Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту в пошукових системах. І.Ашманов, А. Іванов

  1. «На наших очах Інтернет стає головним інформаційним каналом. Це ставить перед кожною комерційною компанією,...

Просування сайту в пошукових системах. І.Ашманов, А. Іванов

Просування сайту в пошукових системах «На наших очах Інтернет стає головним інформаційним каналом. Це ставить перед кожною комерційною компанією, групою людей і, можливо, навіть перед кожною окремою людиною незвичайну, нове завдання - відбутися в інформаційному просторі ... Без цього скоро буде складно розраховувати на успіх в реальному житті », - цитата з книги.

Кому читати: всім, хто вже створив і тим, хто тільки збирається створювати свій сайт в мережі Інтернет

Для того щоб вникнути і зрозуміти, про що говориться в цій книзі не потрібно володіти ніякими спеціальними і технічними знаннями. Це головне, що Ви повинні зрозуміти, перш ніж візьмете її в руки. Доступний і зрозумілий мову, мінімум термінології, дозволить опанувати всіма основними знаннями, щоб досить добре почати розбиратися в технологіях просування сайту в пошукових системах, як починаючому веб-майстру, так і керівнику компанії, який прийняв рішення розширювати свій бізнес за рахунок просування товарів в Інтернет .

У книзі дуже цікаво розповідається про всі етапи просування сайту, визначення найкращих способів для просування іменного Вашого сайту, загальні принципи роботи пошукових систем і пошукових роботів, чесних і не дуже методах «розкрутки» сайту, і про те, чим ви ризикуєте, скориставшись останніми.

Крім того, Ви зможете знайти масу простих і зручних формул, що дозволяють швидко оцінити, наприклад, ефективність роботи найнятого Вами «оптимізатора», ефективність витрачених на рекламу грошей, визначити ядро ​​найбільш ефективних для Вашого сайту запитів і багато іншого. Все це дуже важливо знати, тому що «зусилля з просування по нецільовим запитам не окупаються».

Всі глави добре структуровані, вся важлива інформація виділена, а в кінці складені висновки і наведені корисні посилання по темі, тому тим, у кого зовсім мало часу, буде зручно пробігтися за основним змістом книги.

І останнє, що хотілося б написати про книгу, якщо у кого-то залишилися сумніви - читати або не читати:

«Чому саме пошуковики зайняли в Інтернеті найважливіше місце? Тому що вони впорядковують хаос ».