Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту в пошукових системах Google і Яндекс

 1. Скільки коштує просування сайту в ТОП 10 в пошукових системах в місяць?
 2. LSI ключі - це найкраща рекомендація і інструмент google для seo вебмайстрів
 3. Чому ціни на просування сайту в google дорожче?
 4. Просування сайту в ТОП Яндекса самостійно або з оплатою експертам
 5. Як розкрутити і просунути свій сайт в топ: самостійно, крок за кроком і безкоштовно
 6. Як вивести сайт в Топ за конкретним запитом безкоштовно і швидко
 7. Просування сайту в пошукових системах Google і Яндекс
 8. Seo - що це?
 9. Seo-просування і розкрутка сайту - навчання для початківців
 10. Seo з нуля в 2018 році
 11. Розглянемо приклад просування сайту для салону краси
 12. Резюмуємо: замовити seo просування, або розкручувати своїми руками?
 13. Кейси SEO просування сайту
 14. Просування Порталу майбутньої мами
 15. Remontset

Акція: до кінця місяця безкоштовно зробимо seo-аудит вашого сайту і дамо рекомендації по просуванню Market Mentor - знаємо про SEO-просуванні сайтів все.

Так як ми часто виступаємо в якості експертів з розвитку інтернет-проектів, до нас часто звертаються з питанням: чи можна самостійно просунути сайт в Гугл або як просунути сайт в Яндексі? Обумовлено це особливостями просування сайтів в Google та Яндекс: їх системи ранжування значно відрізняються. Наприклад, ваш сайт без особливих зусиль може займати топові позиції в Яндексі, і не увійти навіть в топ 100 в Гугл.

За нашими спостереженнями, Яндекс все активніше розвиває оцінку поведінкового фактора і значимість даного ранжирування постійно зростає. Таким чином, самостійна оптимізація сайту для пошукової системи Яндекс стає реальністю. Вам достатньо правильно оформити базові параметри: Title і H1, провести тест швидкості завантаження сайту (виправити проблеми, якщо такі вони будуть виявлені) і написати якісний контент.


Скільки коштує просування сайту в ТОП 10 в пошукових системах в місяць?

Увага, Секретна методика!

Якісний контент для Яндекса сьогодні це абсолютно інше поняття, на відміну від такого раніше. Раніше пошуковик аналізував унікальність контенту і ставив дане фактор мало не на перше. Тепер же, взявши матеріал з 3-5 сайтів Топовою видачі по потрібному ключу, ви сміливо можете розраховувати на позиції поряд з ними.

Природно потрібно злегка переписати і якісно розкласти текст по поличках, проте подібний підхід дозволить вам заощадити гроші і час.

Пояснення: Яндекс хоче задовольнити користувачів своєї видачею. Сайти, що знаходяться в топі, вже заслужили довіру як з боку користувачів, так і з боку пошуковика. Об'єднавши контент з даних ресурсів, ви підвищуєте шанси отримання максимуму важливої ​​інформації з одного ресурсу, отже, ви повинні бути вище донорів.

Просування сайту в Google в даному випадку працює інакше. Щоб стати лідером і там, вам буде потрібно докласти більше зусиль при формуванні контенту.


LSI ключі - це найкраща рекомендація і інструмент google для seo вебмайстрів

Якщо в Яндексі є можливість протягом тижня вийти на хороші позиції, то Гугл працює більш поважно. І при оцінці контенту одним з найважливіших критеріїв ранжирування стають ключові фрази LSI.

Максимально розгорнуту інформацію з даного методу просування ми описали в окремій статті: Тренди seo просування на 2018 рік .

Ця відмінність в значній мірі збільшує ціну на просування сайту в Гугл.

Крім контенту, для розвитку сайту в Гугл, вебмайстрам обов'язково треба покращувати швидкість завантаження сайту.

Рекомендація: щоб збільшити вагу свого сайту, реєструйте сайт в безкоштовних каталогах: 2ГІС, Яндекс і Гугл карти, Яндекс.Cправочнік тощо


Чому ціни на просування сайту в google дорожче?

В Google оптимізація сайту складніше, в деяких сферах може вимагатися в рази більше зусиль. Наприклад, Яндекс дуже легко піднімає по конкурентних запитах Лендінгем. B Гугл таке практично не реально, він цінує сайти з великим обсягом інформації.

У нашому блозі ви можете прочитати ще одну корисну статтю, в якій ми розповімо, як просувати сайт в соціальних мережах. Smm просування додатково посилить ефект від оптимізації сайту.


Просування сайту в ТОП Яндекса самостійно або з оплатою експертам

Ціна просування сайту в Топ 3 \ 5 \ 10 Яндекса в деяких випадках може становити більше 100.000 рублів на місяць, тому багато компаній замислюються про самостійному розвитку проектів.

Так як висновок сайту в топ запитів Яндекса вимагає багато часу і ресурсів, агентства по просуванню змушені пропонувати свої послуги за великі суми.

Незважаючи на те, що вивести сайт в топ видачі Google дорожче, ми рекомендуємо розвивати проект саме там! Але тільки тим сайтам, яким важливо отримувати трафік з різних регіонів країни.


Як розкрутити і просунути свій сайт в топ: самостійно, крок за кроком і безкоштовно

Seo оптимізація: що це з технічної точки зненія? Для початку встановіть на сайт системи аналітики Яндекс.Метрика і Google Analytics. Зареєструйте сайт в веб-майстрами Яндекса і Google. Ці процедури звичайно не дозволять вивести сайт на перші позиції в пошукових системах, інакше б вартість просування сайту в пошукових системах не була такою величезною. Проте, дані системи дозволять якісно підвищити швидкість індексації сторінок і дадуть можливість контролювати цей процес.

А ви знали, що просування сайту Яндекс.Директ і Google AdWords позитивно позначається на розкручуванні сайту?


Як вивести сайт в Топ за конкретним запитом безкоштовно і швидко

Розкрутка сайту за певним ключовим запитом буває дуже простий. Досить прописати даний ключ в H1 прямим входженням (повністю ідентично самому запитом) і продублювати даний ключ в Title використовуючи хвіст (більш складне формулювання ключа). Головне правило: вибирайте ключовий запит з низькою конкурентностью в регіоні. Далі на сторінці з контентом потрібно, як мінімум один раз, використовувати даний ключ в прямому входження, а також кілька разів запити LSI (про які ми докладно розповіли в попередній статті).


Просування сайту в пошукових системах Google і Яндекс

У чому ж відмінності даних систем? Чи можна однаково ефективно розкрутити сайт в обох системах?

Розкрутка сайту - це цілком логічний і закономірний результат певних дій по роботі над ним.

У обох систем є значні відмінності в ранжируванні і по відношенню до мета тегами. Наприклад, Гугл більше любить Title, а Яндекс серйозніше ставиться до H1. Проте мета у обох систем однакова, тому є якийсь оптимальний варіант оптимізації сайту, при якому результати будуть відмінними і там і там.

Важливим критерієм при розкручуванні сайтів і формуванні вартості на дані послуги, є регіон просування. Найскладнішим завданням, є просування сайту в Москві або в рамках всієї країни. Мульти-регіональність найкраще вирішувати в google, так як у нього немає регіональної залежності. Для просування гео залежних ключів в Яндексі будуть потрібні або понад зусилля, або сильна переробка сайту для просування піддоменами. Найчастіше з таким завданням стикаються, коли починають розбиратися в темі як просунути інтернет-магазин, так як в 90% випадків його запускають на кілька регіонів.

80% SEO-фахівців всю свою роботу зводять до використання сервісів по розкрутці або підключають контрольний агрегатор. Таким чином, вони витрачають на ваш проект мінімум часу, і при цьому показують якусь динаміку. Не довіряйте свої сайти таким фахівцям!

Ціни на розкрутку сайтів відрізняються не тільки в рази, але і на порядок. Вся проблема в тому, що дана послуга не має певних правил і кожен фахівець або кожне агентство в дану послугу закладає відмінні один від одного види робіт.

Чому не можна працювати за системою оплати за результат по позиціях: недавно до нас звернувся клієнт за рекомендацією від партнерів, з метою зміни сео-підрядника. Насамперед ми уточнили чому клієнт вирішив змінити виконавця. Відповідь: постійно зростає вартість послуг, а продажі з сайту ростуть не значно. В результаті виявилося, що з даними підрядником вони працюють вже більше 4 років, і останні два роки на умовах оплати за досягнутими позиціях. Після аудиту, нам стало зрозуміло, що SEO-компанія протягом останнього року сайтом не займалася зовсім, так як сайт за роки набрав хороший вагу, і з урахуванням того, що замовник постійно додавав новий товар і контент до нього, стабільно ріс в позиціях. Отже, вартість послуг росла, а обсяг робіт стрімко впав до нуля.

Якщо ви хочете задати питання як просунути сайт, то скористайтеся формою зворотного зв'язку або натисніть на кнопку обговорити проект.
Стати експертом SEO-просування не можна прочитавши лише дану статтю.Самостійна розкрутка сайтів більш тривалий процес, ніж створення сайту, при тому вимагає менше технічних навичок.

Розкрутити сайт безкоштовно і швидко можливо, якщо ви будете слідувати всім викладеним рекомендаціям і найголовніше, постійно аналізувати отримані результати.


Seo - що це?

Ми проводимо навчання по просуванню сайтів - вартість 60.000 рублів 8 лекцій. На заняттях ми дамо практичні завдання для того, щоб ви змогли перевірити отримані знання і розкрутити сайт своїми руками. Ми докладно розповімо, що таке seo оптимізація, комплексне просування сайту та як це робиться.


Seo-просування і розкрутка сайту - навчання для початківців

На перших кроках, всіх цікавить питання: SEO-просування - що це?

Це різноманіття дій над сайтом, яке призводить до підвищення довіри пошукових систем і як наслідок позицій у видачі. Кінцевою метою є цільовий трафік, заявки і звичайно продажу.

В інтернеті ви знайдете величезну кількість відео уроків з навчання SEO-оптимізації від різних веб майстрів і сео-компаній. Біда в тому, що 97% інформації яку ви там знайдете або застаріла, або взагалі не має практичного застосування. Винятком є окремо взяті автори і компанії. Ми ж рекомендуємо звернути увагу на іноземних авторів. Так як перекласти текст з англійської мови зараз можна буквально в два кліка, вам не складе труднощів вивчити якісний матеріал від наших колег з США і Європи.

SEO в штатах завжди на кілька кроків попереду! Обумовлено це тим, що тренди народжуються саме там, і наші зарубіжні колеги буквально є першопрохідцями.


Seo з нуля в 2018 році

Часи, коли ім'я домену та його вік становили 80% успіху давно пройшли. Недавнім прикладом для нас стало розвиток проекту по просуванню послуг в Інстаграм. Нам треба було всього 3 місяці на те, щоб зробити Лендінг Пейдж і просунути його в Яндексі по Москві в Топ 3.

У 2018 році дана тенденція буде лише розвиватися. Чуйність пошукових систем стає все швидше: сьогодні вніс зміни в контент, завтра змінилися позиції.

Головне не забувайте відслідковувати поведінковий фактор. Якщо ви стали займати хороші позиції, з'явився трафік на сайті, а контент не задовольняє вашого споживача, то пошуковики швидко відправлять вас на лаву запасних.


Розглянемо приклад просування сайту для салону краси

Ми не просто так вибрали саме таку тематику. Адже перш ніж зайнятися просуванням салону краси в інтернеті, варто визначиться зі способом, як максимально швидко залучити клієнтів в салон краси.

Чи доцільно розробляти і рухати сайт для даної тематики? У деяких випадках так, але в 90% правильніше буде направити всю енергію і кошти на складання контент плану і просування салону краси в соціальних мережах, наприклад, в Інстаграме.

До речі, наші SMM фахівці готові безкоштовно проконсультувати вас на тему, як правильно вести аккаунт салону краси в Інстаграм і як вибрати популярні хештеги.

Розмістивши пост в соц. мережі і запустивши таргетовану рекламу, ви отримаєте відмінний кейс з просування свого салону краси. При цьому клієнти будуть тут і зараз, на відміну від створення і виведення сайту в топ.


Резюмуємо: замовити seo просування, або розкручувати своїми руками?

Обидва варіанти вірні. Головне визначитеся чи готові ви витрачати свій час на вивчення даного питання, скоєння низки змін в контенті і в коді сайту. Чи готові ви аналізувати отримані результати. Без аналізу в справі SEO-просування не можна обійтися.

Замовити seo просування сайту у експертів Market Mentor можна залишивши заявку або зателефонувавши по телефону. У нас чесне і відкрите формування цін, при якому ви завжди можете вибрати відповідні для себе умови.


Для самостійної розкрутки сайту, виконуйте головні правила за наступним чек-листу:

1. Встановіть метрики на сайт

2. Зареєструйте сайт в веб майстерень

3. Оптимізуйте мета теги Title і H1

4. Використовуйте LSI ключі (про це у нас є окрема стаття)

5. Продвигайте низько конкурентні ключі (не плутайте з низькочастотними)

6. Оптимізувати швидкість завантаження сайту

7. Слідкуйте за поведінковим чинником

8. Радуйте відвідувачів сайту якісним контентом (годі й унікальним)

9. Аналізуйте і постійно розвивайте проект

Кейси SEO просування сайту

Акція: до кінця місяця безкоштовно зробимо seo-аудит вашого сайту і дамо рекомендації по просуванню  Market Mentor - знаємо про SEO-просуванні сайтів все

101 handmade

SEO просування сайту

Просування Порталу майбутньої мами

Розкрутка сайту

Remontset

Просування сайту

Скільки коштує просування сайту в ТОП 10 в пошукових системах в місяць?
Так як ми часто виступаємо в якості експертів з розвитку інтернет-проектів, до нас часто звертаються з питанням: чи можна самостійно просунути сайт в Гугл або як просунути сайт в Яндексі?
Скільки коштує просування сайту в ТОП 10 в пошукових системах в місяць?
Директ і Google AdWords позитивно позначається на розкручуванні сайту?
Чи можна однаково ефективно розкрутити сайт в обох системах?
Seo - що це?
Чи доцільно розробляти і рухати сайт для даної тематики?
Резюмуємо: замовити seo просування, або розкручувати своїми руками?