми спеціалізуємося на просуванні в ТОП-10 регіональних пошукових запитів, а також маємо успішний досвід роботи із запитами федерального рівня. В СЕО нашими фахівцями використовуються тільки актуальні надійні методи білого просування, таким чином, ви можете розраховувати на зростання кількості відвідувачів вашого сайту протягом багатьох років.

просування сайтів в Краснодарі

Портфоліо просування сайтів веб-студії "Мій пошук" дасть вам додаткову впевненість у нашій якісній роботі з вашим інтернет-сайтом. Приділіть кілька хвилин на його перегляд і ми зможемо обговорити ваш проект більш предметно, можливо, на прикладі вже наявного кейса. На сторінці портфоліо для вашої зручності ми зібрали інформацію про те, коли були зафіксовані показники, статистику по позиціях видачі в пошукових системах Яндекс і Google, запити потрапили в ТОП 3 відокремили від запитів в ТОП 10, вказали який ефект отримує сайт від просування і скільки часу знадобилося для досягнення даних позицій у видачі.

Зверніть увагу, на те, що при першому спілкуванні з клієнтом, в залежності від його поточних завдань, ми разом вибираємо той варіант просування сайту, який принесе йому максимальний ефект.

Ми використовуємо ефективні способи для просування сайту і збільшення продажів

- Просування по позиціях природною видачі

Просування по позиціях в природній видачі дозволить сотням і тисячам користувачів побачити ваш сайт на першій сторінці пошукових систем. Безумовно необхідний інструмент просування, якщо вам потрібна іміджева реклама, якщо у вас відносно невеликий бюджет, якщо специфіка бізнесу не передбачає можливості внесення змін до сайт або у вашого бізнесу вузько сігментірованная спрямованість, наприклад, в секторі b2b.

- Просування по трафіку

Вид просування, націлений на залучення максимальної кількості користувачів на ваш ресурс не тільки за обумовленими, але і по суміжних ключових запитах. Просування по трафіку просто необхідно для збільшення ваших продажів, якщо ви, наприклад, володієте інтернет-магазином, новинним сайтом, надаєте широкий перелік послуг або розміщуєте відео і музичний контент.

- Розумне SEO

Ми знаємо як утворити з аудиторії Ліди, тобто залучити на ваш сайт саме цільових, максимально зацікавлених в вас і, найімовірніше, які відгукнулися на вашу пропозицію відвідувачів. Ми формуємо ключові запити таким чином, щоб вам подзвонив саме ваш, а не просто цікавиться клієнт. Як? Звертайтеся в нашу компанію і ми покажемо це на прикладі підвищення ваших продажів.

- Просування інтернет-магазинів

Ми не дарма виділяємо цю послугу серед інших. Для просування інтернет-магазинів мало якогось певного, фіксованого виду просування. Специфіка кожного проекту унікальна, як і цільова аудиторія, а досягнення ефекту від просування вимагає грамотного поєднання всіх видів просування з акцентом уваги на кожну конкретну товарну позицію.

- Підвищення конверсії або поліпшення продають якостей сайт

Підвищення конверсії потрібно для збільшення продажів з вашого сайту без збільшення трафіку. Як ми це зробимо? Ми подивимося на сайт очима вашого покупця. Залежно від виду бізнесу розставимо акценти між логічним і емоційним сприйняттям продукту. Зробимо процес покупки простіше. Покажемо покупцеві значну користь і вигоду. Результат: замовлень з сайту стане більше

- Інтернет маркетинг

Традиційний, якісний маркетинг, інтегрований в онлайн середу. Ми точно знаємо як якісно досягти мети: пошукове просування, контекстна реклама, медійна реклама, просування в соціальних мережах, розсилки, інтернет-брендинг і багато іншого. Залежно від специфіки і завдань сайту фахівці нашої компанії запропонують оптимальний підхід до просування, адже ми знаємо як добиватися результатів.

Наші SEO фахівці проаналізують ваш сайт і запропонують ті види послуг, які будуть мати найбільший ефект в контексті вирішення ваших завдань.

«20% зусиль дають 80% результату» Вільфредо Парето

Сповідуючи життя за законом Парето, при розробці сайту ми концентруємося на тих процесах, які дійсно важливі для подальшого вирішення бізнес-завдань компанії.

Як?
Як ми це зробимо?