Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайтів в ТОП Яндекса ✔

  1. Що необхідно знати, перш ніж замовити оптимізацію сайту під Яндекс?
  2. 1. Визначити регіон
  3. 2. Оцінити сумісність тематик
  4. 3. Врахувати вік сайту
  5. 4. Знати методики просування
  6. 5. Розуміти рівень вимог до якості сайту
  7. Відповіді на типові запитання

Яндекс - найбільша пошукова система Рунета

Яндекс - найбільша пошукова система Рунета. За даними статистичного порталу LiveInternet , Її частка становить 62%.

У 2011 році відомий сервіс Rambler.ru повністю перейшов на пошуковий движок Яндекса. Їх видача по ключових запитах стала повністю однаковою. З цієї причини до частки Яндекса додалися ще рамблеровський 1,5% і в сумі відсоток охоплення ринку пошукових систем склав 63,5%.

Попадання в ТОП Яндекса - заповітна мета кожного власника сайту.

Щодня безліч SEO-фахівців, умілих і не дуже, намагаються просувати сайти на перші позиції в Яндексі, але мало у кого це виходить. Чому так відбувається? SEO-фахівці «Оптімізм.ру» щодня пояснюють новим клієнтам, що найефективніший спосіб розкрутки сайту в Яндексі на сьогоднішній день - це оптимізація для користувачів, а не для віртуальних пошукових роботів. Просуваючи сайти клієнтів, ми в першу чергу йдемо по шляху підвищення зручності та інформативності. Це завжди позитивно позначається на позиціях в пошуку.

Якщо ви хочете отримати консультацію або замовити просування сайту в Яндекс, дзвоніть нам за телефоном: +7 (495) 118-20-98, або скористайтеся формою замовлення послуги у верхній частині сторінки.

Що необхідно знати, перш ніж замовити оптимізацію сайту під Яндекс?

Яндекс - унікальна пошукова система з багатьма особливостями, відомими тільки фахівцям. Просування сайту в цьому пошуковику - завдання трудомістка, але завжди можна вирішити і цікава.

1. Визначити регіон

Яндекс - єдиний в Рунеті пошуковик з повною підтримкою регіональності. Він показує різні результати для користувачів з різних міст Росії та країн СНД. Основна ідея тут в тому, що користувачеві в першу чергу демонструються пропозиції товарів і послуг на території свого міста. Наприклад, житель Пермі, набравши запит «доставка піци», в першу чергу отримає список сайтів свого регіону. Якщо своїх ресурсів в регіоні немає, або вони мають низьку якість, то в видачу додадуться сервіси з інших регіонів - в порядку віддаленості.

Клієнту SEO-компанії слід знати, що для успішного просування в сюжеті регіоні Яндекса потрібно мати там представництво, дилера, партнера або як мінімум одну торгову точку.

Виняток становлять тільки малоконкурентную ніші, які ніким не зайняті і не представлені в регіоні жодним тематичним сайтом.

2. Оцінити сумісність тематик

При визначенні «важливості» сайту (ранжируванні) Яндекс найвище оцінює ресурси, присвячені якій-небудь вузькій тематиці. Наприклад, сайт з продажу телефонів iPhone буде мати перевагу перед ресурсами з продажу телефонів різних виробників.

З цієї причини настійно рекомендуємо продумати структуру сайту перед початком просування (а ще краще - перед його створенням), щоб витримати конкуренцію. У цьому вам також допоможуть наші SEO-фахівці.

3. Врахувати вік сайту

Щоб зайняти високі позиції в Яндексі, новому сайту (у віці до 1 року) потрібно або пройти перевірку часом, або отримати рекомендації у вигляді посилань з більш «трастових» ресурсів, що користуються довірою пошукової системи.

З чим це пов'язано? Справа в тому, що Яндекс підходить до ранжирування сайтів як до ранжирування компаній стоять за ними. У серйозних тематиках типу банківських, юридичних або ріелторських послуг важливий вік бізнесу, який рівний віку ресурсу з точки зору Яндекса. Таким чином, пошукова система захищає користувачів від компаній одноденок і поощрает компанії давно присутні на ринку.

Якщо ви хочете просунути новий сайт або взагалі тільки плануєте його створити, сміливо звертайтеся за консультацією до фахівців «Оптімізм.ру». Ми допоможемо скласти стратегію планомірного просування, не навантажуючи бюджет молодої компанії, і підкажемо, як правильно розвивати свій бізнес в інтернеті.

4. Знати методики просування

Яндекс жорстко присікає будь-які спроби маніпуляції видачею. Не намагайтеся просунути сайт такими застарілими і відверто небезпечними методами, як розміщення переоптімізірованние текстів , Масова закупівля посилань з підозрілих майданчиків, «прогін» по каталогах і т. П. Розкрутка в Яндексі на увазі кропітку роботу не тільки над зовнішніми факторами, але і в першу чергу над самим ресурсом - що вимагає часу і участі грамотних фахівців. З цієї причини вартість просування сайту в Яндексі вище, ніж в Google.

5. Розуміти рівень вимог до якості сайту

Яким Яндекс бачить ідеальний сайт? Про це ви можете дізнатися з двох публікацій: « Яндекс і пошукова оптимізація »І« Поради вебмайстру «.

Виникло питання? Не шукайте відповідь самі: зателефонуйте нам і просто проконсультуйтеся!

Відповіді на типові запитання

Чи потрібна реєстрація в Яндекс?

Яндекс.Каталог - найбільш авторитетний каталог сайтів в Рунеті. Всі зареєстровані в ньому ресурси пройшли перевірку співробітниками Яндекса і періодично перевіряються ще. Успішне проходження реєстрації в даному каталозі говорить про те, що сайт відповідає вимогам пошукової системи, і його просування буде протікати без ускладнень.

Як бонус ви отримуєте індексованих посилання з авторитетного сайту, яка позитивно впливає на його ранжування.

Детальніше описано в нашій статті Чому важливо бути в каталозі Яндекса?

Чи впливає тИЦ на позиції сайту?

тИЦ (тематичний індекс цитування) величина, що показує авторитетність ресурсу в своїй тематиці, яка, в основному, залежить від кількості посилань з інших тематично близьких ресурсів. Даний показник безпосередньо не впливає на позиції комерційних сайтів за запитами, але Яндекс враховує його при ранжируванні інформаційних ресурсів.

тИЦ також побічно показує якість посилальної маси сайту. Якщо вхідних посилань багато, а тИЦ невеликий, то це говорить про їх низьку якість. Розкрутка такого сайту буде важким.

Як часто відбуваються апдейти (оновлення) видачі в Яндексі?

Апдейти відбуваються постійно. Як правило, один-два рази на тиждень. Іноді бувають затримки до двох тижнів. Яндекс повільніше реагує на оптимізацію сайту, тому терміни виведення запитів значно більше, ніж в Google.

Як часто змінюються алгоритми ранжирування Яндекса?

Відчутні зміни в алгоритмах ранжирування Яндекса відбуваються один-два рази на рік. Позиції сайтів в цей період нестабільні і можуть змінюватися від апдейта до апдейт як в кращу, так і в гірший бік. Для якісних ресурсів зміни алгоритмів, як правило, призводять до зростання позицій.

Зараз в Яндексі діє алгоритм ранжирування Дублін, запущений 30 травня 2013 року.

Чи можна вивести два сайти однієї компанії за однаковими запитами в Яндексі?

Така затія без прийняття додаткових заходів потерпить крах: ресурси будуть визнані аффіліатов, і буде виводитися тільки один з них, але не обидва одночасно. Щоб вивести обидва сайти, потрібно довести корисність їх присутності у видачі Яндекса, в чому допоможуть наші фахівці.

У яких випадках необхідний номер 8-800?

У випадках, коли необхідно просування по багатьом регіонам Росії, ми рекомендуємо підключити і додати на сайт телефонний номер 8-800. Таким чином ми показуємо відвідувачам з регіонів, а також Яндексу, що компанія федерального рівня, і їй цікаві клієнти по всій Росії.

Чи можливо просунути сайт в ТОП 1 Яндекс?

Наша відповідь: так. Але є ряд особливостей, які вам слід усвідомити і зрозуміти перед тим, як замовити просування в ТОП 1:

  1. Ви повинні бути готові зробити свій бізнес найкращим в галузі.
  2. Ви повинні бути готові до розвитку сайту, допомагати нам у всьому, щоб зробити його кращим в ТОП 10.
  3. Ви повинні набратися терпіння.

Все інше ми зробимо за вас.

Молодим бізнесменам ми рекомендуємо починати розкрутку в ТОП 10, так як для просування на перші рядки, крім іншого, сайт повинен володіти деякою історією, тобто перебувати в індексі Яндекса певний час, ніж недавно створені ресурси похвалитися не можуть.

Які терміни просування в Яндексі?

Якщо порівнювати терміни виведення запитів в Яндекс і Google, то другий виводить сайт на порядок швидше. Це пов'язано з тим, що російський пошуковик більше враховує вік сайту і його посилальної маси. Тому для більшості ресурсів зростання позицій в Яндексі відбувається планомірно.

Відповідний за віком сайт, який не має позицій в ТОП 50, в среднеконкурентной тематиці матиме такі строки виведення запитів:

  • низькочастотні - 2-4 місяці;
  • середньочастотні - 5-7 місяців;
  • високочастотні - 8-12 місяців.

Також на терміни виведення впливає розвиток самого ресурсу: асортимент товарів, дизайн, різноманітність джерел трафіку та інше.

Що необхідно знати, перш ніж замовити оптимізацію сайту під Яндекс?
Чому так відбувається?
Що необхідно знати, перш ніж замовити оптимізацію сайту під Яндекс?
З чим це пов'язано?
Виникло питання?
Чи впливає тИЦ на позиції сайту?
Як часто відбуваються апдейти (оновлення) видачі в Яндексі?
Як часто змінюються алгоритми ранжирування Яндекса?
Чи можна вивести два сайти однієї компанії за однаковими запитами в Яндексі?
У яких випадках необхідний номер 8-800?