Навигация по сайту

Популярные статьи

RankScience хоче замінити ваші співробітники SEO урок

Темне мистецтво оптимізації пошукових систем може бути наступним в черзі на автоматизацію, засновану на програмному забезпеченні, що потенційно ставить сотні тисяч «консультантів по SEO» без роботи.

По крайней мере, це сценарій, накиданий RankScience , Що запускається YC старт, тільки що закінчив програму & nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; зима 2017 року, програмне забезпечення як послуга & nbsp; автоматизує процес запуску тисяч тестів AB для того, щоб & nbsp; визначити, які зміни поліпшать рейтинг веб-сторінок клієнтів Google в результатах звичайного пошуку.

«У кінцевому підсумку це той, хто ми бачимо, що ми замінюємо», - говорить засновник Райан Беднар з скромного консультанта по SEO, який проводить свої дні, переглядаючи безліч панелей інструментів, щоб спробувати визначити корисні настройки. Але чиї дні дохідної зайнятості можуть бути пронумеровані, якщо ручна аналітика може бути обійдена автоматизацією.

«Це індустрія, яку, я думаю, ми можемо зруйнувати», - продовжує він. «Люди налаштовуються, вимірюють і змінюються, а програмне забезпечення дійсно знаходиться там, де все йде, - і ми думаємо, що це початок цього».

Таким чином, крок: «прощай» панелі інструментів SEO і спеціалізований персонал; і вітальне підписне & nbsp; програмне забезпечення для автоматизованого тестування і безперервних оптимізованих веб-сторінок. RankScience & nbsp; стверджує, що середній зріст трафіку пошукового трафіку складає 37 відсотків протягом трьох місяців, стверджуючи, що такий прибуток є суттєвим кроком вперед від конкуренції - хоча на даний момент у неї є тільки кілька десятків «клієнтів».

У той час як Беднар каже, що підхід до автоматизації автоматизації SEO добре підходить для «різних видів сайтів», він виділяє особливі переваги для сайтів електронної комерції, ринків, каталогів, сторінок Q & amp; A - «все, де у компаній багато сторінок».

«Наше програмне забезпечення визначає області можливостей і речей, які компанії повинні тестувати, грунтуючись на тому, де вони зараз перебувають, що вони роблять, і які можливості ми бачимо. А також ці дані, які ми маємо з усією нашою мережею - то, що ми бачимо, які працюють в інших місцях на схожих сайтах ».

Платформа SaaS, випущена в травні в травні минулого року, і команда ще не зробила активного маркетингу .; Більшість клієнтів до цих пір знаходяться в США, але у них є деякі з таких же далеких країн, як Тайвань.

Метод RankScience & nbsp; вимагає від клієнтів маршрутизації свого веб-трафіку через & nbsp; його CDN, щоб він міг виконувати тисячі паралельних тестів split від їх імені, хоча він описує & nbsp; налаштувати для цього як & nbsp; дуже легко; «Дві хвилини» і просте «однорядкове зміна коду» - це вимога.

Він також стверджує, що він робить щось по-іншому проти більшості змагань по запуску в просторі SEO, тому що це не просто аналітика; це також автоматизує внесення змін - прийняття додаткової частини оптимізації пошуку і рятування від рук своїх клієнтів (за умови, що, звичайно, їм зручно відмовитися від невеликого контролю над тим, як структурований їх онлайновий контент, хоча він відправляє щотижневі звіти про зміни для збереження клієнтів в циклі).

«Найбільш схожий» & nbsp; конкурент Беднар може бути вмовляння до & nbsp; ім'я BloomReach , Яке робить електронну комерцію SEO для компаній зі списку Fortune 500, але він додає: «Наскільки мені відомо, наше безперервне автоматизоване програмне забезпечення для роздільного тестування чого вони не роблять. У них немає CDN, вони роблять хостинг для компаній, тому я думаю, що те, що ми робимо, відрізняється від того, що вони роблять ».

Беднар каже, що ідея автоматизації пошукової системи & nbsp; попередньому житті "в якості консультанта по SEO.« Я зрозумів, що моє основна перевага, пов'язане з іншими консультантами, полягало в тому, що я був програмістом, і тому компанії могли додати мене в GitHub, і замість того, щоб просто відправляти їм PDF -файли з рекомендованими змінами, я міг би сам виконати зміни самостійно ... Наш CDN - це спробувати зробити це, - говорить він TechCrunch.

«Майже всі інше програмне забезпечення для SEO продукти - інструменти аналітики. Вони дають вам уявлення про те, як ви ставитеся до ранжирування, або вони можуть робити рекомендації навколо речей, які ви повинні змінити », - додає він.

«Наш продукт - єдине програмне забезпечення для SEO, яке дійсно працює для вас. Тому замість того, щоб створювати завдання для інженерів або менеджерів продуктів, наше програмне забезпечення дійсно обробляє вашу роботу і виконується для вас. Оскільки ми є CDN - ми дійсно можемо вносити зміни в ваші сторінки. І інші продукти не можуть. »

RankScience не тільки проводить тести BB для своїх клієнтів, але також визначає, які експерименти по SEO запускати, хоча на даний момент він ще не повністю автоматизований, що частина його процесу. Таким чином, ще належить з'ясувати, як вони можуть масштабироваться, і який вплив на людські ресурси надає меншу кількість людських ресурсів, як заявляє Беднар, матиме на результати, які він може доставити клієнтам.

«Для клієнтів це 100% повністю автоматизовано. На наш погляд, це в основному програмне забезпечення з деякими людськими ресурсами », - говорить він про продукт в цей момент.« Коли компанія приходить на борт, ми проводимо співбесіду з ними, щоб дізнатися про те, що їм не подобається і т. Д ., Тому є деякі людські ресурси, Що ж. Але інше - програмне забезпечення.

«Ми визначаємо, що потрібно змінити, і чим більше наша мережа отримує більш потужні дані, які у нас є, тому що ми знаємо, що працює на інших сайтах в нашій мережі, - і тому у нас є хороша ідея про те, які компанії по оптимізації SEO повинні працювати. «

Беднар підкреслює, що його методи SEO - це справжня «Білий капелюх». Таким чином, немає ніяких сумнівних методів, які будуть розгорнуті в bid & nbsp; для підвищення видимості пошуку; він повністю згоден з кращими практиками Google, говорить він, описуючи себе як «абсолютно впевненим», що підхід не отримає веб-сайт клієнта і не зазнає критики з боку Google за спробу використовувати його алгоритм.

В результаті циклічного трафіку через CDN RankScience існує дуже невелика кількість латентності, що бере участь в цьому процесі, - «зазвичай близько 16 мс латентності або менше» - мінімальна кількість облікових записів, кількість веб-сайтів в даний час розміщено на Amazon Web За словами Беднара.

«Причина, по якій це так швидко, полягає в тому, що більшість компаній зараз перебувають на AWS, і ми розгортаємо наші CDN в тому ж регіоні, що і веб-сервер походження компаній на AWS. Це одна з причин, по якій це ніколи не було побудовано раніше. Тепер все в основному в одному центрі обробки даних - AWS дозволяє цю швидкість.

І якщо клієнти використовують інші хмарні сервісні платформи - скажімо, Google Cloud або Microsoft Azure - він каже, що RankScience може просто «розгорнути наші CDN в тому ж регіоні» », Тому латентність ніколи не перевищить 16 м з незалежно від платформи, яку використовує клієнт .

Команда з п'яти чоловік зібрала невеликий раунд попереднього збору від друзів, а засновникам - власні гроші. Їх наступний крок після закінчення YC буде піднімати насіння.

«Ми повністю зосереджені на масштабування прямо зараз. У минулому році ми витратили свою увагу на продукт і підтвердили більшу частину нашої гіпотези. За останні шість місяців ми просто намагалися додати більше клієнтів, дізнатися більше про те, як це працює для різних сайтів і як люди використовують це. Тому ми просто повністю фокусуємося на масштабування на цьому етапі і поліпшення продукту », - додає він.