Навигация по сайту

Популярные статьи

Разова оптимізація сайту

 1. Кому вигідна послуга разової оптимізації?
 2. В яких випадках разова оптимізація особливо ефективна і є вигідним вкладенням коштів?
 3. Базовий аудит сайту
 4. Новини
 5. Статті та кейси
 6. Акції
Замовити оптимізацію Замовити оптимізацію

Разова оптимізація сайту від інтернет-агентства «Веб Гармонія» - це ефективний старт для Вашого проекту на мережевому ринку, який не дозволить Вам залишитися «за бортом» через низьку оцінки пошуковими системами. Базова послуга разової оптимізації включає в себе один цикл робіт, націлених на просування сайту в пошукових системах і усунення недоліків в його структурі і вихідному коді.

Кому вигідна послуга разової оптимізації?

Разова оптимізація ресурсу - базова послуга, яка не володіє потенціалом комплексного просування сайту. Основна її мета - поставити правильний напрямок для подальшого розвитку сайту та забезпечити його індексацію найбільшими пошуковими системами, забезпечити первинний природний приріст аудиторії з пошукових систем, забезпечивши при цьому належний рівень конверсії "відвідувач / клієнт".

Проведена разова оптимізація дозволяє:

 • Забезпечити присутність сайту в результатах пошуку;
 • Поліпшити функціонал сайту і його текстове наповнення;
 • Підготувати сайт до подальшого просування;
 • Отримати рекомендації щодо вироблення стратегії розвитку.
 • Отримати приплив відвідуваності сайту по ряду низько-і середньо частотних комерційно цікавих для Вас запитів.

В яких випадках разова оптимізація особливо ефективна і є вигідним вкладенням коштів?

 • Нові сайти, яким потрібно хороший старт на мережевому ринку. У тому випадку, якщо компанія тільки почала свою діяльність і поки не готова виділяти значний бюджет на комплексне просування, разова оптимізація дозволить відразу ж побудувати правильний вектор розвитку ресурсу і забезпечить первинний приріст відвідуваності цільовою аудиторією з пошукових систем. Як наслідок - перші замовлення дозволять не тільки подолати точку беззбитковості інтернет-ресурсу, а й сформувати стабільний бюджет на його подальше просування.
 • Сайти, які діють в сегментах ринку з низькою конкуренцією (пропоновані продукти і послуги відносяться до групи спеціалізованих товарів обмеженого попиту, що не мають великого поширення в даному регіоні і т.д.). При відсутності великого числа ресурсів з аналогічною тематикою одноразова оптимізація сайту може дати найбільш виражений ефект і помітно підняти його позиції, а також забезпечити їх впевнене перебування в топ-10 результати пошуку.

Що входить в послугу разової оптимізації сайту?

Роботи включають в себе 2 етапи - базовий аудит сайту, що дозволяє проаналізувати існуючу структуру сайту і виявити його основні технічні та маркетингові недоліки, і оптимізацію - комплекс заходів по просуванню ресурсу в пошукових системах.

Базовий аудит сайту

 • Аналіз коду та структури сайту;
 • Аналіз текстового вмісту;
 • Складання семантичного ядра (підбір ключових виразів для просування);
 • Контроль за індексацією сайту в пошукових системах;
 • Виявлення помилок і недоліків в роботі сайту;
 • Розробка рекомендацій щодо поліпшення юзабіліті сайту, підвищення конверсії.

Разова оптимізація сайту

 • Оптимізація вихідного коду сайту, усунення помилок розробників;
 • Коригування структури сайту, вдосконалення посилальних зв'язків;
 • Робота з текстами, оптимізація текстового контенту;
 • Первинна реєстрація сайту в пошукових системах, ключових галузевих каталогах;
 • Розробка рекомендацій щодо подальшого розвитку ресурсу.

Вартість разової оптимізації сайту: від 15 000 руб.
До основних параметрів, що впливає на вартість послуги, відносяться: розмір сайту (кількість сторінок) і його технічний стан (якість програмінг, необхідність усунення помилок розробників).

Для уточнення вартості Ви можете залишити заявку в розділі «Замовлення послуг» на нашому сайті. У заявці необхідно вказати адресу Вашого сайту і Ваші контактні дані для зв'язку (телефон або e-mail).

Після вивчення Вашого інтернет-ресурсу фахівці «Веб Гармонія» підготують і надішлють Вам комерційну пропозицію, що включає:

 • Ключові результати проведеного аналізу;
 • Опис необхідного обсягу робіт;
 • Орієнтовну вартість повної і часткової разової оптимізації сайту (наприклад, без послуг копірайтингу або без робіт по усуненню помилок розробників сайту).

Клієнтам, зацікавленим в отриманні комплексної експертної оцінки свого інтернет-сайту (технічний, маркетинговий і пошуковий аудит) і не мають необхідність в послугах просування, ми рекомендуємо звернути увагу на послугу «Аудит сайту» .

Новини

Новий Рік вже не за горами і колектив нашого інтернет-агентства приготував для Вас цікаву пропозицію по виготовленню та персоналізації корпоративної сувенірної продукції.

Всі новини Всі новини

Статті та кейси

Заповнюючи анкету на дизайн сайту, можливість вибору типу верстки часом ставить клієнтів веб-студії в глухий кут. У даній статті ми постараємося пояснити різницю між фіксованою, гумової та адаптивної версткою сайту, розповімо про плюси і мінуси кожної з них і дамо свої рекомендації по вибору.

всі статті всі статті

Акції

Розробники «1С-Бітрікс» на славу попрацювали в цьому році і додали безліч нових інструментів, спрямованих на збільшення прибутку своїх клієнтів. Встигніть скористатися унікальною пропозицією на продукти «1С-Бітрікс: Управління сайтом»!

всі акції
Кому вигідна послуга разової оптимізації?
В яких випадках разова оптимізація особливо ефективна і є вигідним вкладенням коштів?
Кому вигідна послуга разової оптимізації?
В яких випадках разова оптимізація особливо ефективна і є вигідним вкладенням коштів?
Що входить в послугу разової оптимізації сайту?