Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування сайту за допомогою блогу

  1. Для чого потрібен блог?
  2. Обсяг і унікальність контенту.
  3. SEO специфіка сильно впливає на написання контенту:
  4. Робота з коментарями.
  5. Який же висновок можна зробити?

Блог може стати відмінним допоміжним інструментом для будь-якої сфери бізнесу. У ньому можна розповісти про процес створення продукту / послуги, спілкуватися зі своєю цільовою аудиторією, якій цікава ваша сфера роботи. У розділі блогу можна поширювати додаткову інформацію про заходи і публікувати цікаві звіти - так би мовити, присвячувати людей в «закулісся» вашої компанії, розкриваючи при цьому найпікантніші теми.

У розділі блогу можна поширювати додаткову інформацію про заходи і публікувати цікаві звіти - так би мовити, присвячувати людей в «закулісся» вашої компанії, розкриваючи при цьому найпікантніші теми

Для чого потрібен блог?

Активне ведення блогу допомагає того чи іншого проекту домогтися популярності і впізнаваності, вибудувати імідж компанії, створити правильну атмосферу. Крім того, таке інтернет-напрямок, як «блогінг» ставати дедалі популярнішими і розвивається з кожним роком все швидше, набуваючи нові корисні функції.

Але найголовніше, блог є прекрасним інструментом, для просування сайту, що дозволяє залучати новий цільовий трафік. Блог на сайті - джерело якісного контенту, який постійно оновлюється. Це сприяє тому, що користувач починає більше перебувати на вашому сайті, влучивши поведінкові фактори ресурсу. Також регулярно оновлюваний контент є хорошим сигналом для пошукових машин, що сприяє просуванню сайту.

Обсяг і унікальність контенту.

Інформацію необхідно додавати не тільки на сайт, але і в Оригінальні тексти в вебмайстрів Яндекса. Тим самим, ви повідомите, що ваш сайт є місцезнаходженням унікального контенту.

Також потрібно розуміти, що неунікальний контент не принесе вам ніякої користі, тому слід приділяти цьому велику увагу і перевіряти кожен текст. Існує досить велика кількість сайтів, де можна перевірити унікальність тексту в режимі он-лайн, наприклад: Text.ru, Сontent-watch.ru і інші.

Наявність блогу на сайті збільшує кількість проіндексованих сторінок і розмір самого сайту, що є плюсом при просуванні сайту в топові місця "під сонцем".

SEO специфіка сильно впливає на написання контенту:

- Необхідний текст грамотний з технічного боку, а також, орфографічною

- Точне формулювання суті матеріалу, варто виключити «фрази-заглушки»

- Статтю необхідно розбивати короткими підзаголовками

- Обов'язково вживати в тексті ключові запити

- Враховувати наступні характеристики тексту: унікальність, спамность і «воду».

Робота з коментарями.

Важливо приділяти належну увагу і коментарям під статтями. Якщо в блозі коментувати заборонено, то читач може подумати, що його думка абсолютно не цікавить автора і автоматично втратить інтерес. Також це може статися в разі несвоєчасного відповіді на питання, через великий проміжок часу, коли тема перестане бути актуальною для читача.

До речі, в коментарях часто зустрічаються творчі ідеї, які в подальшому можна використовувати при написанні нової статті. Відповідаючи на запитання читачів, спілкуючись з ними, ви викликаєте довіру, повагу і інтерес в очах своєї цільової аудиторії, а значить, формуєте позитивний імідж компанії. В першу чергу, потрібно поважати тих, для кого ви працюєте.

Якщо ви боїтеся спаму, то тут все просто. Потрібно лише встановити на сайт спеціальний модуль, який блокує небажані рекламні повідомлення.

Який же висновок можна зробити?

Суть блогу полягає не в тому, щоб він існував на сайті, а в тому, щоб він доповнював ваш сайт, робив його цікавим для цільової аудиторії, чіпляв своїм якісним контентом і при цьому, просував його в пошукових системах.

Потрібно також пам'ятати, що необхідно висловлювати свою думку, дискутувати з цільовою аудиторією. Адже кому буде цікаво читати сухі не емоційне вирізки з новин? Писати необхідно для людей, але при цьому дотримуватися правил SEO специфіки контенту для просування сайту.

Незнання нюансів даної роботи і особливості галузі, може привести до того, що блог стане марною тратою часу, при неправильному його заповненні. Якщо у вас недостатньо досвіду і знань в даній сфері роботи, то краще довіритися фахівцям.

Для чого потрібен блог?
Який же висновок можна зробити?
Для чого потрібен блог?
Який же висновок можна зробити?
Адже кому буде цікаво читати сухі не емоційне вирізки з новин?