Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту в Ульяновську

 1. Чому з сайту не йдуть нові клієнти
 2. Що потрібно для просування сайту
 3. Що входить в просування сайту
 4. Скільки коштує просування сайту в Ульяновську?

Он-лайн консультація з питань супроводу сайту в Ульяновську: ICQ # 179104682 Он-лайн консультація з питань супроводу сайту в Ульяновську: ICQ # 179104682  Наша компанія займається не тільки  створенням сайтів  , А й аудитом і просуванням сайтів в Ульяновську

Наша компанія займається не тільки створенням сайтів , А й аудитом і просуванням сайтів в Ульяновську. Давайте розберемося, коли ж потрібно просування сайту.

Переважна більшість представників бізнес-спільноти нашого міста, після створення свого офіційного сайту зустрічаються з однією і тією ж проблемою. Сайт є - а продажів з нього немає. Причому така проблема може виникнути і з дешевим сайтом, замовленим у приватника і з дорогим сайтом, розробленим в одній з відомих ульяновських веб-студій.

Ще більш прикро, коли у вас розроблений дорогий і красивий сайт, але з нього не надходять дзвінки, а у конкурента дешева і негарна виріб, але дає постійні продажу. Чому ж добре зроблений сайт іноді не дає віддачу і що потрібно зробити для того, щоб сайт запрацював на повну потужність?

Для того, щоб відповісти на ці питання потрібно розібратися чому ж з сайту не надходять дзвінки.

Чому з сайту не йдуть нові клієнти

Причин може бути декілька, але основна з них - на сайті немає відвідуваності, тобто ваш сайт не знаходять ваші потенційні клієнти, коли шукають потрібні їм послуги в пошуковій системі. У цьому випадку якраз і потрібно просування сайту. Що включає в себе просування? Просування сайту - комплекс заходів, спрямований на збільшення відвідуваності сайту, шляхом підвищення його позицій в результатах пошуку по потрібних запитах. Які запити потрібні? Потрібні запити - це все ті запити, які вводять ваші потенційні клієнти в пошукову систему в процесі пошуку товарів і послуг, які ви можете реалізувати цього клієнту.

приклад:

Сайт клієнта присвячений продажу та встановлення пластикових вікон в Ульяновську. Очевидно, що за запитом «пластикові вікна Ульяновськ» потрібно бути в першій десятці результатів пошуку, так як від 80 до 90% користувачів Яндекса віддають перевагу одному з перших 10 сайтів, які були видані за його запитом (твердження справедливо за умови, що переважна більшість цих сайтів відповідають запиту). Відповідно якщо сайт клієнта за запитом «пластикові вікна Ульяновськ» знаходиться на 25 місці, то потенційні клієнти його просто не знаходять і замовляють вікна у одного з конкурентів з першої десятки.

З цього прикладу видно, що власнику потрібно просування сайту в Ульяновську за запитом «пластикові вікна Ульяновськ».

Вийшовши на цей запит в першу десятку, а ще краще в першу п'ятірку, сайт почне отримувати відвідувачів, деякі з яких будуть дзвонити і замовляти у власника сайту вікна з ПВХ.

Що потрібно для просування сайту

Просування кожного сайту включає різні елементи, все залежить від ряду факторів, наприклад, від конкуренції, від стану сайту та його віку, від кількості та якості текстів на сайті клієнта, від якості хостингу, на якому розміщений сайт. Просування сайту - це завжди комплексний підхід, так як пошукові системи зараз оцінюють якість сайту на підставі десятків, а може бути і сотень факторів, відстежують поведінку відвідувачів на сайтах, виділяють їх переваги. Щоб потрапити на перші рядки результатів пошуку, потрібно щоб ваш сайт був не тільки інформативний, але і зручний для відвідувача.

Наша компанія пропонує просування сайту в Ульяновську з урахуванням всіх цих нюансів - ми не тільки впорядкуємо тексти на вашому сайті, розширимо при необхідності їх обсяг, але і проведемо точну настройку службових елементів сайту, усунемо помилки в верстці, проведемо роботу з аналізу посилальної маси сайту і багато іншого.

Що входить в просування сайту

Просування кожного конкретного сайту може включати різні складові, але можна виділити основне, що ви отримаєте, почавши з нами працювати:

 • Щомісячний аналіз поточного стану пошукової оптимізації сайту;
 • Визначення переліку ключових слів, за якими доцільно просування сайту;
 • Визначення першочергових завдань, для виконання в поточному місяці;
 • Складання та направлення вам по електронній пошті щотижневого звіту по позиціях сайту в пошукових системах;
 • Інформаційне наповнення сайту новими текстовими і графічними матеріалами;
 • Відстеження поточних позицій сайту в пошукових системах, аналіз динаміки та впливу внесених в сайт змін;
 • Коригування робіт відповідно до результатів просування.

Скільки коштує просування сайту в Ульяновську?

Для просування кожного конкретного сайту потрібен індивідуальний підхід, десь потрібно всього лише «донастроіть» сайт, поправити невеликі помилки і доповнити його новими текстами. Іноді ж потрібно майже повна реконструкція сайту, заміна текстового наповнення та інші трудомісткі роботи.

Більшість сайтів, які потребують просування в Ульяновську укладаються в бюджет в 3000-5000 рублів на місяць.
Детальніше про вартість просування сайту можна почитати в статті
.

Якщо вам потрібно просування сайту в Ульяновську - звертайтеся до нас! Багаторічний досвід роботи і відпрацьовані схеми просування в різних тематиках безсумнівно дадуть довгоочікуваний результат і ваш бізнес стане успішнішим.

Наш телефон +7 (9510) 99-67-67

Чому ж добре зроблений сайт іноді не дає віддачу і що потрібно зробити для того, щоб сайт запрацював на повну потужність?
Що включає в себе просування?
Які запити потрібні?
Скільки коштує просування сайту в Ульяновську?