Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту на Бітрікс

 1. Шаблони TITLE, DESCRIPTION, KEYWORDS і H1
 2. Автоматична генерація атрибута ALT для картинок
 3. Створення карти сайту sitemap.xml
 4. Створення файлу robots.txt
 5. налаштування ЧПУ
 6. кешування сторінок
 7. Сподобалася стаття?

CMS 1С-Бітрікс оснащена цілим набором seo-інструментів, які допоможуть вам швидко і легко налаштувати і просунути сайт в ТОП.

Крім стандартних рішень ви також можете подивитися додаткові модулі в розділі Marketplace прямо в адмінці сайту. У ньому присутні як платні, так і безкоштовні модулі, які допоможуть в управлінні сайтом.

Розглянемо базові інструменти 1С-Бітрікс:

 1. Управління заголовком і описом сторінки

  Для кожної сторінки сайту без проблем можна задавати унікальний заголовок вікна браузера (Title), опис сторінки (Meta description), ключові слова (Keywords) і базовий заголовок сторінки (H1). Таким чином, всі сторінки сайту будуть унікальними, що підніме їх привабливість в пошуковій видачі.

 2. Ключові слова в основних seo-тегах

  Вкрай корисна вкладка для аналізу даних в seo-тегах (наприклад, h1-h6) знаходиться в меню редагування сторінки. Ви завжди можете простежити, яка інформація потребує заміни.

 3. Статистика по просуваються на сторінці словами

  Вкладка дозволяє побачити всю інформацію по конкретному просувається слову або фразі на даній сторінці.

Це були найпростіші і основні настройки для сторінок сайту. З їх допомогою ви зможете зробити інформацію на сайті привабливішою для пошукової видачі, а також стежити за якістю наповнення сторінки, щоб уникнути банального переспама ключовими словами.

Тепер перейдемо до більш просунутим налаштувань, які можуть істотно поліпшити індексацію сайту пошуковими системами, а також підвищити позиції сайту.

Шаблони TITLE, DESCRIPTION, KEYWORDS і H1

Для динамічних сторінок каталогу та товарів на сайті ми маємо можливість налаштовувати шаблони генеруються заголовків, опису і ключових слів.

Цей чудовий інструмент буде дуже корисний магазинах з великою кількістю товарів. Більше не потрібно самостійно заповнювати перераховані вище теги, Бітрікс все зробимо сам по заданими шаблонами.

Більше не потрібно самостійно заповнювати перераховані вище теги, Бітрікс все зробимо сам по заданими шаблонами

Автоматична генерація атрибута ALT для картинок

За допомогою попереднього пункту ви також можете налаштувати шаблон для зображень розділу, картинок анонса товару і картинок на сторінці самого товару.

Створення карти сайту sitemap.xml

1С-Бітрікс дозволяє нам з легкістю налаштувати карту сайту sitemap.xml прямо через адмінку. Для цього достатньо перейти у вкладку «Сервіси» - «Пошукова оптимізація» - «Налаштування sitemap.xml».

Тут нам необхідно створити нову карту, адреса бажано вказати http: //www.сайт.ru/sitemap.xml, а також встановити галочку у пункту «Додати правило в robots.txt після генерації».

txt після генерації»

У вкладці «Файли» вибираємо, які файли і розділи варто додавати в карту сайту. Головна особливість цього модуля в тому, що карта сайту буде автоматично генеруватися і додавати все нові сторінки з обраних розділів.

Головна особливість цього модуля в тому, що карта сайту буде автоматично генеруватися і додавати все нові сторінки з обраних розділів

Створення файлу robots.txt

У тому ж розділі «Пошукова оптимізація» ми можемо створити і налаштувати один з найкорисніших файлів для просування - robots.txt.

За допомогою спеціальних кнопок навіть новачок зможе легко налаштувати правила: достатньо всього лише натиснути на кнопки «Стартовий набір» і «Карта сайту». Згенерує стартовий набір правил з урахуванням структури 1С-Бітрікс, в якому від індексації закриті системні розділи, пошук і т.п. Відразу буде додана директива Host і Sitemap із зазначенням раніше створеної карти сайту.

Відразу буде додана директива Host і Sitemap із зазначенням раніше створеної карти сайту

Натисніть на відповідні кнопки, щоб додати нові правила

У додаткових вкладках Яндекс і Google ви можете налаштувати приватні правила для кожного з пошуковиків. А в останній вкладці «Редагувати» буде показаний повний файл robots.txt.

Якщо ви все ж сумніваєтеся, що зможете самі правильно налаштувати файл robots.txt , Наші фахівці виконають цю роботу за вас. Вартість - 600р.

налаштування ЧПУ

ЧПУ (Friendly URL) - адреси сторінок, зручні для сприйняття людиною. Важливий момент в оптимізації сайту - це настройка адрес сторінок. У цьому 1С-Бітрікс може нам допомогти.

У будь-якому розділі або товар є відповідні поля, за допомогою яких можна задати необхідний і зрозумілий адресу.

У будь-якому розділі або товар є відповідні поля, за допомогою яких можна задати необхідний і зрозумілий адресу

кешування сторінок

Швидкість завантаження сторінок сайту - один з найважливіших параметрів, над яким варто працювати. Збільшення швидкості завантаження може безпосередньо вплинути на рішення користувача залишитися або піти з сайту. Для цього в 1С-Бітрікс є спеціальний модуль «Автокешірованіе».

Керований кеш повинен бути включений

Кешування дозволяє значно збільшити швидкість завантаження сторінок за рахунок подгрузки з кеша. Але при внесенні змін до новини або товари на сайті, нова інформація автоматично почне відображатися відвідувачам.

Ми розглянули основні способи і початкові настройки для просування сайту на движку 1С-Бітрікс, але якщо ви боїтеся робити все самостійно, наші фахівці допоможуть налаштувати сайт .

Також не варто забувати, що головним і найефективнішим способом просування до сих пір залишається якісний контент сайту , Який особливо ефективно допомагає не тільки молодим інтернет-магазинах, а й багаторічним сайтам за рахунок залучення свіжого пошукового трафіку.

© 1PS.RU, при повному або частковому копіюванні матеріалу посилання на першоджерело обов'язкове.

Сподобалася стаття?

Сподобалося? Поділися!

Сподобалася стаття?
Сподобалося?