Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування в Instagram: масслайкінг і массфолловінг

 1. 6 секретів оформлення і ведення профілю
 2. Способи просування в Instagram
 3. Як проводити масслайкінг?
 4. Як проводити массфолловінг?
 5. Обмеження при роботі по розкрутці аккаунта в Інстаграм
 6. Сервіс для просування в Instagram

Хочете створити акаунт в одній з найвідоміших соціальних мереж і отримувати з нього прибуток

Хочете створити акаунт в одній з найвідоміших соціальних мереж і отримувати з нього прибуток? Сьогодні ми поговоримо про просування в Instagram. Незважаючи на те, що він має репутацію соцмережі з «фотками їжі і ніг», його можна успішно використовувати для монетизації.

6 секретів оформлення і ведення профілю

Без грамотного оформлення і ведення аккаунта в Інстаграмме не допоможе навіть платна реклама для залучення передплатників. Щоб ваші зусилля з просування приносили непоганий результат, потрібно правильно підходити до створення профілю.

Пропонуємо вам секрети оформлення і ведення аккаунта:

 1. В якості головної фотографії профілю використовуйте або приватне фото, або картинку з пропозицією вашого продукту. Останній варіант актуальний для бізнес-акаунтів. Але не варто «нагромаджувати» на фото безліч інформації - номери телефонів, адреса офісу, ваші переваги. Досить буде створити напис з головною думкою, яка залучає увагу ЦА - цільової аудиторії.
 2. Заповніть інформацію про себе. Вкажіть місто, якщо бізнес прив'язаний до геолокації. Якщо потрібна монетизація на рекламу, можна вказувати мегаполіси. До речі, опис профілю в Instagram - єдине місце, куди можна вставити активне посилання. Скористайтеся цим!
 3. Викладайте максимум 1-2 фотографії в день. Цей секрет актуальний більше для бізнес-акаунтів, які в кожному пості пропонують свої послуги або продукти. Розважальний контент можна постити частіше, але не більше 4-5 публікацій в день. Занадто висока активність може відлякати передплатників.
 4. Вибирайте якісні фотографії з високою роздільною здатністю. Політика соціальної мережі «Інстаграм» тримається саме на фотопостах. Чим красивіше буде картинка, тим вище ймовірність, що вона потрапить в ТОП і приверне увагу користувачів.
 5. Виставляйте правильні хештеги: вони служать своєрідними знаками. Наприклад, служба доставки квітів може ставити позначки # букетцветов # заказатьцвети # цветидлялюбімой # цветивкоробках. Іноді доречно використання загальнотематичних хештегів типу # доброеутро або # прекраснийдень, коли ви постите розважальний контент. Загальнотематичні мітки також можна додавати до тегам, пов'язаних з розкручуванням.
 6. Займайтеся просуванням профілю постійно. Не варто заходити в Instagram раз в місяць: так ви можете пропустити коментар від представника ЦА або взагалі втратити велику вигоду. Особливо це актуально при безкоштовної розкрутки: на неї буде потрібно більше часу, значить, доведеться працювати щодня.

Користуючись цими рекомендаціями, ви легко почнете грамотну розкрутку аккаунта в Інстаграм.

Способи просування в Instagram

Як і в будь-якій соціальній мережі, методи розкрутки аккаунта в Інстаграм діляться на платні і безкоштовні. Найпопулярніший платний спосіб просування - реклама. Але якість трафіку з неї зазвичай нижче, ніж у інших каналів залучення ЦА: підписалися з рекламних постів проявляють меншу активність.

Якщо говорити про безкоштовні методи просування, найпопулярнішими з них є:

 • масслайкінг;
 • массфоллофінг.

Якщо хочете заощадити час, доведеться використовувати спеціальний сервіс або програму для просування в Інстаграм, але про це поговоримо пізніше.

Врахуйте: і при масслайкінге, і при массфолловінг краще працювати з цільовою аудиторією - тими, хто підходить вам за певними параметрами або тими, хто підписаний на аналогічні вашому акаунти.

Як проводити масслайкінг?

Масслайкінг в Instagram - спосіб залучення фоловерів (передплатників) за допомогою лайків на їх фотографії. Зібравши базу цільової аудиторії, заходите на сторінки до її представникам і залишайте 1-2 лайка під будь-якими фотографіями. Після цього з великою часткою ймовірності «пролайканний» вами людина зайде в ваш профіль, також поставить позначки «подобається» і підпишеться, якщо контент в акаунті здасться йому цікавим.

Якщо підписки не було, але з'явилися лайки, зробіть наступний крок: зайдіть повторно в профіль представника ЦА і залиште більше лайків, приблизно 4-5. Можна написати осмислений коментар під одним з фото. Це ще більше зацікавить людини.

Переваги масслайкінга:

 • швидке виконання операцій;
 • відсутність ризику отримати бан;
 • можливість взаємодіяти тільки з ЦА, яку можна попередньо Спарс;
 • хороша конверсія «пролайкавшіх» в передплатники.

За допомогою масслайкінга можна залучити досить велику кількість потенційних клієнтів або передплатників для монетизації аккаунта. Але, щоб отримати хороший результат, доведеться ставити не менше 100 лайків в день, а це важко без спеціального сервісу для розкрутки в Instagram.

Як проводити массфолловінг?

Массфолловінг - підписки на інші акаунти в обмін на підписку на вас. При цьому ви не домовляєтеся попередньо з тим, на кого будете підписуватися. Алгоритм дій з просування в Інстаграм виглядає так:

 1. Ви формуєте базу представників цільової аудиторії, використовуючи парсери або переглядаючи передплатників акаунтів, аналогічних вашому.
 2. Ви підписуєтеся на профілі представників ЦА. Можна попередньо поставити лайк на будь-яку фотографію майбутнього фоловерів, щоб підігріти його інтерес.
 3. Через деякий час той, на кого ви підписалися, у відповідь підписується на вас.
 4. Якщо той, на кого ви підписалися, не підписується у відповідь, через тиждень можна відписатися від нього.

Таким чином можна відразу набирати активних передплатників і використовувати їх для монетизації бізнес-аккаунта в Instagram, перетворюючи їх в клієнтів.

Переваги массфолловінг:

 • швидка розкрутка облікового запису в соціальній мережі;
 • можливість залучення тільки цільової аудиторії;
 • висока конверсія.

Єдиний недолік - можливий бан, але не за сам массфолловінг в Instagram, а за перевищення лімітів або за масові скарги користувачів.

Обмеження при роботі по розкрутці аккаунта в Інстаграм

При роботі враховуйте існуючі обмеження:

 • при підписках не більше 1 за 38 секунд, не більше 200 на годину. Максимальний добовий ліміт - 1000 підписок, після цього слід зробити перерву на 24 години;
 • при лайок не більше 1 за 36 секунд, не більш ніж 1000 лайків за раз, якщо перевищено ліміт - потрібно зробити перерву на добу;
 • підписка і лайк - не більше 1000 на добу і не більше 1 за 38 секунд;
 • відписка - не більше 1 за 22 секунди, не більше 1000 на добу від навзамін (тих, хто не підписаний на вас) і 1000 від взаємних. Чи не більше 2000 на цілому, при перевищенні ліміту - перерва на 24 години;
 • коментарів не більше 14 в годину і 1 за 400 секунд. Перевищення лімітів розцінюється як спам.

Бажано «не дотягує» до верхніх лімітів, а працювати в півсили, наприклад - ставити лайки в кількості 500 за добу.

Сервіс для просування в Instagram

На ринку існує безліч сервісів, що пропонують якісну розкрутку в соціальній мережі Інстаграм. Якщо судити об'єктивно, один з кращих сервісів - Tooligram . Його можливості:

 • публікація фото з комп'ютера;
 • масслайкінг, массфолловінг, відписки, підписки і лайки;
 • ведення одночасно до п'яти акаунтів;
 • індивідуальні проксі;
 • необмежені можливості залучення ЦА.

Сервіс працює в режимі онлайн: не потрібно завантажувати ніякого ПО. Працювати можна з будь-яких пристроїв.

Вартість передплати на місяць - 499 рублів. Можна, можливо протестувати сервіс , Щоб особисто переконатися в його можливостях.

Просування сторінки в Інстаграм за допомогою спеціального сервісу допоможе автоматизувати роботу і отримати тим самим відмінний результат, витрачаючи менше часу на розкрутку.

Як проводити массфолловінг?
Як проводити масслайкінг?
Як проводити массфолловінг?