Навигация по сайту

Популярные статьи

Проведення оптимізації чисельності персоналу

Питання оптимізації чисельності персоналу завжди є складними для керівників підприємства або фірми, але існує чотири методи, які дозволять точно оцінити роботу всіх співробітників і їх внесок в розвиток бізнесу.

Незалежно від того, яка діяльність лежить в основі роботи компанії, всім керівникам доводиться стикатися з проблемами оцінки персоналу з метою подальшої оптимізації чисельності працівників. Дизайн інтер'єру, просування і пошукова оптимізація сайту , Будівництво та готельний бізнес - для віх цих галузей необхідно підібрати спеціальну методику оцінки персоналу. На сучасному етапі існує 4 ефективних методу оптимізації чисельності персоналу.
Визначення частки участі в бізнес-процесах.
Наприклад, для того щоб визначити частку участі системного адміністратора в роботі фірми (просування і оптимізація сайту , Веб-дизайн, забезпечення інформаційної безпеки), можна застосувати перший метод. Суть його полягає в зборі переліку бізнес-процесів, оцінці вкладу певного співробітника, визначення обсягу роботи того чи іншого підрозділу в цілому. Спочатку визначають професійні компетенції співробітника, а потім ту частину роботи, яку на нього розподіляє весь відділ. Це дає зрозуміти, яка необхідна чисельність співробітників різної кваліфікації.
Оцінка рентабельності кадрового ресурсу.
Вся робота компанії ділиться на 4 основні види: технічні види робіт (прибирання, ремонтні роботи), адміністративні види робіт (відповіді на дзвінки і листи, підтримка роботи локальної мережі компанії і просування сайту ), Аналітичні види робіт (наукові дослідження, інженерія, консалтинг) і управлінські (керівництво роботою відділів). Метод має на меті визначення структури роботи кожної посади, визначення компетенції на цих посадах, виходячи з отриманих результатів, приведення у відповідність структурі компетенції структури роботи.
Оцінка вкладів співробітників в стратегіеобразующіе мети компанії.
Спочатку визначаються стратегіеобразующіе мети, внесок кожного відділу для їх досягнення, ключові компетенції, які необхідні для отримання результату. Розрахунок ведеться за принципом інвестування в стратегіеобразующіе мети компанії.
Облік варіативності входів в бізнес-процеси.
Виявлення чинників, що впливають на варіативність бізнесу і підсумковий результат, дає можливість визначити продуктивність праці співробітників різної категорії і при різних відхиленнях і варіаціях ключових параметрів.

Спеціально для www.certifications.ru, 2010 р