Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Півмільйона українців відтепер можуть безвізово їздити до Румунії

Опубликовано: 21.10.2018

видео Півмільйона українців відтепер можуть безвізово їздити до Румунії

Буковинці, які живуть у межах 30-кілометрової прикордонної зони будуть перетинати кордон простіше

 2 жовтня 2014 року, відбулося підписання Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Румунії про місцевий прикордонний рух.


Частина українців вже може поїхати до ЄС без візи

"Можу це назвати ще одним кроком до безвізових поїздок між громадянами України та країнами-членами ЄС. Тепер, відповідно до цієї угоди, майже півмільйона українців, які проживають в 30-кілометровій зоні на кордоні з Румунією, можуть безвізово їздити до Румунії і навпаки. Наші румунські друзі, відповідно до українського національного законодавства, можуть перетинати український кордон безвізово", - сказав Яценюк під час спільного брифінгу з Понтою та прем’єр-міністром Республіки Молдова Юрієм Лянке.

Яценюк нагадав також, що Україна зараз виконує план дій щодо безвізового режиму між Україною та ЄС. "Ми сподіваємося, що українці будуть безвізово їздити до всіх країн-членів ЄС", - сказав глава українського уряду. Яценюк також подякував румунському прем'єру за те, що Румунія першою ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. "Наша країна має сусідів, але я можу сказати, що зараз за цим столом сидять друзі", - сказав Яценюк.

rss