Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування соціальними закладками

Просування через соціальні закладки (напр

Просування через соціальні закладки (напр. Memori.ru, bobrdobr, mister wong, moemesto і т. П.) - не надто нова, але, як показує практика, все ще не всім відома методика просування сайту. В основному звичайно, соціальні закладки вигідно використовувати для збільшення трафіку на сайти розважальної спрямованості, розраховані на дітей середнього і старшого шкільного віку або близьких їм по інтересам і розумовому розвитку. У цьому випадку обсяг посилань на цільовий сайт, залишених на сервісах соціальних закладок, повинен бути досить великий (як мінімум - по десятку акаунтів на кожному сервісі, через які буде просуватися посилання на потрібний ресурс). Такий обсяг потрібен для того, щоб закладка «вилізла» наверх у видачі по потрібному тегу. Посилання-закладки розмічають популярними на сервісі тегами, що привертають найбільшу кількість користувачів.

Соціальні закладки - технологія т.зв. Web 2.0 - «інтернету для користувачів і від користувачів». В даний момет зароджується і отримує розвиток Web 3.0 - система експертного пошуку по ресурсів інтернету, що включає в себе, в тому числі, і Соціальні закладки 3.0 - закладки, відібрані не рядовий користувачами, а експертами, що мають кредит довіри у пошукової системи Web 3.0

Однак і не-розважальні ресурси можуть отримати дещо, використовуючи просування через соціальні закладки. В першу чергу - прискорену індексацію матералов сайту пошуковими систма, роботи яких присутні на сервісах закладок практично постійно (як ще прискорити індексацію сайту - читай в моїй замітці Швидка індексація сайту в пошукових системах ). Значить, розмістивши посилання на новий матеріал свого сайту в декількох найбільш популярних сервісах соціальних закладок, можна істотно прискорити його потрапляння в індекс пошукових систем.

Правильно розставлені теги до закладки, в свою чергу, дають деяке збільшення трафіку на сайт за рахунок переходів з сервісу закладок, що теж непогано.

Для додавання закладок на записи свого блогу я використовую два сервісу роботи з закладками:

 • bposter - у безкоштовній версії (vip-аккаунт коштує близько 600 рублів на рік) просто відправляє закладку за вказаними сервісів закладок, реєструватися в яких потрібно самостійно. Vip-версія підтримує автореєстрацію на сервісах закладок. Користуватися bposter зручно і в безкоштовному режимі.
 • RU.Social poster - можливості багатшими, а ось інтерфейс - убожій. Дозволяє залишити одне з посилань не тільки в закладках, але і в різних сервісах мікро-анонсів та подібних до них. Однак налаштування кількості сервісів, в які буде відправлятися закладка, не зберігаються (частина сервісів мертві і доводиться або наражатися на них, або згадувати заздалегідь і виключати їх зі списку на сторінці генерації).

Підводячи підсумки, можна сказати, що просувати сайт через закладки саме для підвищення його позиції у видачі пошукових систем - не дуже вигідно (хоча зворотні посилання і можна отримати). Навпаки, прискорення індексації сайту і збільшення трафіку на сайт (у разі використання великого числа акаунтів на сервісах закладок) - саме та ніша, в якій соціальні закладки проявляють себе в повну силу!Навпаки, прискорення індексації сайту і збільшення трафіку на сайт (у разі використання великого числа акаунтів на сервісах закладок) - саме та ніша, в якій соціальні закладки проявляють себе в повну силу

Рубрики: seo , блогінг , Інтернет , хитрощі | Рубрики:  seo  ,  блогінг  ,  Інтернет  ,  хитрощі  |  Мітки:  seo  ,  беклінки  ,  закладки  ,  індексація  ,  пошуковики  ,  трюки  |  7 коментарів » Мітки: seo , беклінки , закладки , індексація , пошуковики , трюки | 7 коментарів »