Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування в Одноклассниках

 1. Просування в Одноклассниках - початок
 2. Залучення аудиторії в Одноклассниках
 3. Біржа реклами в групах Однокласників
 4. Принцип і графік розміщення постів в групі

З'явилися «Однокласники» в далекому в 2006 році

З'явилися «Однокласники» в далекому в 2006 році. Перших кілька років Однокласники зберігали лідерство, однак специфіка аудиторії і відсутність більшості затребуваних функцій, залишили її позаду соціальної мережі ВКонтакте. На сьогоднішній день Однокласники прикладають максимум зусиль для завоювання популярності серед молодшої аудиторії. Середній вік користувача в мережі Однокласники від 31 року і вище.

* Важливо! На відміну від інших соціальних мереж, Одноклассники.ру дозволяє створювати виключно групи. Великим мінусом є те що Однокласники повністю закриті від індексації пошуковими системами.

Просування в Одноклассниках - початок

Перш ніж приступати до просування

 • Вивчіть можливих конкурентів, серед представлених груп. На відміну від соціальної мережі ВКонтакте їх буде куди менше;
 • Вивчіть контент груп і виділіть для себе його основні мінуси;

В «Однокласниках» - мало таргетингу. Але є перевага - високий CTR (0,1-0,2%), за рахунок якого різко знижується вартість кліка. Мало параметрів аналітики, статистики. Зате є велика аудиторія, і «Однокласники» ідеально підходять для просування масового продукту.

Назва та опис групи

Назва групи повинно складатися мінімум з одного ключового запиту, за яким буде здійснюватися пошук послуг. Опис групи має бути детальним.

формування контенту

Формування контенту ідентично вищеописаним соціальних мереж. Слід зазначити, що прикріплення аудіо- файлів в Одноклассники.ру - функція, що має ряд помилок. Якщо аудіо- файли не є одним з основних видів контенту, утримайтеся від використання цієї функції. Автоматична публікація контенту на даний момент часу не передбачена.

* Важливо! Створення тем в групі по функціональності практично аналогічно створенню новин. Важливо пам'ятати, що стрічка новин знаходиться вгорі, над стрічкою тем. Якщо ви створюєте нову тему, то вона розміститися під новинами. Будь ласка, закрийте можливість створення тем для користувачів. Адміністраторам ж сформувати основний список тем, а в іншому користуватися новинний стрічкою.

Не забувайте використовувати теги до новин і тем.

Посилання в групі

* Важливо! Функція створення посилань в групі змінилася. Розмістити посилання на зовнішні ресурси в окремому блоці тепер не представляється можливим. Винятки становлять посилання на дружні групи, в яких ви перебуваєте. Рекомендується обмінюватися посиланнями з групами подібних тематик. Не рекомендується ставити посилання в односторонньому порядку.

Опитування і голосування в Одноклассники.ру

У соціальній мережі Одноклассники.ру з 16 го лютого включена можливість створення опитувань і голосувань. Тут слід зазначити, що опитування користуються малою популярністю через незручності їх реалізації. Проте, створювати опитування і голосування варто.

Залучення аудиторії в Одноклассниках

Залучення аудиторії в Одноклассники.ру можливо декількома способами:

 • Ручна розсилка запрошень;
 • біржа реклами в групах New;
 • оплата за вступ до групи New;
 • відео-спам;
 • реклама;
 • кнопка (блок, банер) на вашому сайті.

Ручна розсилка запрошень - актуальна для списку учасників груп схожої тематики. Списки учасників знаходяться у відкритому доступі, що дозволяє розсилати повідомлення. Соціальна мережа Одноклассники.ру, так само, як і мережа ВКонтакте, поставила обмеження на кількість розсилань повідомлень на добу.

Біржа реклами в групах Однокласників

24 січня 2014 року біржа реклами sociate однією з перших дала можливість своїм користувачам розміщувати рекламу в групи соціальної мережі Однокласники (Можете спробувати Plibber.ru , Зручніше інтерфейс, більш гнучкі настройки). Просто потрібно зареєструватися в сервісі і підібрати підходящу групу для вашої реклами. Це досить ефективний спосіб просування в Одноклассниках. У кого є групи, ті можуть заробляти на рекламі .

Рекомендую подивитися відео, так наочніше. З першої хвилини для рекламодавців, з 8:15 хвилини для адміністраторів груп (в відео більше ухил для ВК, але для ОК принцип той же):

Оплата за вступу в групу - використання сторонніх сервісів (наприклад, автоматичний сервіс онлайн накрутки soclike.ru - перевірений, працює добре) для залучення в групу учасників актуально тільки в тому випадку, коли ви хочете швидко (!) Збільшити кількість учасників. Систематичне залучення користувачів таким способом особливо не має сенсу.

На сьогоднішній день таких ресурсів достатня кількість, тому вкрай важливо вибрати найнадійніші і з розумною ціною.

* Важливо!

Для нових груп рекомендується 10-15 днів формувати контент і тільки після цього приступати до оплати за вступу до спільноти.

Відео-спам - текстове повідомлення з посиланням на групу, розміщене в тематичному відео на Одноклассники.ру.

Реклама - після об'єднання сервісу Mail.ru з соціальною мережею Одноклассники.ру, з'явилася нова послуга - таргетована реклама. Рекламні оголошення транслюються на двох сервісах одночасно.

Рекламні оголошення транслюються на двох сервісах одночасно

Кнопка (блок, банер) на вашому сайті - обов'язкова складова для просування групи в мережі Одноклассники.ру.

Принцип і графік розміщення постів в групі

Принцип розміщення постів в групі відповідає принципу розміщення контенту в соціальній мережі ВКонтакте. Графік при цьому коригується залежно від портрета учасників і тематики групи.

В середньому, оптимальним часом для розміщення постів є годинник:

 • З 11:00 до 14:00
 • З 14:00 до 17:30
 • З 19:30 до 22:30

Активність на сторінці

Середньостатистичний користувач соціальної мережі Одноклассники.ру більше схильний залишити лайк ( «клас!»), Зробивши тим самим перепост, ніж написати коментар. Для виклику користувача на діалог, рекомендується звернення до коментатору окремо.

Робота з коментарями

Коментарі в мережі Одноклассники.ру бажано відслідковувати через стрічку подій. Безпосередньо в групі коментарі можуть загубитися. Робота з позитивними і негативними відгуками аналогічна роботі з коментарями в ВКонтакте .

Заключні положення

Для соціальної мережі Одноклассники.ру характерно закритість і прагнення до спілкування між собою. Але з недавнього часу були зроблені кроки, які зробили Однокласники більш відкритими для зовнішнього інтернету. Зараз групи і профілі почали індексуватися, що також корисно позначається при просуванні товарів і послуг.

Дякуємо

Корисні статті по темі:

Цікаво також: