Навигация по сайту

Популярные статьи

Реалізація проектів енергоефективності на території Архангельської області

  1. Схожі матеріали

автор: Аліса Басалаєва + +2 - автор: Аліса Басалаєва   +   +2   -   21 серпня в Архангельську пройшла конференція «Реалізація проектів енергоефективності на території Архангельської області»

21 серпня в Архангельську пройшла конференція «Реалізація проектів енергоефективності на території Архангельської області». Її організатором виступив «Ростелеком», який реалізує проекти з енергозбереження для великих промислових підприємств.

У конференції взяли участь директор департаменту економічного розвитку адміністрації Архангельська Сергій Засолоцкій, заступник глави адміністрації Северодвінську по міському господарству Олег Лобачов, заступник головного енергетика АТ «Центр судноремонту" Зірочка »Андрій Тюрін і директор асоціації« Кластер суднобудування і виробництва морської техніки Архангельської області »Сергій Смирнов . За обговоренням проектів стежили представники 25-ти провідних засобів масової інформації Північно-Західного федерального округу.

В Архангельській області всього 12 ясних днів в році * і в середньому за останні три роки 67 - сонячних. У зв'язку з цим питання енергозбереження завжди був актуальним для адміністрацій міст регіону і великих промислових підприємств, які несуть значні витрати на освітлення. Програми енергозбереження, в тому числі проекти з реконструкції мереж, дозволяють підприємствам скорочувати значну частку витрат і підвищувати ефективність виробництва за рахунок спрямування зекономлених коштів на подальшу модернізацію виробничих потужностей.

На конференції «Ростелеком» представив досвід реалізації проекту енергоефективності, виконаний для Центру судноремонту "Зірочка". Компанія поставила понад 1000 сучасних світлодіодних світильників різної конфігурації і провела реконструкцію електричних освітлювальних мереж із заміною електрощитів і кабельних коробок. Проведені виміри освітленості і фактичного енергоспоживання реконструйованої мережі освітлення на кожному об'єкті підтвердили відповідність отриманих даних светотехническому розрахунку і техніко-економічного обгрунтування. При значному підвищенні якості освітлення і умов праці персоналу, потужність світильників знижена більш ніж в 7 разів.

Олексій Нестеров, директор по роботі з корпоративним і державним сегментами макрорегіонального філії «Північно-Захід» ПАТ «Ростелеком» зазначив: «Енергоефективність - це перспективний напрям. Воно є драйвером цифрової економіки та одним з найважливіших ресурсів для підвищення конкурентоспроможності виробництва. Реконструкція освітлювальних мереж, заміна існуючої інфраструктури на сучасну з використанням енергозберігаючих світильників - на будь-якому підприємств це завжди тільки перший крок. Наступний - це впровадження інтелектуальних систем, повністю контролюють процеси включення і виключення освітлювальних приладів, тривалість їх роботи в залежності від світлового дня і багато іншого. Вже сьогодні ми пропонуємо ринку нові моделі, сценарії роботи світлових мереж на підставі точних розрахунків із застосуванням енергозберігаючих технологій. Їх використання гарантує економію по освітленню від 30 до 60 відсотків ».

Питання енергозбереження також важливий для підприємств бюджетної сфери. Проекти з ефективного використання енергії знижують фінансове навантаження на бюджети різних рівнів.

* Дані за 2017 рік pogodaiklimat.ru

Схожі матеріали

автор: Аліса Басалаєва + +2 -