Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайтів

 1. Замовити просування сайту

Просування сайтів, це комплекс робіт, який передбачає довгострокову співпрацю. Перш ніж приступити до просування, робимо аудит сайту, надаємо повний аналіз сайту і рекомендації щодо виправлення помилок. Розкрутка сайтів починається з внутрішньої оптимізації. SEO оптимізація проводиться для поліпшення видимості пошуковими системами і є першим, найважливішим кроком.

Послуги розкрутці сайту в пошукових системах:

 1. аудит сайту, складання семантичного ядра
 2. оптимізація структури сайту
 3. оптимізація HTML, CSS коду, забезпечення валідності
 4. робота з заголовками і мета тегами
 5. аналіз релевантності контенту і оптимізація
 6. перелинковка сторінок сайту
 7. реєстрація домену в сервісах Google і Yandex
 8. настройки систем аналітики
 9. вивчення та виправлення проблем юзабіліті
 10. реєстрація ресурсу в основних каталогах
 11. збільшення посилальної маси.

В Алмати можете замовити сайт і отримати

внутрішню SEO оптимізацію в пакеті послуг.

Розкрутка сайтів складний процес, при якому необхідно враховувати безліч чинників. Так як вартість послуг залежить від віку домену, рівня конкуренції в пошукових системах, складно визначити ціни просування без ознайомлення з конкретним ресурсом. Стандартно процес розкрутки нового домену триває 6-12 місяців. Перед початком процесу укладаємо договір, згідно з яким надаємо гарантії результату і гарантії повернення грошей, якщо раптом один з ключових слів не з'являється в топах пошукових систем Google або Yandex.

Середній сайт потрібно просувати приблизно по 40-120 ключовими словами. Запити бувають НЧ - низькочастотні, СЧ - середньочастотні, ВЧ - високочастотні. Клієнти завжди прагнуть просувати сайт по високочастотним ключовими словами. Але досвід показує - мотивовані відвідувачі переходять по низькочастотних запитах. Результат покупок з кількості переходів по високочастотним запитам становить 0.1-1%. Відвідувачі по низькочастотних словами в 20-40% випадків стають вашими клієнтами. Для середнього корпоративного сайту радимо підібрати: 30-40 низькочастотних запитів, 10-15 среднечастотних запитів, 1-5 високочастотних запитів.

 • Просування сайту, 1 етап. У ТОП-10 потрапляють більше 80% низькочастотних словосполучень. Клієнт відчуває перші результати. На першому етапі можна окупити весь бюджет.
 • Просування сайту, 2 етап. У ТОП-10 додаються більш 50% середньо частотних запитів. Це неминуче призводить до множення дзвінків і замовлень.
 • Просування сайтів, 3 етап. У ТОП-10 пошукових систем з'являються високочастотні ключові слова. Гарантія - більше 50% підібраних запитів.
Просування сайтів, це комплекс робіт, який передбачає довгострокову співпрацю

Замовити просування сайту

Ціна за 20 ключових слів від 760,000KZT ($ 2000)

Перш ніж робити просування сайту, організуємо повний аудит. аудит сайту дає відповіді на найважливіші питання: технічну відповідність сайту вимогам пошукових систем і можливість робити просування вашого сайту, витрати внутрішньої оптимізації і вартість розкрутки по групах ключових слів. На підставі отриманої документації складаємо технічне завдання сайту, підписуємо договір і приступаємо до просування. У нас ви платите тільки за фактичний результат просування. Якщо в результаті роботи ключовий запит сайту не займає обіцяну позицію, ми повертаємо оплачену суму за даний ключовий запит.

 • Вартість послуг залежить від регіону розкрутки
 • Мінімальна кількість замовлення 20 запитів
 • Гарантію даємо за появи ключового слова в топ-10.