Навигация по сайту

Популярные статьи

Просування відео на YouTube. Як розкрутити відео на Ютубі за допомогою сервісу PumpYt

YouTube - найбільший сервіс відео хостингу і за сумісництвом дуже популярна всесвітня соціальна мережа. На сьогоднішній день немає такого Інтернет користувача, яка не чула б про Youtube - популярної соціальної мережі, яка так само славиться своїм найбільшим відеоконтентом.

У сучасному світі просування відео на YouTube - це невід'ємна частина успішної стратегії розвитку бізнесу або створення власної справи (уроків живопису, наприклад), просування і розкрутки сайту, розкручування груп вконтакте, Facebook або Однокласники. І ця частина буде активно працювати на вашу користь до тих пір, поки існує інтернет.

Перегляди на YouTube - це основний показник популярності відео, і ключ до його успіху. Розкрутка каналу на youtube дуже важлива для розвитку бізнесу через даний ресурс, просування вашого продукту або послуги на ринок, придбання популярності і т.п.

Накрутка передплатників YouTube тоді стає найбільш доцільним способом, з огляду на невисоку ціну і видимого результату.

На сьогоднішній день є безліч сервісів накрутки переглядів за допомогою поведінкових факторів, але слід також відзначити і той факт, що сам YouTube став все більш жорстко стежити за штучної накруткою переглядів, лайків, підписок і т.д. YouTube постійно змінює алгоритми відбору та модерації переглядів, і тому більшість сервісів по накрутці поведінкових факторів стають марними.

З усіх сервісів по накрутці лайків і переглядів на YouTube, PumpYt - є найбільш прийнятним для цієї мети.

Онлайн сервіс PumpYt дозволяє безкоштовно накручувати лайки і перегляди ваших відео в автономному режимі, що не вимагає від вас ніяких дій. Даний сервіс заснований на поведінкових факторах, для того щоб система YouTube розпізнала дії PumpYt як реальну людину.

Відбувається це в такий спосіб:

1) Ви реєструєтеся на сайті PumpYt , Попередньо створивши собі окремий рахунок у Ютубі (далі поясню навіщо);

2) після підтвердження реєстрації заходимо на сайт і переходимо в розділ «Мій кабінет», клікнувши по вашій аватарке в правому верхньому кутку;

3) Додаємо ваш аккаунт на Ютубі. Ні в якому разі не додавайте ваш реальний аккаунт, який прив'язаний до того чи іншого каналу, створіть для цієї мети новий акаунт. Справа в тому, що в подальшому з вашого облікового запису на Ютубі, PumpYt буде в автономному режимі переглядати різні відео ролики, лайкать їх, а також підписуватися на канали Ютубі інших користувачів ресурсу PumpYt . Таким чином ви зможете заробляти кредити, які в подальшому будете використовувати для розкрутки свого відео.

4) Додаєте новий проект