Навигация по сайту

Популярные статьи

Проведи SEO аудит сайту самостійно і безкоштовно

 1. SEO аудит сайту самостійно: перевіряємо, аналізуємо і виправляємо помилки Послуга SEO-аудиту, яка...
 2. Мета-теги, як важлива складова просування
 3. правильна перелінковка
 4. структура текстів

SEO аудит сайту самостійно: перевіряємо, аналізуємо і виправляємо помилки

Послуга SEO-аудиту, яка надається профільними компаніями, обійдеться в чималу суму. Обумовлено це і тим, що після аналізу власник ресурсу отримує точну, детальну інформацію та дані, що дозволяють виявити найбільш слабкі місця, а тому зможе їх виправити і досягти бажаних результатів набагато швидше.

Хочете дізнатися, як провести SEO-аудит самостійно, не витративши на це ні копійки? Про це докладно розповідається в даній статті. Звичайно, отримати настільки глобальні дані, як у професійних аудиторів, вам не вдасться, але в будь-якому випадку ви отримаєте досить корисної інформації про ваш проект.

Звичайно, отримати настільки глобальні дані, як у професійних аудиторів, вам не вдасться, але в будь-якому випадку ви отримаєте досить корисної інформації про ваш проект

унікальність матеріалів

В першу чергу SEO-аудит дозволить вам переконатися в унікальності матеріалів, представлених на сайті. Звичайно, перевіряти тексти на унікальність слід перед їх публікацією, скориставшись спеціальними сервісами. Про основні вимоги до тексту ми розповідали в статті (посилання).

У тому випадку, якщо ви тексти попередньо не перевіривши, але вже завантажили їх на сайт, і статей досить багато, скористайтеся особливим плагіном WordPress. Він виконує автоматичну перевірку унікальності статей на всьому сайті. Вам потрібно всього лише скачати, встановити і правильно налаштувати це додаток.

Мета-теги, як важлива складова просування

Щоб пошукові роботи отримували всю необхідну інформацію про сторінки сайту, слід заповнювати мета-теги. У них лаконічно викладається про те, що представлено на конкретній сторінці. Багато в чому саме завдяки мета-тегами пошукові роботи оцінюють наскільки сторінка релевантна використовуваним ключам, тобто пошуковим запитам.

При публікації нового матеріалу слід заповнити такі ключові слова:

 • title;
 • description;
 • keyword.

Проведення SEO-аудиту сайту дозволить вам визначити, чи на всіх сторінках є теги, коректно чи вони заповнені.

правильна перелінковка

Кожна нова стаття повинна посилатися на вже опубліковану. Таким чином, підвищується не тільки посилальна маса - перелинковка також позитивно позначається на поведінкових факторах. Що в підсумку підвищить ефективність просування сайту.

Підбирайте посилання за змістом, тобто, в статті потрібно використовувати перелинковку, що веде на сторінку, яка підходить по тематиці.

Для більшої ефективності, щоб посилальна маса була різноманітною, слід використовувати посилання різного типу:

 • анкорний;
 • безанкорние.

Тому, якщо ви хочете досягти гарантованого результату, обов'язково переконайтеся в тому, що на вашому сайті є перелінковка, відповідна зазначеним вище вимогам.

структура текстів

Щоб пошукові системи «оцінили» ваші статті, обов'язково структуруйте їх. (До речі, структуровані статті більш читабельні і більше подобаються не тільки пошуковим роботам, але і відвідувачам сайту).

При проведенні SEO-аудиту свого сайту зверніть увагу на наступні особливості текстів:

 • розділені вони на смислові абзаци - не робіть абзаци занадто великими, досить декількох пропозицій;
 • чи є в них точкові або номерні списки;
 • чи є у них заголовок;
 • чи використовуєте ви підзаголовки h2 і h3 - якщо стаття більше 1500-2000 символів підзаголовки обов'язкові, чим більше стаття, тим більше підзаголовків потрібно використовувати. Вони поділяють статтю на логічні частини.

Для ефективного просування сайту обов'язково в текст додається зображення, картинки і відеоролики.

Розвиваєте свій сайт, але не можете досягти результату? Запишіться на наш безкоштовний курс прямо зараз! Ознайомтеся з програмою навчання!

Підпишіться на блог та отримайте приємний бонус!

Хочете дізнатися, як провести SEO-аудит самостійно, не витративши на це ні копійки?
Розвиваєте свій сайт, але не можете досягти результату?