Навигация по сайту

Популярные статьи

Реактивна купівля, SEO оптимізація, SEO послуги, CTR, Пошук Google

 1. Що таке реактивна покупка?
 2. Чому важливі реактивні покупки?
 3. Чи вважається мій продукт чи послуга реактивною покупкою?
 4. Що не є реактивним придбанням
 5. Як захопити реактивні покупки
 6. Пошукова оптимізація
 7. Близькість
 8. Висновок

Скільки бізнесу ви не вистачає?

Що таке реактивна покупка? Це гарне запитання, і ви швидко отримаєте відповідь. Розуміння поведінки цільового ринку та покупця має важливе значення для успішних продажів та маркетингу. Сьогодні вони не існують як окремі силоси; Маркетинговий успіх вже не є третинним у визначенні успішності продажів.

Що таке реактивна покупка?

Можливо, ви маєте уявлення про те, що реактивна покупка тягне з формулювання фрази. Там не здається, що один чітке визначення, але я визначаю реактивна покупка як: «Придбання, ініційоване спонтанною потребою або бажанням для продукту чи послуги». Ключове слово тут «реактивний», що означає реагувати на стимул.

Чому важливі реактивні покупки?

Люди є імпульсивними за своєю природою. Більшість з нас, на відміну від того, що ми хотіли б вірити, не всі бачать, всі потужні особи, які приймають рішення, з такою ясністю, яку зазвичай дають божествам. Придбання буде в цілому лише однією з двох категорій: медитаційною покупкою або реактивною покупкою. Медитаційна покупка - це прямо протилежна реактивна покупка, але ми коротко розповімо про відмінності між ними.

Ключове питання - чому реактивні покупки важливі і чому ви повинні дбати? Проста відповідь: більшість покупок насправді реактивні.

Чи вважається мій продукт чи послуга реактивною покупкою?

Концепція реактивної покупки досить проста, диференціація між реактивною і медитативною покупкою іноді може бути складнішою, ніж ви думаєте.

Давайте скористаємося простим прикладом, до якого може бути пов'язаний будь-який власник бізнесу. Кінець року швидко наближається, і це також означає, що ваш фінансовий рік наближається до кінця. Ви отримували листи від HMRC, або IRS, повідомляючи, що вам потрібно, щоб ваші справи були в порядку і подали щорічний прибуток, а також всі ваші фінанси за рік.

До цього моменту ви не обмінялися думкою про оподаткування і зосереджувалися на зростанні і масштабуванні вашого бізнесу, тому це створює спонтанну потребу з вашого боку, необхідність або витрачати багато часу і зусиль на те, щоб ваші справи були в порядку або необхідність найняти бухгалтера швидко.

Процес мислення розглянутої особи буде простим. Мені потрібен бухгалтер, я краще знаходжу його, і я буду виконувати пошук на Google для "бухгалтерів" і почати збирати телефон.

Мені потрібен бухгалтер, я краще знаходжу його, і я буду виконувати пошук на Google для бухгалтерів і почати збирати телефон

Іншим простим прикладом може бути компанія, що відчуває зниження продажів. Вони вирішують на момент, що вони виграють від SEO послуг, тому вирішите залучити допомогу компанії SEO, щоб виправити це.

Що не є реактивним придбанням

Різниця між реактивною і медитированной покупкою зводиться до тонких відмінностей між ними. Я використовую той самий примірник власника бізнесу, що вимагає від бухгалтера проілюструвати, як ця потреба може підпадати під реактивні дужки, або вважати медитаційною покупкою.

Кінець року наближається, що також означає, що ваш фінансовий рік підходить до кінця. Ви це мали на увазі протягом декількох місяців і розглядали, як найкраще підійти до вирішення цієї проблеми. Спробувавши пройти через гору фінансової інформації на вашому столі особисто, ви вирішили, що це не найцінніше використання вашого часу, і що аутсорсинг завдання був найкращим варіантом. Ви запитували кілька разів, чи може хто-небудь з ваших колег порекомендувати хорошого бухгалтера, а вас послали на 4 або 5 різних постачальників, про які ви доклали певних зусиль і погодилися зустрітися, коли у вас є деякий вільний час. Оскільки останній місяць вашого фінансового року обертається за кут, ви берете телефон і дзвоните одному з бухгалтерів, на який ви потрапили, і погоджуєтеся з ним передати завдання.

Як ви можете бачити, визначальним фактором тут є не тип продукту або сама послуга; скоріше, це процес покупки і стимул, який спонукає до рішення про покупку.

Коли рішення роздумується, шлях до покупки часто дуже відрізняється. Підбір персоналу - чудовий приклад сервісу B2B, який дуже часто є реактивною покупкою. Компанія робить величезний продаж і, як наслідок, має найняти більш кваліфікованих робітників, щоб впоратися з роботою; вони негайно потребують послуг агентства по підбору персоналу для швидкого та ефективного вирішення цього питання. Черга реактивного маршруту для покупки.

Багато послуг B2B можуть насправді бути медитаційними покупками, однак, маршрут, який вони вивозять на ринок, часто є шляхом, який найчастіше приймає реактивний покупець, який є пошуковою системою Google. Таким чином, SEO-послуги та SEO-компанії відіграють все більшу роль у наданні допомоги підприємствам у захопленні цих покупок, оскільки вони ефективно зберігають ключі до реактивного успіху продажів.

З цих прикладів можна побачити, наскільки важливо ефективно розуміти, що таке реактивна покупка, і чому вони настільки важливі для стратегії продажів будь-якого бізнесу.

Як захопити реактивні покупки

Тепер, коли ми розглянули, що таке реактивна покупка, і відмінності між реактивною та медитаційною покупкою, настав час подивитися, як можна розпочати захоплення реактивних покупок, якщо ви цього ще не зробили.

Реактивна покупка - це тепла свинцева гама, це кваліфікований покупець, і це не набагато краще, ніж це. Покупець знає, чого вони хочуть, вони хочуть його зараз, і якщо ви можете дати їм за ціною і точку доставки вони задоволені, у вас є продаж.

Реактивні покупки в першу чергу зафіксовані лише одним із двох способів, на мій погляд.

Пошукова оптимізація

Те, як ми купуємо речі, різко змінилося за останні 10 років. Сьогодні процес покупки реактивної покупки зазвичай виглядає наступним чином.

 • Спонтанна потреба в продукті або послузі, викликана імпульсом.
 • Відкрийте Google, запустіть пошуковий запит для потрібного продукту або послуги.
 • Відкривайте веб-сайти продукту або постачальника послуг у вкладках, зазвичай відкриваються лише перші 3 або 4 посилання на сторінці 1 Google.
 • Покупець коротко оцінить кожного постачальника, після чого прийме рішення звертатися до них за цитатою або покупкою.

Пошукова оптимізація - це галузь, яка поширена у світі бізнесу вже більше десяти років. Тим не менш, це також найшвидше змінюється і розвивається індустрія онлайн маркетингу в діловому світі, і той, який неправильно розуміють 90% тих, хто вважає, що це розуміє.

Ми, напевно, всі підійшли, або були підійшли, SEO компанії, або SEO агентства, в якийсь момент в нашій професійній кар'єрі. Цей досвід, можливо, був хорошим, він, можливо, був поганим, і в деяких випадках, можливо, душа знищила. Ahem, ковдра продажів позиція 1 позиції Google успіх для всіх ваших ключових слів протягом місяця або ваші гроші назад.

Тут я намагаюся підкреслити, що величезний шматок покупок реактивний. 90% цих реактивних покупок використовують Google як маршрут для покупки . Це означає, що, коли є реактивна покупка, 90% часу це буде Google, який переможе вас у бізнесі, якщо це не наближена покупка, яку ми охопимо під наступним кроком.

Наступний момент, який слід підкреслити, полягає в тому, що майже 50% трафіку для будь-якого пошукового запиту переходить до 5 ключових слів. Якщо ви знайомі з рейтингами кліків, які частіше називаються CTR, ви, можливо, зіткнулися з матеріалами з цього питання про такі ресурси, як Moz . Якщо ні, то Дослідження CTR здійснюється Slingshot це прекрасне місце для початку.

На зображенні нижче показано, як розподіляються кліки, коли хтось вводить ключову фразу в Google.

Щоб знову проілюструвати приклад бухгалтерського обліку, чи ввели Ви ключову бухгалтерську фразу в Google зараз, а Ваша компанія не займала перші 5 позицій, ймовірно, що Ви збираєтеся зібрати дуже мало винагороди і виграти мало бізнесу.

Саме тут все складніше; Завдяки локальному пошуку, багато власників і маркетологів бізнесу можуть вважати, що вони досягають високого рівня успішності пошуку, коли насправді вони не ранжують за своїм ключовим словом поза межами їх місцевості. Найкращим способом визначити з будь-яким рівнем ясності, якщо ви 'ранжуєте', де ви думаєте, що є ключовою фразою, є використання Ключове слово рейтингу Moz перевірки .

Якщо ви поєднаєте це з регулярним переглядом панелі Google Analytics і веб-майстрів, ви зможете отримати точну картину того, як ви ранжируєте, і які пошукові терміни призводять до трафіку на ваш сайт і запускають рішення про покупку чи контакт.

Близькість

Другий основний драйвер реактивних закупівель, звичайно, близькість, або, простіше, пробіг. Ми йдемо повз щось блискуче; ми йдемо в магазин і купуємо його. Footfall є джерелом життєдіяльності багатьох галузей B2C. Їжа, мода, розваги, здоров'я та краса, ці галузі та інші, як і раніше, живляться в основному від близькості та невдач. Це рідко, але не рідко, що покупець розпочне пошук Google для " кафе Boulder - наприклад, перш ніж вирішити взяти каву.

Іншим кінцем цього спектра є, звичайно, медитація покупки, сім'я планування відпустку, свято, або просто спеціальна ніч для сім'ї. Цей покупець може робити свої дослідження і читати в Інтернеті про найкращі місця, щоб поїсти або обідати.

Захоплення реактивними закупівлями на основі близькості є окремим мистецтвом само по собі, але воно може бути обумовлене іншими маркетинговими ініціативами, такими як добре продумана кампанія соціальних медіа, розроблена для перенаправлення відвідувачів соціальних медіа з сторінки Facebook у кафе. Щоб запобігти розбіжності, я рекомендую вам ознайомитися з власною компанією Розділ соціальних медіа Більше про це.

Я впевнений, що існують інші ефективні методи захоплення реактивних покупок там, і я хотів би почути відгук від вас, на якому ви виявили, що найбільш ефективні.

Висновок

Нарешті, реактивна покупка - це покупка, ініційована спонтанною потребою або бажанням продукту чи послуги. Більшість покупок, якщо ви подивитеся на велику картину, можна класифікувати як "реактивні", тому надзвичайно важливо мати стратегію для захоплення цих реактивних рішень щодо купівлі.

Я хотів би почути ваш відгук про те, як ви претендуєте, і в результаті захоплення, покупки і продажу.

Що таке реактивна покупка?
Чому важливі реактивні покупки?
Чи вважається мій продукт чи послуга реактивною покупкою?
Що таке реактивна покупка?
Що таке реактивна покупка?
Чому важливі реактивні покупки?
Ключове питання - чому реактивні покупки важливі і чому ви повинні дбати?
Чи вважається мій продукт чи послуга реактивною покупкою?