Навигация по сайту

Популярные статьи

"Секрети просування сайтів" - як основна тема SEO-конференції

Для користувача мережі Інтернет, що працює в ній і має свій власний сайт, що не буде секретом те, що для підвищення ефективності його роботи, необхідно забезпечити просування Для користувача мережі Інтернет, що працює в ній і має свій власний сайт, що не буде секретом те, що для підвищення ефективності його роботи, необхідно забезпечити просування. Просування сайту може здійснюватися за допомогою кількох способів. зазвичай магазин просування в москві завжди є в інтернеті. Однак розробники провідних пошукових систем не зупиняються, створюючи нові умови роботи. Дізнатися про нові введениях можна на всіляких семінарах і вебінарах. У травні буде проходити он-лайн конференція на тему «Секрети просування сайтів». Основними тематиками стануть:

  1. Вплив призначених для користувача запитів на процес просування;
  2. Вплив різних факторів при «бессилочной» видачу запитів;
  3. «Забуті» дрібниці.

Крім цього велика частина часу буде відведено під розгляд питань, пов'язаних з мінливими факторами пошукового просування, які безпосереднім чином ставляться до роботи таких пошукових систем як Яндекс і Google. Всі питання вебінару будуть стосуватися роботи в сфері SEO просування сайтів.

Основними доповідачами стануть: Роман Игошин (Head of SEO РА Gekos), Іван Севостьянов (СЕО «вебпроектів»), Айнур Сафін, (СЕО «Exilem»), Кирило Вайханскій (movebo.ru).

У темі вебінару буде розглянуто безліч питань по роботі пошуковців та правил ранжирування сайтів. В ході вебінару всі учасники зможуть задати будь-які питання, що цікавлять seo фахівця і поділитися своїми думками.

Участь у вебінарі - безкоштовне, за додаткову плату можливо буде придбати цікаву тематичну літературу. Також планується проведення різноманітних конкурсів з цінними призами від організаторів.