Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту по низькочастотних запитах

Як я думаю відомо всім, що існує три види пошукових запитів, високочастотні (ВЧ), середньочастотні і низькочастотні (НЧ). Як правило, всі оптимізатори роблять основний упор на високочастотні запити і природно не безпідставно, але не можна недооцінювати важливість і низькочастотних запитів, так як по ним дуже часто приходять цільові відвідувачі, які знаходять саме, те, що шукали. У цій статті я постараюся зрозуміло і детально розглянути питання просування по низькочастотних запитах.

Давайте все таки визначимося, що ми будемо називати низькочастотними запитами. Як відомо для підбору ключових слів і визначення частоти їх запитів дуже часто використовують сервіс http://wordstat.yandex.ru саме тут ми і можемо визначити, які запити у нас будуть низькочастотними. Припустимо, що основні високочастотні запити в вашій області мають показники в кілька сотень тисяч, то низькочастотними запитами будуть вважатися запити з показником 200-300 показів, а в деяких випадках і менше 100. Все залежить від конкретної ситуації.

Чому і коли краще застосовувати просування по низькочастотних запитах:

- Для початку, якщо ви тільки створили свій сайт і починаєте його просувати, то немає жодного сенсу відразу намагатися розкручувати високочастотні запити, так як ваш сайт все одно потрапляє під «пісочницю» пошукачів і як ви не намагайтеся але в топ не пройдете хоча б пів року. А ось по низькочастотних запитах цілком реалізована задача.

- Позиції по низькочастотних запитах набагато простіше відвоювати, для виходу в топ, вам не доведеться довго працює, і набирати величезну кількість посилань досить простий тематичної оптимізації, кількох посилань. Та й якщо ви займете позиції вони будуть набагато стабільніше ніж у випадку з ВЧ, так як конкуренції, як правило, практично немає і відповідно відпадає потреба постійного моніторингу.

- По статистики конверсія по низькочастотних запитах вище ніж по високочастотним, що для вас тільки позитивний момент.

- У деяких випадках просування по низькочастотних запитах це один з найбільш якісних варіантів і більш бюджетний, особливо якщо високочастотний запит займають сайти з величезним бюджетом на рекламу.

При створенні текстів для низькочастотних запитів у вас немає такої необхідності заточувати їх ідеально під запит, все набагато простіше, тут ви можете робити основний упор на кінцевого користувача, а сама оптимізація відходить на другий план. Тут вже не потрібно ретельної інтеграції ключів, досить кілька разів згадати ключову фразу в тексті, а це як правило відбувається само собою при написанні тієї чи іншої статті.

Якщо говорити про фінансовий бік питання, а конкретніше про розподіл бюджету, то тут складно сказати однозначно про цифри, тут дуже цікавий момент в тому, що для просування по НЧ запитам у вас немає необхідності купувати дорогі посилання , Купуйте дешеві і їх буде достатньо.

Проста арифметика припустимо у вас сайт з 100 сторінок і на кожній з них присутній НЧ запит по якому в місяць до вас приходить по 10 чоловік разом виходить 1000 чоловік, цілком нормальна статистика, до того ж цей обсяг можна постійно нарощувати і самі прикиньте за скільки ви зможете його підняти і на скільки.

У будь-якому випадку я вважаю, що просування по низькочастотних запитах це дуже важливо, тому що чим більше у вас трафіку зі всіляких видів запитів, тим краще. Так як я сам не раз стикався з ситуацією коли сайт прокачувався лише за кількома, але дуже жирним запитам і після того як змінювалися пошукові алгоритми, сайт просто падав у видачі та відповідно його відвідуваність виявлялася там же. А в разі коли ваш сайт просунутий всебічно ця проблема для вас не буде такою страшною.

Якщо підвести підсумок всьому вище сказаного то раджу, рекомендую і думаю ви не пошкодуєте якщо будете використовувати всі види запитів, і не варто нехтувати здавалося б дрібними, але досить ефективними запитами, вони можуть вам принести велику користь.


Так само рекомендую почитати статті по темі:

Буду дуже вдячний, якщо ви поділитеся посиланням на сторінку зі своїми друзями в соціальних мережах.
Якщо у вас виникнуть питання по темі пишіть, сподіваюся у вас все вийде, удачі вам і всього найкращого!