Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту на Бітрікс (1С Bitrix), SEO-модуль

  1. У чому секрет популярності «Бітрікс»?
  2. Базові інструменти «Бітрікс»
  3. Просунуті настройки Bitrix

У чому секрет популярності «Бітрікс»?

Створення та просування сайтів на «Бітрікс» користується великою популярністю в Росії. І це при тому, що у цій CMS є досить аналогів, які також пропонують власникам віртуальних майданчиків доступні і ефективні способи заощадити свої час, зусилля і бюджет. Чому цього движку вдається з такою легкістю залишати позаду конкурентів?
До слова, самі розробники Bitrix позиціонують свій продукт як одну з найбільш зручних, універсальних і надійних систем настройки «начинки» сайтів. Але це виглядало б вельми голослівно, якщо не вивчити відгуки користувачів, які зважилися на покупку ліцензії «Бітрікс» для розвитку свого бізнесу в Мережі. І ось які переваги вони для себе відзначають.

  • Високий рівень безпеки. Саме цей момент більшість веб-майстрів відзначають в якості ключового гідності системи. Створюючи сайт на «1С-Бітрікс», ви апріорі отримуєте ресурс, який має високу стійкість до злому. Вона досягається за рахунок вбудованого модуля «Проактивний захист», що включає фільтр, антивірус, сканер та інші програмні засоби забезпечення безпеки.
  • Здатність до інтеграції. Bitrix відрізняється прекрасною сумісністю з багатьма поширеними типами баз даних, в тому числі з бухгалтерським софтом «1С: Підприємство». Це зумовило високе поширення даного движка в середовищі корпоративних клієнтів.
  • Зручність використання. Часом трапляється, що в обраній системі заблукати простіше, ніж в самому примітивному лабіринті. Ви витрачаєте багато часу і ще більше - власних нервів, щоб розібратися з усіма тонкощами роботи. «Бітрікс» - це зовсім не той випадок. Непотрібних елементів тут немає в принципі. Використовувати всі стандартні і не тільки модулі просто навіть тим, хто до цього ще не мав справи з аналогічними сервісами.
  • Технічна підтримка. Той факт, що вона взагалі є, сам по собі не є перевагою. Тому як техпідтримка існує у всіх. Інша справа, що у випадку з цим програмним продуктом фахівці працюють якісно і вельми оперативно. Більш того, протягом першого року використання Bitrix представники компанії-розробника надають кваліфіковану допомогу абсолютно безкоштовно. Комплемент «від шефа», однако!
  • Широкий функціонал. Система містить величезну кількість (1000) різних шаблонів. Це дозволяє успішно використовувати її для роботи з проектами будь-якого масштабу і складності. Крім стандартних компонентів також у вашому розпорядженні опиняються додаткові модулі для управління сайтом (як безкоштовні, так і платні) - прямо в адмінці, в розділі Marketplace.

Крім стандартних компонентів також у вашому розпорядженні опиняються додаткові модулі для управління сайтом (як безкоштовні, так і платні) - прямо в адмінці, в розділі Marketplace

Базові інструменти «Бітрікс»

За допомогою простих основних налаштувань «Бітрікс» можна підвищити успіх SEO-просування сайту в пошукових системах. Одночасно ви будете моніторити якість наповнення кожної сторінки ресурсу, що дозволить виявити і оперативно усунути банальний Переспа ключовими словами.

Управління метатегами. Для кожної сторінки ресурсу є можливість задавати унікальний заголовок, який буде відображено у вікні браузера (Title), опис (Description), ключові слова (Keywords), а також заголовок першого рівня (H1). Таким чином, всі сторінки ресурсу будуть унікальні. У свою чергу це позитивно позначиться на СЕО-просування сайту на «Бітрікс».

У свою чергу це позитивно позначиться на СЕО-просування сайту на «Бітрікс»

Ключові слова в основних СЕО-тегах. Вкрай цінна вкладка, яка дозволяє проводити аналіз даних, що містяться в SEO-тегах (H1-H5 і т. Д.). Знайти її можна в меню редагування сторінки. Модуль дозволить вам відслідковувати, яку інформацію необхідно замінити.

Модуль дозволить вам відслідковувати, яку інформацію необхідно замінити

Статистика по просуваються словами. Дана вкладка дає можливість бачити всю інформацію по кожному просувається на сторінці слову / фразі.

Дана вкладка дає можливість бачити всю інформацію по кожному просувається на сторінці слову / фразі

Просунуті настройки Bitrix

Тепер звернемося до додаткових модулів. Їх завдання - сприяти суттєвому покращенню індексації сайту пошуковими системами і просуванню сайту на «1С-Бітрікс».

Шаблони метатегов. Для динамічних сторінок сайту є можливість створювати шаблони генеруються заголовків (Title, H1), описів (Description), ключових слів (Keywords). Цей інструмент не втомлюється рятувати власників інтернет-магазинів, які пропонують величезну кількість товарів. Більше ніякого ручного заповнення метатегов!

Більше ніякого ручного заповнення метатегов

Налаштування карти сайту. За допомогою «Бітрікс» можна без проблем створити карту сайту sitemap.xml через адмінку. Для цього потрібно перейти у вкладку «Сервіси» і далі - «Пошукова оптимізація» - «Налаштування sitemap.xml». Тут потрібно вибрати створення нової карти і поставити галочку напроти пункту «Додати правило в robots.txt після генерації».

txt після генерації»

Тепер у вкладці «Файли» вибираєте, які файли і розділи веб-ресурсу потрібно додати. Ключова особливість даного модуля - карта сайту буде генеруватися і додавати нові сторінки із зазначених розділів автоматично.

Ключова особливість даного модуля - карта сайту буде генеруватися і додавати нові сторінки із зазначених розділів автоматично

Створення файлу robots.txt. У цьому ж розділі ви можете створити один з найпотрібніших для просування сайту файлів. Натиснувши на кнопки «Стартовий набір» і «Карта сайту», ви отримаєте згенерований стандартний набір правил, який передбачає закриття від індексації системних розділів, пошуку та ін. Натискаючи на відповідні кнопки, можна додавати нові правила.

Натискаючи на відповідні кнопки, можна додавати нові правила

Кешування сторінок. Чим швидше завантажуються сторінки сайту, тим зручніше користувачеві на ньому перебувати. Відповідно, підвищується ймовірність того, що йому захочеться побути на вашому ресурсі ще. За допомогою модуля «Автокешірованіе» можна суттєво збільшити швидкість завантаження сторінок.

За допомогою модуля «Автокешірованіе» можна суттєво збільшити швидкість завантаження сторінок

Охопити всі можливості SEO-оптимізації сайту на «Бітрікс» в рамках однієї статті неможливо. Але з основним функціоналом, який може виявитися вельми корисним на перших порах, ми постаралися вас ознайомити.

У чому секрет популярності «Бітрікс»?
Чому цього движку вдається з такою легкістю залишати позаду конкурентів?