Навигация по сайту

Популярные статьи

Рейтинг SEO компаній і Digital-агенцій Росії: Russian Promo в рейтингах СЕО інтернет-компаній по просуванню, розкручуванню і створення сайтів

  1. «Єдиний рейтинг SEO-компаній --2015»
  2. «Рейтинг рунета»
  3. «AdIndex (SEO) --2015»
  4. «Рейтинг CMS-Magazine»
  5. «Хто просунув»
  6. «SEO очима клієнтів --2015»
  7. «Золота сотня Російського Digital --2015»
  8. «Популярність SEO-компаній --2015»

Агентство Russian Promo вже протягом багатьох років бере участь у всіх галузевих рейтингах. Ми постійно ростемо і вдосконалюємося, і провідні фахівці галузі гідно оцінюють наші результати.

Впевнене просування вгору - показник стабільності і перспективності компанії. Задля досягнення таких значних висот нам допомагають професійне зростання і сталий розвиток. Але ми не вважаємо нинішній результат граничної планкою і як і раніше прагнемо вперед, щоб завжди відповідати будь-яким потребам наших клієнтів!

«Єдиний рейтинг SEO-компаній --2015»

Агентство Russian Promo вже протягом багатьох років бере участь у всіх галузевих рейтингах

Методологія «Індекс Ruward» агрегує дані з інших нішевих топів. При розрахунку рейтингу до уваги беруться два параметри: місце в рейтингах SEO, в яких брала участь дана компанія за звітний період (на основі цих місць компанія отримує рейтинговий бал), і твір рейтингового бала на кількість зірок рейтингу, які виставляються керівником проекту Ruward під контролем представників РАЕК.

«Рейтинг рунета»

Цей рейтинг - проект порталу CMS-Magazine. Його метою є збільшення прозорості ринку інтернет-маркетингу, тому основою методології рейтингу є оцінка активного клієнтського портфеля. Відповідно, чим більше ця компанія просуває сайтів і чим вище у них позиції в пошукових системах, тим більш високу сходинку рейтингу вона займає. До участі в рейтингу приймаються компанії, в портфелі яких знаходяться як мінімум десять просуваються проектів.

«AdIndex (SEO) --2015»

Інформаційно-аналітичний портал про рекламний ринок Adindex в 2015 році представив рейтинги, засновані на дослідженні агентств по частці співпраці в сегменті пошукової оптимізації . Респондентам, які відбиралися з числа фахівців відділів маркетингу, що мають досвід роботи в digital-сегменті не менше року, було запропоновано пройти онлайн-анкетування. Критерії дослідження: клієнтський сервіс, якість трафіку, якість аналітики і звітність.

«Рейтинг CMS-Magazine»

Належний аналітичного порталу веб-розробок CMS-Magazine рейтинг - це, по суті, каталог російських і зарубіжних SEO-компаній. Він включає в себе інформацію про компанію, її клієнтів і проектах. Ранжування клієнтів здійснюється за кількістю актуальних проектів та за сумарним тИЦ просуваються нею сайтів. Таким чином, чим вище зазначені показники, тим вище SEO-компанія піднімається в цьому рейтингу.

«Хто просунув»

Незалежний рейтинг російських SEO-компаній «КтоПродвінул.Ру» складається на основі відкритої моделі оцінки. Вона враховує загальну видимість сайтів в пошуковій видачі. В результаті рейтинг кожної компанії залежить від сукупних позицій їх клієнтів в пошуку. Використовуючи відкриту модель, укладачі рейтингу підраховують комерційну вартість просування для кожного сайту, а ранжування компаній проходить за сукупною оціночної комерційної вартості просування клієнтських сайтів.

«SEO очима клієнтів --2015»

У цьому рейтингу видання SEOnews компанії оцінюються на підставі опитування замовників. Позиції формуються виходячи з двох груп факторів: суб'єктивних (загальна задоволеність, звітність, якість ведення проекту, ініціатива щодо збільшення ефективності роботи) і об'єктивних (складність тематики за даними SeoRate, частка пошукового трафіку, позиції сайту в пошуковій видачі). Оцінка суб'єктивних чинників багато в чому залежить від індексу довіри TrustRunk - найбільшу довіру як до оцінювача отримують ті компанії, які замовляють багато послуг, витрачають багато коштів і довго співпрацюють з підрядником.

«Золота сотня Російського Digital --2015»

Золота Сотня російського рейтингу Digital 2014 являє собою зведений чарт компаній з різних сфер галузі digital: веб-розробок, контекстної реклами, SEO, mobile, PR / SMM, комплексних digital-послуг. «Індекс Ruward» використовує методологію, яка агрегує дані з інших нішевих топів. Рейтингові бали нараховуються виходячи з місць, які посіла компанія в різних нішевих рейтингах за звітний період, а потім помножити на кількість зірок рейтингу (1-5). Зірки виставляються за кількома критеріями: якість методології рейтингу, його популярність, репрезентативність і незалежність.

«Популярність SEO-компаній --2015»

Даний рейтинг організовується галузевим інтернет-виданням SEOnews, яке присвячене інтернет-рекламі, пошукової оптимізації та маркетингу в соціальних медіа. Рейтинг заснований на тому, що гравці галузі просування сайтів самі оцінюють впізнаваність інших брендів SEO-компаній. На першому етапі працюють на російському ринку компанії позначають 10 найбільш, на їхню думку, відомих брендів і виставляють їм оцінки: від 1 до 5 балів. Після цього починається голосування десяти незалежних експертів SEM, які оцінюють за 5-бальною шкалою 20 лідерів першого етапу.