Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Піт Догерті хотів кокаїн, а отримав наручники

Опубликовано: 29.09.2018

У неділю екс-коханого супермоделі Кейт Мосс Піта Догерті заарештували німецькі поліцейські.

Офіційною причиною затримання стало те, що скандальний музикант розбив скло автомобіля.

Та, як повідомляє видання " Bild ", напередодні інциденту 30-річного Піта буквально викинули з місцевого бару. Мовляв, артист чіплявся до персоналу з питанням, де б йому купити наркотиків.

"Він пив чарку за чаркою і постійно питав, де купити кокаїн", - згадує бармен.

Та, не отримавши бажаного й опинившись на вулиці, Догерті зі злості розбив вікно одного з автомобілів.

На місце терміново прибула поліція й затримала зірку-хулігана. За ґратами Піт просидів три години. Після чого його випустили під заставу.

До речі, нещодавно Догерті був вплутаний ще в один скандал. Так, під час виступу на фестивалі у Мюнхені музикант виконав заборонені слова з національного гімну Німеччини.

Вірш, який починається зі слів "Deutschland, Deutschland Uber Alles", було заборонено до виконання після завершення Другої світової війни, оскільки рядки надто асоціюються з режимом Адольфа Гітлера.

Однак, за словами Піта, він цього не знав, тому й виконав пісню на фестивалі. Але це дуже образило пристуніх на фестивалі німців й вони почали кричати співакові, щоб той припинив. Однак Догерті змогли зупинити лише організатори, які й забрали горе-артиста зі сцени.

За кілька днів Піт вибачився за свою поведінку. Мовляв, він гадав, що за допомогою національного німецького гімну він зможу увійти у тісний контакт зі слухачами.

Фото " Reuters "

rss