Навигация по сайту

Популярные статьи

реєстрація на сеоспрінт | проста робота в інтернеті без вкладень

При реєстрації на seosprint виникає невелика складність При реєстрації на seosprint виникає невелика складність. На сервісі вимога - відповісти правильно на тестову сторінку з набором питань. По-перше - це спосіб боротьби з ботами (автоматичні програми). По-друге, добровільно примусовий спосіб, змусити користувачів ознайомиться зі змістом правил роботи на seosprint.

Тому в тесті необхідно вказати правильні відповіді при реєстрації на seosprint, що не у всіх виходить з першої спроби. Намагався полегшити життя користувачам і отримав ось таке ось повідомлення.

"За публікацію в мережі готових відповідей на наш реєстраційний тест, покладається БАН аккаунта. У вас рівно 24 години, щоб виправити це непорозуміння. Якщо по закінченню цього часу на будь-якому інтернет-ресурсі все ще будуть знайдені розміщені вами готові відповіді, ваш аккаунт буде забанили : "

Так що Шановні! Придеться напружитися, і вникнути в правила. Якщо не вийшло з першої спроби правильно заповнити анкету - не турбуйтеся. Кількість спроб необмежена. Воно того варте, Ви мені повірте!


Для реєстрації на сайті Seosprint необхідно повернутися На головну сторінку

25. 05. 2019, 20:12:09 - час на сервері