Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту, з чого почати розкрутку в пошукових системах?

 1. Крок перший - з чого почати просування? У вас є ресурс, на якому є унікальна і потрібна людям інформація....
 2. Що ще потрібно знати і вміти?
 3. Update від 18.01.2016 року

Крок перший - з чого почати просування?

У вас є ресурс, на якому є унікальна і потрібна людям інформація. Ваш сервіс дозволяє заощадити людям час і гроші. У ваших послуг потребують багато, але ... ніхто не може вас знайти в Інтернеті. Це досить часто зустрічається ситуація. У вас є щось, що безумовно комусь дуже потрібно, але ви ніяк не можете донести це до людей.

Отже, перед вами стоїть проблема просування сайту в пошукових системах Отже, перед вами стоїть проблема просування сайту в пошукових системах. Необхідно зробити так, щоб вас знаходили люди ... І перше питання, яке ви собі ставите легко вгадати - «З чого почати просування мого сайту?».

Свого часу я також задавався цим питанням і борознив простори Інтернету в пошуках корисних рекомендацій. Однак, чим більше я читав статей, присвячених розкрутці, тим все більш і більш заплутаним процесом мені це здавалося. Одне, в чому сходилися автори всіх статей, прочитаних мною, що потрібно якісне наповнення сайту, яке буде цікавим для відвідувачів. З цього і слід почати - створити повноцінний, дороблений сайт, який є сенс додати в «вибране». В ідеалі, робити сайт потрібно, враховуючи майбутню стратегію просування, проте, якщо просування сайтів для вас було загадкою під час створення, то далі доведеться вносити на сайт досить багато виправлень для оптимізації.

Тобто, по-хорошому, дати відповідь на питання - «з чого почати розкрутку сайту в пошукових системах», може дати тільки чітке розуміння всього процесу просування. Перш за все, потрібно зрозуміти, що пошукові системи сканують текст сайту, щоб дати користувачеві точну відповідь на його запит. Чим краще текст на вашому сайті відповідає запиту користувача, тим вище ви опинитеся. Серед тих сайтів, у яких відповідь за текстами і так найкращий, пошуковик визначає авторитет сайту. Таким чином, найбільш в загальному вигляді, відповіддю на питання - з "чого почати розкрутку?», - буде алгоритм просування в загальному вигляді:

 • Виділити пошукові запити цільової аудиторії
 • Написати текст, який відповідає цим запитам
 • Створити зручний для користувачів сайт на основі текстів
 • Підвищити авторитетність сайту за рахунок рекомендацій з інших ресурсів

Весь матеріал на сайті theeye.ru далі докладно відповідає на питання ЯК це робити, але почати потрібно з загального розуміння процесу. Поїхали))

Якщо ви серйозно вирішили займатися просуванням сайту, то перш за все забудьте про це безкоштовний сервіс і хостингу.

Трохи теорії: Індексація

Відео про індексацію сайтів. Звідки береться затримка при просуванні сайтів?

Пошукові системи - по суті, являють собою величезні бази даних, в яких зберігаються збережені копії сторінок документів. Спеціальні програми (пошукові боти або роботи) «ходять» по просторах Інтернету, шукають нові документи і зберігають їх базі даних пошукової системи. Цей процес називається індексацією. Крім того, такі ж роботи відстежують зміни документів. Причому на одні сайти бот заходить часто, на інші рідко - це пов'язано з тим, що на одних сайтах інформація оновлюється часто (наприклад новинні портали), на інших дуже рідко. Спочатку бот заходить на сайт через якийсь умовно встановлений проміжок часу після первинної індексації (копіювання сторінки в базу даних), і далі збільшує або зменшує цей проміжок часу в залежності від того, чи були там зміни за цей час.
Якщо пошуковий бот приходить на сторінку для переиндексации, а сторінка недоступна, то ця сторінка виключається з пошуку (або «випадає з індексу»). Цей факт неприємний тим, що якийсь час ваш сайт буде неможливо знайти в принципі, використовуючи даний пошуковик. Ось чому так важливий якісний хостинг. Під якісним тут мається на увазі те, що ваш сайт буде доступний для перегляду 24 години на добу і ймовірність «обвалу» сервера, на якому лежить ваш сайт, зводиться до мінімуму.

Хостинг і домен зі зручною панеллю керування я рекомендую замовити на timeweb.ru або вибрати будь-якого з відносно надійних хостерів (наприклад agava, zenon, timeweb, reg.ru). Вкрай не рекомендую користуватися послугами вчора з'явилися хостерів, які демпінгують, щоб залучити клієнтів. За 4 роки роботи в Інтернеті я бачив десятки таких компаній - якість у всіх було нижче плінтуса і надовго на ринку вони не затримувалися.

Через 6 років роботи з різними хостера, тільки з одним у мене не було проблем - TimeWeb. На рівні все - швидкість реакції техпідтримки, виникнення ситуацій, що ви нічого не робили, а раптом «сайт перестав працювати». Крім того, у мене регулярно виникали питання і проблеми, що виходять за рамки підтримки, але все одно, підтримка мені допомагала.

Крім того, у мене регулярно виникали питання і проблеми, що виходять за рамки підтримки, але все одно, підтримка мені допомагала

Доменне ім'я не так критично, ви можете придбати і безкоштовний домен, але ставлення відвідувача, якщо ваш ресурс комерційний, буде м'яко кажучи, недовірливим до власника сайту, який не зміг знайти 5 баксів на свій окремий домен.

Крім того, якщо ви плануєте створити серйозний проект, який планується високо відвідуваним і часто використовуваним одним і тим же людям, то можливо навіть варто розглянути можливість придбання домену з коротким, інформаційним і легко запам'ятовується ім'ям. В силу того, що такі доменні імена користуються дикої популярністю, сьогодні майже вже не знайти безкоштовні красиві доменні імена. Левова частка коротких і «смачних» імен вже зареєстрована і пропонується на продаж.

Далі, перед початком просування бажано подумати, наскільки часто буде оновлюватися інформація на вашому сайті, як це буде відбуватися. Часто дуже багато проектів відкочуються назад, коли автор починає свій проект на статиці, а потім одного разу до нього доходить (пишу про себе :)), що непогано б зробити автопостінг, організувати пошук по сайту, а також зробити можливість комментов для користувачів. Всі ці принади не так просто реалізувати на статичному сайті, а перехід на движок загрожує величезними витратами за часом і, (якщо обраний поганий з точки зору движок) втратою всіх сторінок, які вже присутні в пошукових системах, а це втрата трафіку.

Що ще потрібно знати і вміти?

Основа матеріалу на сайті містить інформацію для SEO. Але якщо Інтернет для вас (або комп'ютер в принципі) невідомий звір, то вам знадобляться деякі знання і вміння, які до просування сайтів мають непряме відношення. Нижче я привожу перелік навичок, які будуть потрібні для успішної роботи по просуванню сайтів, а також поясню, навіщо той чи інший навик буде потрібен.

 • знання htm;
 • вміння працювати з ftp клієнтами;
 • гарне уявлення про роботу в Exel;
 • здатність швидко розбиратися в різних веб-інтерфейси;

Якщо з цим проблем немає, то наступні 4 абзацу можете сміливо пропускати.

HTML. Хоча б на примітивному рівні розуміння розмітки сторінки потрібно для того, щоб розмістити лічильник, підправити швидко зовнішній вигляд шаблону або сторінки без cms. Щоб працювати з посиланнями або вести Статейное просування, доведеться стикатися з тим, що сторінки потрібно надавати в html коде.К щастя, цього досить просто навчитися і розуміння html на рівні, який мінімально необхідний можна отримати буквально за 2-5 годин. Можете подивитися мою статтю з основ html для SEO .

Доступ до сайту по ftp потрібен для того, щоб елементарно розмістити сайт на хостингу, щоб вносити деякі зміни в шаблоні, щоб користуватися обміном файлів і т.п. Також ftp сервери зручно використовувати для обміну файлами великого розміру. Не можна заходити по ftp, використовуючи звичайний браузер, тому що це дуже небезпечно з точки зору зараження сайту вірусами. Я зазвичай користуюся програмою far. Якщо для ви з тих читачів, кому в принципі незрозуміло, як взагалі розмістити сайт на хостингу, зареєструвати домен - пишіть в коментах, я оперативно створю окрему статтю . Все це не так критично, якщо у вас є адміністратор сайту.

Exel - один з кращих помічників SEO. У ньому дуже зручно вести щоденник просування, створювати дані для розміщення посилань, а обробляти деякі дані, наприклад, вивантаження по розміщених посиланнях, або дані щодо відповідності вхідної сторінки із запитом і його поточною позицією.

Якщо ви чайник в комп'ютері, то доведеться навчитися швидко міркувати, як користуватися будь-якими локальними і веб додатками. Проблема в тому, що ці інтерфейси не мають єдиних стандартів і можуть досить сильно відрізнятися в залежності від завдань, які Ви вирішуєте. Мінімум, з чим доведеться розібратися, це панелі вебмастера на Яндексі і Гуглі, робота з системами статистики відвідуваності, сервіси для підбору і обробки слів, а також з безліччю вузькоспеціалізованих програм і надбудов для браузера.

Підсумок першого кроку:
1. Зробити сайт «для людей»
2. Зареєструвати доменне ім'я
3. Розмістити сайт на платному хостингу
4. Ще раз уважно подумати, які перспективи розвитку сайту
5. Тверезо оцінити відповідність своїх знань за списком необхідних навичок

Update від 18.01.2016 року

Зараз навіть цього недостатньо для початку. Якщо ви лізете в комерційну тематику, то сайт необхідно обов'язково створювати з урахуванням сучасних тенденцій. Перше - велика кількість людей дивляться на сайти з мобільних телефонів, а це значить, що верстка сайту повинна адаптуватися як для великого екрану, так і для маленького екрану телефону, щоб і там і там сайтом було зручно користуватися. Друге - швидкість роботи. Люди розбалувалися і ніхто навіть при використанні мобільного з'єднання не чекатиме по 3-4 секунди завантаження сторінки. Все це впливає на поведінкові фактори і критично важливо для просування.

До наступного кроку >>

Крок перший - з чого почати просування?
Що ще потрібно знати і вміти?
І перше питання, яке ви собі ставите легко вгадати - «З чого почати просування мого сайту?
Таким чином, найбільш в загальному вигляді, відповіддю на питання - з "чого почати розкрутку?
Звідки береться затримка при просуванні сайтів?
Що ще потрібно знати і вміти?