Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту: 24 ради, як зробити це самостійно

 1. Знайдіть релевантні ключові слова
 2. Оптимізуйте контент під багатоскладні запити
 3. Більше спілкуйтеся з цільовою аудиторією
 4. Внутрішня оптимізація сторінок гранично важлива
 5. Отримайте посилання з популярних блогів вашої галузі
 6. Пропонуйте залишити відгук на послугу, сервіс або матеріал на сайті
 7. Використовуйте Google Alerts
 8. Працюйте з соц.сетях
 9. Якщо на вашому сайті немає блогу, заведіть його
 10. Знайдіть актуальні теми в своїй галузі
 11. Переконайтеся, що ваш сайт адекватно відображається на всіх пристроях
 12. Вивчіть своїх конкурентів
 13. Пам'ятайте про пошукову систему №2
 14. Переконайтеся, що ви використовуєте ЧПУ
 15. Заздалегідь продумайте систему перелинковки
 16. Ведіть контент-календар
 17. Відстежуйте зворотні посилання
 18. Перевірте витікаючі посилання на сайті
 19. Враховуйте гео-локацію

Приваблива перспектива обзавестися своїм сайтом, який буде приносити дохід, заважає спати ночами не тільки власникам оффлайн бізнесу, а й рядовим користувачам Приваблива перспектива обзавестися своїм сайтом, який буде приносити дохід, заважає спати ночами не тільки власникам оффлайн бізнесу, а й рядовим користувачам. Дійсно, що може бути краще, ніж пасивний дохід з сайту, який виражається в шестизначних цифрах? Одна тільки проблема. Хочуть отримати прибуток тисячі, а реально на цьому заробляють десятки. Чому це відбувається? По суті, створення і просування сайтів самостійно - це такий же бізнес, як і робота оффлайн. Ті ж безсонні ночі на початковій стадії запуску проекту, ті ж помилки, ті ж втрати бюджету, та ж необхідність отримувати нові знання, та сама готовність вчитися на своїх помилках і рухатися далі. З цієї причини далеко не кожен користувач готовий стати інтернет підприємцем і запустити свій проект.
У цьому матеріалі ми пропонуємо вам ряд порад, як просунути свій сайт в пошукових системах далі, якщо ви застрягли на початковому етапі його просування і якщо не боїтеся труднощів. Скільки ви зможете заробити на цьому терені, залежить від того, наскільки рішуче ви готові працювати.

Знайдіть релевантні ключові слова

Якщо ви складали семантичне ядро ​​до моменту створення сайту, статті були написані під нього, перегляньте ще раз набір ключових фраз. Можливо, ви використовували високочастотні запити, за якими просування і оптимізація на початковій стадії гранично ускладнені без великих грошових вливань. Намагайтеся знайти середньочастотні або низькочастотні запити, які будуть добре ранжируватися. Особливо зверніть увагу на низькочастотні запити, що складаються з декількох слів, пошукайте ті, що мають низьку конкуренцію, але при цьому затребувані. Про затребуваності може готувати наявність, наприклад, великої кількості обговорень на форумах зі стогонами типу «Допоможіть, де мені знайти ...». Матеріал такого роду, розміщений на сайті, а потім з посиланням на форумі, майже миттєво призведе вам нових лояльних користувачів.

Оптимізуйте контент під багатоскладні запити

Після складання або ви встановлюєте оновлення, семантичного ядра не забудьте seo оптимізувати сторінки сайтів під багатоскладні запити. Проаналізуйте сторінки конкурентів, котрі перебувають у видачі, але уникайте переоптімізаціі, так як пошукові системи за Переспа можуть з легкістю заслати під фільтр. Розкрутка сайту повинна поєднуватися зі створенням корисного користувачам матеріалу - це в умовах нової seo політики пошукових систем правило №1.

Більше спілкуйтеся з цільовою аудиторією

Якщо у вас вже є напрацьована аудиторія, наприклад, передплатники або користувачі форуму, запитайте у них, як би вони шукали ваш ресурс в мережі, якими словами описували продукт, які запити б задавали пошуковикам. Цілком можливо, ваші уявлення про лексичної складової можуть дуже сильно відрізнятися від тих, що є у ваших користувачів. З огляду на цю лексику при вибудовуванні структури сайту, ви досягнете того, що оптимізація окремих сторінок призведе до збільшення видимості в пошукових системах і підвищенню відвідуваності ресурсу.

Внутрішня оптимізація сторінок гранично важлива

 • Використовуйте основне ключове слово в заголовку (тайтл) в числі перших 64 символів
 • Прописуйте 1-2 ключові фрази в розведеною формі в описі (дескріпшн), яке повинно бути не більше 160 символів
 • Основне ключове слово або фразу потрібно вжити на початку тексту, а потім рівномірно в тексті, але точних входжень потрібно прагнути зробити не більше 4-х на всю сторінку.
 • Використовуйте релевантні ключові фрази в описах і заголовках зображень.

Публікуйте контент тільки високої якості

Що таке якісний контент? Це матеріал цікавий, гранично корисний і поданий в оригінальній формі. Перегляньте свій контент календар, а якщо його немає, знайдіть час, щоб зробити його, і постарайтеся проаналізувати, якого типу матеріалу вам не вистачає? В якій формі матеріал має найбільший успіх? Що подобається користувачам, а що ні? Оптимізація якого матеріалу привела до гарних результатів, а де показники просіли? Орієнтуючись в першу чергу на потреби аудиторії, ви зможете створити контент, який буде не тільки корисний, але і яким будуть охоче ділитися, таким чином, розкрутка сайту буде йти інтенсивніше.

Отримайте посилання з популярних блогів вашої галузі

В принципі, це можна зробити за гроші, тому що реклама - це одне з джерел існування блогера, але можна домовитися про бартер. Наприклад, ви здійснюєте якусь послугу для блогера, він в обмін розміщує у себе посилання на ваш сервіс. Головне, що потрібно врахувати, наскільки добре цей блог відомий вашої цільової аудиторії, а також наскільки сильно він впливає на її думку. Знаходячи такі «центри впливу», ви зможете в кілька разів підвищити впізнаваність, відвідуваність, а потім і видимість свого сайту в пошукових системах.

Ваші відносини оффлайн з бізнес партнерами або колегами можуть істотно допомогти просунути сайт. Пошукові системи високо ранжируют зворотні посилання з сайтів, які знаходяться в одній галузі і мають всі можливості для співпраці. Одна посилання з трастового, релевантного вашого ресурсу сайту може коштувати дешевше, ніж десяток посилань з сайтів простіше, але користі принесе більше.

Пропонуйте залишити відгук на послугу, сервіс або матеріал на сайті

Чесний відгук від користувача не пошкодив ще жодному сайту. Якщо він був позитивним, можна зробити висновок щодо того, що подобається аудиторії, якщо негативним - провести роботу над помилками. Мотивуйте користувачів на те, щоб вони давали вам зворотний зв'язок. Такий підхід може не тільки допомогти вибудувати прекрасні відносини з аудиторією, але і поліпшити ваш ресурс з точки зору seo.

Використовуйте Google Alerts

використовуйте Google Alerts , Відстежуйте згадки свого ресурсу або сервісу на соціальних майданчиках, форумах. Управління репутацією свого сайту - це важлива складова успішності будь-якого онлайн бізнесу. Намагайтеся включатися в розмову там, де заходить мова про вашому сайті або суміжних темах, працюйте з запереченнями, незадоволеними клієнтами, дякуйте за позитивні відгуки і зворотні посилання. В цьому випадку ви не тільки збільшуєте свою видимість в інтернеті, напрацьовуєте аудиторію, але і збільшуєте відвідуваність, так як цікаві обговорення з експертами завжди притягують велику кількість користувачів.

Працюйте з соц.сетях

Новий тренд в роботі пошукових систем - облік і високе ранжування сайти з високими показниками по частині користувальницьких факторів. Від того, наскільки довго користувачі перебувають на вашому сайті, скільки сторінок переглядають, куди частіше клацають і т.п. залежить, наскільки високо буде сайт ранжуватися у видачі. Розкрутка через соціальні мережі - це відмінний спосіб для користувача фактори напрацювати. Велика кількість користувачів, можливість розмістити цікавий матеріал, безмежний доступ до коментування - все це дозволяє створити в аудиторії інтерес до вашого веб-ресурсу.

Якщо на вашому сайті немає блогу, заведіть його

Блог - це відмінний спосіб збільшити обсяг інформації на сайті і залучити нових користувачів з пошукових систем. Оптимізація такого розділу дозволить тримати відвідувачів в курсі нових подій, акцій, послуг, які ви пропонуєте.

Знайдіть актуальні теми в своїй галузі

Соціальні мережі та форуми - це відмінний спосіб пошуку тим, які затребувані користувачами і на які ще не знайдений гідну відповідь в мережі. Далеко не завжди люди обговорюють в мережі то, що пропонують власники онлайн або оффлайн бізнесу, але, якщо уважно подивитися, існує великий набір тем, тісно пов'язаних з темою вашої галузі. Так як ви є вузьким фахівцем, ви можете вибудувати собі репутацію експерта, пропонуючи людям на майданчиках і на своєму сайті корисну інформацію. У підсумку, ви не тільки отримаєте приплив відвідувачів з пошукових систем, які будуть лояльні до вас, але і стаєте менш залежним від алгоритмів пошукових систем.

Переконайтеся, що ваш сайт адекватно відображається на всіх пристроях

Перевірте на webmaster.yandex.ru свій сайт в розділі «Перевірка мобільних сторінок»

Епоха стаціонарних комп'ютерів поступово проходить, мобільні пристрої вирішують проблему доступу до мережі Інтернет для рядових користувачів не гірше. Для вашого сайту питання адаптивності - це питання виживання. Сайт, що не відображається нормально на мобільних пристроях, як правило, приречений на високий відсоток відмов, що веде до зниження seo показників. Якщо відвідуваність у вашого сайту ще не висока, змініть структуру і шаблон, Ви можете це зробити адаптивним. Якщо відвідуваність висока і додаткова оптимізація структури сайту може погіршити становище, зробіть додаток для мобільних телефонів.

Вивчіть своїх конкурентів

Аналіз seo стратегії конкурентів: посилальної маси, способу перелинковки, семантичного ядра, оптимізація сторінок - спосіб швидко знайти слабкі і сильні місця конкуруючого сайту. І те, і інше можна використовувати собі на благо. Сильні сторони постарайтеся адаптувати під свої власні потреби, слабкі проаналізуйте і поліпшите. Таким чином, ви цілком можете добитися того, що ваш сайт роботи пошукових систем порахують краще і будуть ранжувати вище, ніж сайт конкурента.

Пам'ятайте про пошукову систему №2

YouTube за запевненнями фахівців seo-просування - це пошукова система, порівнянна за масштабом пошуку з Google і Яндекс. Використовуйте цей факт собі на благо. Готуйте відео-інструкції, уроки, огляди продуктів, аналітику в відео режимі - трафік, який ви отримаєте, можливо, буде знаходитися в самому низу конверсійної воронки, але з нього може вирости непогана клієнтська база, якщо ретельно підійти до питання підбору ключових слів і збирати базу даних передплатників.

В ідеалі свіжий матеріал потрібно публікувати регулярно. Це призведе до того, що індексація в пошукових системах буде відбуватися за хвилини. З одного боку, це хороший знак для пошукача, який буде оцінювати ваш сайт вище менш працьовитого конкурента, з іншого, це вбереже від злодійства контенту іншими сайтами. Враховуйте, що розкрутка сайту статтями вимагає публікації тільки унікального, гранично корисного користувачам контенту.

Переконайтеся, що ви використовуєте ЧПУ

Зручні для людини посилання - це посилання, в яких не багато ключових слів і загальна кількість символів. Якщо ви використовуєте блог на платформі WordPress, завантажте плагін Cyr to Lat. Цей плагін створить посилання з заголовка статті в транслітерації.

Заздалегідь продумайте систему перелинковки

В ідеалі основне ключове слово має бути прописано в назві сайту, другорядні слова в рубриках та короткий зміст статей, а самі тексти або інші матеріали повинні бути оптимізовані під середньо- і низькочастотні запити, що складаються з декількох слів в розведеною формі. Таким чином, вся система seo перелинковки повинна нагадувати піраміду, самі нижні шари якої (статті) перелінковивают додатково між собою.

Ведіть контент-календар

Ідеї ​​постів, цікаві варіанти сюжетів для відео, варіанти інфографіки та інші творчі ідеї краще заносити в контент календар. Сюди ж внесіть вже існуючі пости, для яких пропишіть ті матеріали, з якими вони вже облінкований і під які запити оптимізовані. Таким чином, ви зможете сприймати весь контент на сайті, як єдине ціле, вам легше буде побачити слабкі місця, заповнити прогалини, відстежити добре привертають користувачів матеріали, аналізувати результати спліт-тестування. Розкрутка сайту неможлива без регулярного оновлення та відстеження всіх публікованих, індексованих в пошукових системах матеріалів.

Відстежуйте зворотні посилання

Яндекс-вебмастер, розділ «Вхідні посилання»

Всякий раз, коли ви купуєте або залишаєте десь посилання на свій сайт, заносите її в таблицю. Це необхідно для формування здорового посилального профілю вашого сайту. Після введення алгоритмів, фільтруючих сайти з поганою посилальної масою: нерелевантні майданчики, погані показники сайту-донора, «миготіння» посилальної маси і т.п., здійснювати просування тільки за рахунок зовнішніх посилань стало гранично складно. У нових умовах набагато вигідніше розкрутка за рахунок якісних посилань, нехай і не в великій кількості. Для розведення посилального профілю використовуйте соціальні майданчики, форуми, сайти відгуків і т.п., залишайте різного типу посилання: анкорний, безанкорние, «посилання без посилання» і т.п.
Крім того, відстежуючи беклінки, ви зможете побачити seo-атаки на свій сайт. У тому випадку, якщо конкуренти постараються відправити ваш сайт під фільтр, розміщуючи на ваш ресурс багато поганих посилань, у вас буде час вирішити цю проблему.

Перевірте витікаючі посилання на сайті

Цілком можливо, що в процесі життя вашого ресурсу на ньому накопичилося енну кількість посилань, які погіршують загальні показники. Це можуть бути зовнішні посилання з плагінів, шаблонів, нерелевантні або непрацюючі партнерські посилання, посилання ведуть на неіснуючі сторінки і т.п. Користуйтеся простими програми на кшталт SiteAuditor, щоб виявити вихідну кількість посилань і видалити стали непотрібними посилання. Оптимізація профілю внутрішніх посилань необхідна, так як кожна виходить посилання з вашого сайту веде до зниження «ваги» сторінок, про це важливо пам'ятати.

Кожна пошукова система пропонує свій сервіс, що дозволяє відстежувати, наскільки сайт «здоровий» з її точки зору. Для Яндекса це Яндекс.Вебмайстер, для Гугла - Google Webmasters. Ці сервіси дозволять відстежити, які сторінки були проіндексовані, які зміни потрібно внести для кращого ранжирування сайту в пошуковій видачі, що потрібно зробити, щоб сайт не потрапив під фільтр або вийшов з-під нього.

Враховуйте гео-локацію

Якщо ваш бізнес орієнтований на аудиторію строго певного регіону, обов'язково враховуйте це при просуванні сайту. На вашому ресурсі обов'язково повинен бути представлений юридичний і фізичний адресу організації, окрема сторінка з контактами, сторінка «про нас» або аналогічна. Кожна з них повинна бути seo оптимізована.

Дійсно, що може бути краще, ніж пасивний дохід з сайту, який виражається в шестизначних цифрах?
Чому це відбувається?
Перегляньте свій контент календар, а якщо його немає, знайдіть час, щоб зробити його, і постарайтеся проаналізувати, якого типу матеріалу вам не вистачає?
В якій формі матеріал має найбільший успіх?
Що подобається користувачам, а що ні?
Оптимізація якого матеріалу привела до гарних результатів, а де показники просіли?