Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту на Joomla - замовити комплексне SEO-просування сайтів на движку Джумла.

  1. Як вирішити виниклі проблеми?

Joomla - одна з найпоширеніших і, на перший погляд, простих систем управління контентом Joomla - одна з найпоширеніших і, на перший погляд, простих систем управління контентом. Простота і безкоштовність стимулюють велика кількість початківців розробників випускати сайти на Joomla. Але за уявною простотою ховається потужний і складний інструмент, правильна настройка якого під силу тільки досвідченим розробникам. Для власника сайту, який замовив розробку у початківця фахівця, це неодмінно загрожує великими проблемами з просуванням сайту на Joomla надалі.
Головна перевага сайтів, побудованих на Joomla, полягає в початковій економії коштів. Переважна більшість функцій є безкоштовними, в тому числі і його основа, тому кожен бажаючий може легко цим скористатися. Але просування сайту на Joomla може викликати певні проблеми у користувача, так як служби підтримки у цій системи немає, а самостійно розібратися з усіма можливостями може не кожен. Природно, що це гальмує просування сайту в пошуковій системі.
Однією з проблем сайтів на Joomla є складність переходу на більш нову версію. Справитися з цією роботою практично не реально звичайному користувачеві, що не вивчив ядро, його особливості та можливості від і до. Ситуація ускладнюється при установці сторонніх модулів і компонентів. Крім того, сайти на Джумла завжди дуже погано індексуються пошуковими системами, так як за замовчуванням сторінки мають велику кількість дублікатів за різними URL-адресами. Сторінки-дублікати потрапляють в індекс і ефективне просування сайту на Joomla неможливо, поки дана проблема не буде усунена. Не маючи досвіду і знань, зробити це правильно досить важко. Окремо хочеться згадати широко поширений модуль K2. Навіть при правильному налаштуванні модуль генерує непотрібні "сміттєві" сторінки, що загрожує серйозними проблемами при просуванні.

Як вирішити виниклі проблеми?

Вирішити проблему досить просто - звернутися до професійної команді агентства комплексного інтернет-маркетингу Adwebs.
Наш персонал більше п'яти років спеціалізується на просуванні в ТОП сайтів, побудованих на Joomla і інших системах. Тому пошукове просування і оптимізація сайту - не складає проблеми для нашої компанії. Ми підходимо до проблем просування сайту на Joomla комплексно і системно, використовуємо власні напрацювання і великий досвід. Особливу увагу ми приділяємо внутрішньої оптимізації сайту, усуваємо помилки, тестуємо всі впроваджені зміни, що виключає появу неконтрольованих проблем при подальшому просуванні сайту.
До переліку наших послуг входить аналіз ресурсу, його SEO оптимізація, розкрутка сайту та багато іншого. Просування інтернет сайту вимагає виконання цілого ряду процесів, про які багато людей просто не мають поняття. Значне підвищення рейтингу ресурсу дуже часто привертає увагу різних шахраїв і зломщиків. Сайти на Joomla мають слабку систему захисту, але ми знаємо як максимально ефективно убезпечити їх, захистивши ваші дані і матеріальні вкладення в ресурс!
Ми не будемо розкривати свої способи і секрети, але гарантуємо вам найбільш ефективне рішення даної проблеми.
Бажаєте, щоб просування сайту в пошукові системи відбувалося швидко і легко? Звертайтеся до нас - ми вам допоможемо! Ви можете замовити комплексне просування сайту на Joomla, і ми підготуємо вигідну пропозицію з урахуванням ваших можливостей і побажань!

Як вирішити виниклі проблеми?
Як вирішити виниклі проблеми?
Бажаєте, щоб просування сайту в пошукові системи відбувалося швидко і легко?