Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування в соціальних мережах, SMM просування в Києві і Україні

  1. Які завдання вирішує соціальний маркетинг?
  2. 1. Залучення передплатників в співтовариство = додатковий канал залучення цільового трафіку на сайт
  3. 2. Прямі переходи на сайт
  4. 3. «сарафанне радіо»
  5. Наша мета - зацікавити Ваших потенційних клієнтів і передати їх Вам!

Популярність соціальних мереж зростає стрімкими темпами: Америка і Західна Європа найбільше користується Facebook і Twitter, а в наших країнах затребувані Однокласники, ВКонтакте і Facebook. Кожен день ними користуються мільйони користувачів для спілкування, пошуку друзів, перегляду фільмів і прослуховування музики, а також для шопінгу.

Способи просування в соціальних мережах:

  • Social Media Optimization (SMO) - комплекс оптимізаційних заходів для інтернет-магазинів, корпоративів сайтів, інформаційних ресурсів, що дозволяє зробити їх зручними для користувачів соцмереж. В результаті проведеної роботи інтернет-ресурс (його контент) стає доступний для використання в співтовариствах соціальних мереж.
  • Social Media Marketing (SMM) просування сайту , Визначеного товару або бренду в соціальних медіа.

Які завдання вирішує соціальний маркетинг?

  • Популяризація джерела інформації для існуючих і потенційних клієнтів.
  • Підвищення продажів.
  • Залучення уваги користувачів соцмереж до бренду, товару чи послуги.
  • Формування цільової аудиторії.
  • Безпосереднє спілкування зі своїми клієнтами для підвищення лояльності.
  • Поліпшення відвідуваності сайту.
  • Нейтралізація негативної інформації про компанію.

Тільки комплексне використання SEO, SMO і SMM дасть результат, оскільки всі ці інструменти маркетингу мають нерозривний зв'язок.

1. Залучення передплатників в співтовариство = додатковий канал залучення цільового трафіку на сайт

Залучення передплатників в співтовариство = додатковий канал залучення цільового трафіку на сайт

Дана можливість дозволяє зробити ім'я Вашої компанії в соц. мережі / ях, що зробить інформаційний посил до потенційного клієнта більш дружелюбним, тому що соц. мережі мають на увазі можливість моментальних відповідей, тобто, клієнт отримує відповідь, на його запитання відразу, не здійснюючи додаткових дій, на зразок відправлення листа на пошту, або дзвінків.

Це є величезною перевагою, якщо не головним критерієм, для потенційного клієнта, по скільки він буде впевнений в тому, що:

  • Максимально швидко отримає відповідь на його запитання
  • Чи зможе зберегти конфіденційність. Важливі контактні дані (e-mail, номер моб. Телефону) ні нікому надані, позбавивши людину в подальшому від настирливого спаму або телефонних дзвінків.
  • Чи зможе максимально швидко прийняти рішення - співпрацювати з даною компанією чи ні.

Допоміжним поштовхом до цього послужить подача самої інформації, включаючи комерційний посил, не в сухому вигляді, що складається з фактів і настирливих агресивних повідомлень (по типу «ми кращі, йдіть до нас»), а буде подана у вигляді цікавих конкурсів, розіграшів та іншого роду активностей, до того ж розбавлена ​​гумором, включаючи тематичний, що дозволить кінцевому споживачеві більш лояльно сприймати інформацію і ставитися до самого бренду.

2. Прямі переходи на сайт

Прямі переходи на сайт

Таргетована реклама в соціальній мережі буде налаштована виключно за вибіркою, найбільш відповідає інтересам Вашої потенційної аудиторії.

Виходячи з цієї вибірки бачити цю рекламу будуть тільки ті користувачі соц. мережі, які вказали відповідні інтереси в своєму профілі (заняття спортом, захоплення, хобі, нагороди і т.д.), підписалися на відповідні сторінки, цілком ймовірно і сторінки Ваших прямих конкурентів. Тобто, бачити оголошення будуть тільки зацікавлені люди.

До того ж, сама реклама буде розділена на кілька частин, одна з яких буде містити прямий комерційний посил (конкретні Ваші товари або послуги, вартість), а інша - містити більш інформаційний посил.

Таким чином можна буде розділити користувачів на кілька груп:

  • "Диванна сотня" ( "домашні аналітики", "кращі знавці", любителі почитати інформацію, лайкнути, репостнуть)
  • Платоспроможна аудиторія (зріла аудиторія, яка розуміє цінність часу, грошей і якісних послуг)

Диванна сотня ( домашні аналітики, кращі знавці, любителі почитати інформацію, лайкнути, репостнуть)   Платоспроможна аудиторія (зріла аудиторія, яка розуміє цінність часу, грошей і якісних послуг)

Після цього можна буде зробити акцент на більш цікаву нам аудиторію (ту, яка реально може платити, а не просто дивитися новини сторінки і натискати лайки) і почати з нею працювати більш детально:

  • Пряме спілкування в соц. мережі (додавання в друзі на окремий акаунт)
  • Входження в довіру (збір необхідної інформації клієнта, включаючи контактні телефони)
  • Обробка потенційного клієнта (передача даних потенційного клієнта замовнику рекламної кампанії)

3. «сарафанне радіо»

«сарафанне радіо»

Згодом, кількість передплатників буде рости. «Привчивши» їх до рубрикації новин, ми зможемо активно закріпитися в новинних стрічках користувачів.

Репости наших передплатників буде видно їх друзям, таким чином це дозволить збільшити охоплення нашої аудиторії на умовно безкоштовній основі (вартість залучення нових передплатників за допомогою таргетированной реклами, з часом, буде витіснене за допомогою органічного охоплення, отриманого завдяки активним діям нових передплатників, що в майбутньому може дозволити відмовитися від платної реклами, частково або повністю).

Репости наших передплатників буде видно їх друзям, таким чином це дозволить збільшити охоплення нашої аудиторії на умовно безкоштовній основі (вартість залучення нових передплатників за допомогою таргетированной реклами, з часом, буде витіснене за допомогою органічного охоплення, отриманого завдяки активним діям нових передплатників, що в майбутньому може дозволити відмовитися від платної реклами, частково або повністю)

Самі соц. мережі дозволяють оцінювати ефективність роботи за кількома показниками:

  • Охоплення публікацій (ті новини, які ми будемо робити),
  • Кількість лайків і репоста (тих новин, які ми будемо публікувати)
  • Залученість в контент (новин, які ми будемо публікувати)
  • Прямі переходи на сайт Замовника

Рекламна кампанія в соц. мережах носить інформаційно-заманливий характер. Наша мета - привернути увагу ЦА (Ваших потенційних покупців, цільової аудиторії) до Вашого бренду, зацікавити у вивченні матеріалів, ознайомлення з товарами та / або послугами, і перейти на Ваш сайт.

Далі багато буде залежати від Вас: юзабіліті Вашого сайту (зручність користування для відвідувачів, швидкість завантаження сторінок Вашого сайту, зручність в замовленні товару / послуги), швидкість реакції Ваших менеджерів (своєчасний відповідь по телефону, поштою), звичайно ж, вартість Ваших послуг .

Наша мета - зацікавити Ваших потенційних клієнтів і передати їх Вам!

відправити заявку

(098) 723-41-49

Які завдання вирішує соціальний маркетинг?
Які завдання вирішує соціальний маркетинг?