Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту Бізнес-Центру (SEO) на WordPress

  1. статті
  2. Новини. плагін Recent Posts Widget Extended
  3. Сторінка «Статті». Просування сайту Бізнес-Центру по потрібним пошуковим запитам
  4. Соціальні мережі. плагін Yoast SEO

Просування сайту Бізнес-Центру зі статичними сторінками. Такі сторінки не дають достатньої свободи для редагування текстів під бажані пошукові запити. Основним інструментом просування сайту Бізнес-Центру були тільки новинні записи. При цьому новини, в основному, призначені для клієнтів Бізнес-Центру і пов'язані з подіями, змінами, що відбуваються в Бізнес-Центрі, не дають повної свободи для оптимізації змісту під певні пошукові запити. Частота публікації нових новинних записів зазвичай становить не більше чотирьох в місяць, а то й менше. А ще різні обмеження для новинних текстів теж не сприяє гарному просуванню.

статті Просування сайту Бізнес-Центру зі статичними сторінками

Для вільної роботи над контентом для просування по потрібних запитах починаємо створювати записи у вигляді статей. Зміст статей може бути довільним і не бути пов'язаним безпосередньо навіть з тематикою сайту. У статтях немає ніяких обмежень.

Новини. плагін Recent Posts Widget Extended

Найсвіжіші новинні записи були розміщені на головній сторінці сайту у вигляді анонса новин Бізнес-Центру за допомогою віджета плагіна Recent Posts Widget Extended. Створені записи статей стали так само відображатися в анонсі разом з новинними записами на головній сторінці. Постало завдання поділу новинних і статейних записів.

Сторінка «Статті». Просування сайту Бізнес-Центру по потрібним пошуковим запитам

Всі записи були віднесені до двох категорій: «новина» і «стаття». Користуючись можливостями фільтрації в віджеті плагіна Recent Posts Widget Extended, ми управляємо відображенням записів.

на головній сторінці сайту у вигляді анонса новин Бізнес-Центру відображувати всю інформацію, що відносяться до категорії «новина».

На сторінці " статті »Відображувати всю інформацію, що відносяться до категорії« Статті ».

Якщо запис підходить і для новини і для статті, то призначаємо їй обидві ці категорії.

Соціальні мережі. плагін Yoast SEO

Просування сайту Бізнес-Центру без соціальних мереж неможливо. Користуємося плагіном Yoast SEO. Він дозволяє при створенні записів, сторінок вибрати в яких соціальних мережах ми хочемо опублікувати даний запис або сторінку автоматично, разом з публікацією записи або сторінки на сайті Бізнес-Центру.