Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування у ВКонтакте з нуля

 1. Особливості просування у ВКонтакте
 2. Способи просування у ВКонтакте
 3. 2. Повідомлення про свою групу цільової аудиторії.
 4. 3. Пости в групах, близьких по тематиці або цільової аудиторії.
 5. 4. Використання таргетированной реклами.
 6. 5. Постійне додавання нового контенту.
 7. 6. Створення статті: «Кращі групи за тематикою ...».
 8. 7. Стимулювання відвідувачів на додавання релевантного контенту.
 9. 8. Стимулювання дискусій серед ваших відвідувачів, підтримка їх.
 10. 9. Проведення опитувань.
 11. 10. Додавання корисних посилань.
 12. 11. Проведення конкурсів.

У попередніх статтях по цій темі: Просування сайту в соціальних мережах. Частина 1 і Просування сайту в соціальних мережах. Частина 2 - ми розповіли про переваги соціальних мереж, безкоштовних і платних методах просування в них. Але в інтернеті існує велика кількість соціальних мереж і, зрозуміло, просування в кожній з них має свої особливості. Зараз ми розповімо про просування в найбільш популярної мережі Рунета - ВКонтакте.
У попередніх статтях по цій темі:  Просування сайту в соціальних мережах

Особливості просування у ВКонтакте

Найбільша соціальна мережа в Рунеті, яка налічує на даний момент більше 30 млн. Користувачів. Чи не спробувати використовувати таку величезну аудиторію в своїх цілях, було б великою комерційною помилкою.

У ВКонтакте основний об'єкт просування - це спільнота, через яке ви і будете просувати свій сайт або товар. Існує кілька типів спільнот:

 • група;
 • публічна сторінка;
 • захід.

Краще для просування сайту вибрати публічну сторінку або, як її часто називають, паблік. Для того, щоб її створити необхідно обов'язково вже бути зареєстрованим у ВКонтакте. Далі авторізуемся і заходимо в свій аккаунт, натискаємо «Мої групи» (знаходиться в стовпчику зліва), а потім «Створити спільноту». Вводимо назву спільноти і вибираємо тип - «Публічна сторінка», а далі тип сторінки: «Компанія, організація або веб-сайт».

Після цього необхідно додати опис сторінки. Пошукові системи індексують такі спільноти, тому знаходження ключових слів і фраз, за ​​якими ви просуваєте свій сайт в пошуку дуже бажано. Але і про принцип «текст для людей», звичайно ж, не забуваємо.

Виробляємо необхідні настройки:

Усе! Тепер необхідно заповнити групу цікавим контентом і почати просування. ВКонтакте - це в основному молодіжна соціальна мережа. Тому текст повинен бути переважно легким, неформальним, заголовки провокаційні і побільше яскравого візуального контенту. І ще раз - спочатку заповнюємо сторінку інформацією, а потім просуваємо. Розкручувати практично порожню сторінку, немає ніякого сенсу!

Розкручувати практично порожню сторінку, немає ніякого сенсу

Аудиторія ВКонтакте любить яскравий візуальний контент

Тепер про те, які існують способи просування вашого паблік у ВКонтакте.

Способи просування у ВКонтакте

1. Первісне створення трафіку - заяви про своїй сторінці всім!

Для того, щоб швидко зробити вашу групу видимої у ВКонтакте, найпростіше скористатися офферу, тобто купити трафік. Зробити це можна за допомогою різних сервісів. Найбільш популярні: soc-service.com, socialtools.ru і ФорумОк. Найбільш ефективно - це комбіноване використання даних сервісів. Наприклад, в soc-service.com замовляєте коментарі, а на ФорумОк - лайки на них і т. Д. Словом, за порівняно невеликий бюджет вашу групу можна закинути в ТОП ВКонтакте. І далі очікувати появи справжніх користувачів, які зможуть стати покупцями і клієнтами.

І далі очікувати появи справжніх користувачів, які зможуть стати покупцями і клієнтами

Ось як виглядає, наприклад, ТОП ВКонтакте за запитом «Годинник»

2. Повідомлення про свою групу цільової аудиторії.

Використовуючи фільтри в пошуку ВКонтакте (вік, стать, проживання) можна швидко відібрати аудиторію, яка вам цікава. Далі робите шаблон повідомлення і відправляєте його на кожен аккаунт. Але майте на увазі, що такий спосіб є спамом. За нього, по-перше, можуть заблокувати сторінку. А по-друге, ви можете викликати негатив у своїй ЦА.

3. Пости в групах, близьких по тематиці або цільової аудиторії.

Пости в групах, близьких по тематиці або цільової аудиторії

Звичайно, за безкоштовні пости комерційного характеру вас швидко забанити. Але «невинно засвітитися» цілком можливо. В додатку Allsocial можна переглянути всі спільноти ВКонтакте, кількість передплатників, відвідувачів і навіть побачити приріст. Там же є розбивка по тематиках.

4. Використання таргетированной реклами.

ВКонтакте пропонує розвинений інструментарій створення рекламного повідомлення та налаштування його показу цільової аудиторії. Для створення рекламного повідомлення необхідно зайти на сторінку vk.com/ads або клікнути по «Реклама» внизу будь-якої сторінки ВКонтакте.

Таргінг оголошення - універсальний варіант для будь-якого типу спільнот. Вони будуть розміщені зліва від новинної стрічки, під блоком меню. Такі оголошення можна налаштувати як на спільноту, так і на сам сайт. Однак спосіб є досить витратним.

Просування записів - новий спосіб реклами ВКонтакте і поки доступний тільки великим рекламодавцям, в співтоваристві яких не менше 5 тис. Осіб, а на рахунку в кабінеті не менше 10 тис. Рублів. Проте можна очікувати, що з часом цей вид реклами буде доступний будь-якому охочому, як це зроблено зараз в Facebook. У Facebook реклама в новинній стрічці показує набагато вищу ефективність в порівнянні з рекламними блоками, розміщеними збоку.

Записи в спільнотах - також непоганий варіант, але не дозволяє так само строго вказати аудиторію, як таргетована реклама. До того ж, запис може швидко загубитися на сторінці серед інших постів на стіні. Тому купуючи рекламу в спільнотах, краще закріплювати свій пост вгорі.

Спеціальна пропозиція в іграх - варіант для реклами розважального контенту або вау-товарів (розмовляють іграшки-хом'ячки і таке інше).

ВКонтакте пропонує і потужний інструмент аналізу ефективності вашої рекламної кампанії. Він доступний в розділі «Статистика сторінки» (вкладки «Охоплення», «Відвідуваність» і «Активність»). У цьому розділі ви дізнаєтеся не тільки загальна кількість відвідувань вашої групи, але також вік відвідувачів, їх географію, а також джерело трафіку.

До речі, ви можете навіть отримати поіменний список вступили / відписатися, зайшовши в спеціальний додаток ВКонтакте з промовистою назвою «Дезертир» vk.com/app3046467

5. Постійне додавання нового контенту.

Це основа збільшення потрібного (які не проплачені) трафіку.

6. Створення статті: «Кращі групи за тематикою ...».

Зрозуміло, в список кращих внесіть і ваш паблік. Всіляко прорекламує цю статтю: максимальна кількість коментарів, лайків, розміщення посилання на неї в інформаційній стрічці.

7. Стимулювання відвідувачів на додавання релевантного контенту.

Для цього підкажіть їм, що вони можуть скористатися функцією «Запропонувати новину».

8. Стимулювання дискусій серед ваших відвідувачів, підтримка їх.

Знаходьте цікаві події, факти, пов'язані з тематикою вашого паблік і публікуйте їх. Для особливо гострих обговорень можна брати і нетематичні новини.

9. Проведення опитувань.

Люди це люблять. Для створення опитування в поле публікації в меню виберіть пункт Додати -> опитування і заповніть необхідні поля. Краще використовувати анонімні опитування.

10. Додавання корисних посилань.

Це можна робити, як в контенті, який розміщується на вашій сторінці, так і в спеціальному розділі: Керування сторінкою -> Посилання. Природно, більшість посилань повинні вести на ваш сайт.

11. Проведення конкурсів.

Теми можуть бути різні: на кращий коментар до вашого повідомлення, на кращу розповідь про просувається товар і т. Д. Що запропонувати в якості призу? Починаючи від кулькової ручки з логотипом вашої компанії (якщо маєте достатню лояльну аудиторію) до нескінченності. Все залежить від ваших можливостей. Пропонуйте хоч путівку на Канари, але будьте в такому випадку готові до напливу халявщиків, а не реальних покупців. Хоча, якщо у вас строго розважальний або інформаційний паблік, такий варіант відмінно підходить. Для спрощення адміністрування конкурсів використовуйте додаток Менеджер конкурсів: vk.com/contestsmanager.

Як бачите, для ефективного просування у ВКонтакте існує маса способів і що дуже важливо, сама ця соціальна мережа пропонує великий інструментарій для такого просування.

Перегляди: 3 263

Що запропонувати в якості призу?