Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування в Інстаграм: 10 ідей контенту для бізнесу

 1. 1. Продає контент
 2. 2. Сторітеллінг
 3. 3. Відгуки
 4. 4. Новини
 5. 5. бекстейдж
 6. 6. Навчання
 7. 7. Доставка і контакти
 8. 8. Мотівашкі і гумор
 9. 9. Опитування
 10. 10. Розіграші
 11. БОНУС!
 12. На закінчення

Якщо ви створюєте або продаєте щось, що можна красиво сфотографувати, то, швидше за все, ви вже є в Instagram. Якщо ж ще немає, то вам варто там зареєструватися. Тому що Instagram продає! Правда, тут варто враховувати, що Instagram - це все ж соцмережа, а не інтернет-магазин. І люди приходять сюди за спілкуванням, а не за покупками. Тому, щоб заглянули перехожі залишилися в ваш обліковий запис надовго, полюбили його і в один прекрасний день стали покупцями, їм з вами має бути цікаво. Що публікувати і як зробити свій бізнес-аккаунт цікавим? Про це і піде мова.

1. Продає контент

Якщо ви хочете продавати через Instagram, то ваш обліковий запис повинен бути промо-контент - фотографії товару з описом характеристик, переваг, вартістю та іншими комерційними атрибутами.

Фотографії на білому тлі, які відмінно виглядають на вітрині інтернет-магазину, для інстаграма не дуже підходять.

Фотографії на білому тлі, які відмінно виглядають на вітрині інтернет-магазину, для інстаграма не дуже підходять

Фотографії для Instagram - це концептуальні, яскраві, цікаві, красиві знімки, на яких товар постає в найвигіднішому світлі. Якщо у вашому випадку колір має значення (наприклад, ви продаєте одяг або прикраси), то краще обійтися без фото-фільтрів, щоб не спотворити уявлення про товар.

Які продають контентом не варто зловживати і час від часу його потрібно розбавляти чимось іншим: цікавим, смішним або корисним.

2. Сторітеллінг

Сторітеллінг

У соцмережі люди приходять за спілкуванням, тому не лінуйтеся спілкуватися. Розповідайте своїм передплатникам цікаві історії ! Це можуть бути історії про те, як ви придумали відкрити свій магазин, чому вибрали саме цю нішу. Може бути історія особисто про вас або історія про те, як магазин змінив ваше життя. А ще краще - історія про те, як ваш товар змінить (або вже змінює) життя ваших покупців.

3. Відгуки

Відгуки для інтернет-магазину дуже важливі. Завдяки їм ваші потенційні покупці починають вам довіряти, що надалі позначиться на рішенні про покупку. Крім того, в Instagram відгуки збирати простіше, ніж на сайті або в інших соцмережах. Так чому б цим не скористатися?

Збирайте відгуки всюди, де вам їх пишуть (на сайті, в пошті, в WhatsApp, в смсках, в інстаграме) і публікуйте їх в своєму обліковому записі. Це робиться за допомогою скріншотів або репоста.

4. Новини

Кожен день ми десятки разів оновлюємо стрічку Instagram. А скільки разів заходимо в розділ «Новини» на сайті улюбленого бренду? Якщо взагалі заходимо туди ... Через Instagram набагато простіше і швидше донести до своєї аудиторії новини вашої компанії.

Розповідайте про акції, знижки, новинки, зміни в умовах доставки, переїзді, зміні телефону і про все, що з відбувається в компанії. Якщо новостей раптом зовсім немає, їх завжди можна придумати. Новий квітка на офісному підвіконні - теж цілком собі інфо-привід. Особливо в Instagram.

5. бекстейдж

Людям завжди хочеться зазирнути за лаштунки. В общем-то, це одна з причин популярності соцмереж - можна легко підглянути, що їсть на сніданок улюблений фітнес-тренер і в якому клубі тусується обожнювана співачка після концерту. Нещодавно зареєстровані бізнес-аккаунт, ви теж стали «трошки зіркою», а значить можете іноді, для різноманітності, показувати передплатникам вашу «кухню».

Якщо ви самі робите свою продукцію, покажіть процес виробництва, будь то ескізи або верстати. Завал чашок на столі програміста, що допомагає йому ловити натхнення з космосу і працювати над юзабіліті вашого сайту, теж відмінно підійде! Знайомте передплатників з співробітниками, розповідайте, хто формує їх замовлення та упаковує посилки.

6. Навчання

У користувачів завжди виникає маса питань: як доглядати, як прати, кому підійде, як це працює, навіщо це взагалі? Навчайте своїх передплатників, як користуватися вашим продуктом. Може бути, вони поки ще не зрозуміли, що він їм терміново потрібен - так поясніть їм це!

Крім того, можна питати і самих передплатників. Іноді можна отримати несподівані і корисні ідеї.

7. Доставка і контакти

Навіть якщо у вас в профілі вказано телефон, пошта та сайт, навіть якщо у вас на сайті є цілий розділ про доставку, навіть якщо ви пишете про те, що приносите по всьому світу під кожною фотографією в Instagram - вас все одно постійно будуть про це усьому питати. Так чому б не передбачити ці питання?

Створіть гарну картинку з якою-небудь інформативною написом, на кшталт «Все про доставку», і періодично публікуйте її (або різні картинки з однієї написом в одному стилі) і розповідайте під нею про те, як, куди, як швидко ви приносите і скільки це варто. Там же або окремим постом розповідайте про те, як з вами зв'язатися.

8. Мотівашкі і гумор

Як було сказано вище, люди приходять в соцмережі за спілкуванням. А ще за розвагою. Тому періодично жарти і гумор будуть доречні навіть в бізнес-інстаграме.

Намагайтеся вибирати такі картинки, які будуть близькі вашій темі. Тобто просто милих котиків варто постити тільки якщо ви зоомагазин або розплідник.

9. Опитування

У Instagram немає можливості прикріпити до посту опитування, як це можна зробити в Facebook або Вконтакте. Ну і добре! Ніхто не заважає вам створити опитування самостійно.

Наприклад, якщо ви продаєте краватки, сфотографуйте сорочку з двома краватками, викладіть в Instagram і в підписі запитаєте, яку краватку краще: правий або лівий?

Наприклад, якщо ви продаєте краватки, сфотографуйте сорочку з двома краватками, викладіть в Instagram і в підписі запитаєте, яку краватку краще: правий або лівий

Подібні пости дозволяють передплатникам висловити свою думку і зазвичай набирають багато коментарів, показуючи хорошу активність. Люди завжди раді висловити свою думку, особливо, якщо про нього запитали.

10. Розіграші

Розіграші, вони ж giveaway 'І, це відносно дешевий спосіб заявити про себе в Instagram. Ціна питання залежить від призу, який ви готові запропонувати.

Подібний контент не тільки розбавляє ваші пости, але і має хороші шанси стати вірусним і залучити в ваш аккаунт нових передплатників.

БОНУС!

Ми проаналізували всі доступні на сьогоднішній день рішення для постінгу в Instagram і вибрали для себе OnlyPult - кращий інструмент для автоматизації маркетингу в Instagram:

 • Планування і автопостінг в Instagram (відкладений постинг)

 • Безлімітний завантаження фото і відео в Інстаграм з комп'ютера

 • Мульти-аккаунтинга (ведення декількох акаунтів одночасно)

 • Аналітика

 • Можна протестувати протягом тижня безкоштовно

На закінчення

Всі ці пости можна періодично повторювати, змінюючи картинки і тексти. Щоб не заплутатися, складіть контент-план на місяць вперед, заздалегідь продумавши, що і в який час краще публікувати.

Бонус: в плані відзначте відразу всі професійні, важливі і просто близькі вам по духу свята і ви відразу будете знати, коли варто запустити ту чи іншу акцію. Втім, навіть і без всяких акцій, свято - шикарний інфо-підведення і можливість зайвий раз сказати своїм передплатникам що-небудь приємне.

Що публікувати і як зробити свій бізнес-аккаунт цікавим?
Так чому б цим не скористатися?
А скільки разів заходимо в розділ «Новини» на сайті улюбленого бренду?
Так чому б не передбачити ці питання?
Наприклад, якщо ви продаєте краватки, сфотографуйте сорочку з двома краватками, викладіть в Instagram і в підписі запитаєте, яку краватку краще: правий або лівий?