Навигация по сайту

Популярные статьи

Реклама готелю, готелю - просування в інтернеті.

У нас в ТекСелл є успішний досвід реклами і просування Московських і підмосковних готелів, готелів і будинків відпочинку.
Ми також просуваємо агентства з бронювання готелів (готелів).

Обдумуючи рекламу готелю (готелі), ми враховуємо побажання клієнта, і при цьому консультуємо його, пояснюємо йому всі можливості реклами в інтернеті. Якщо сайт готелю або агента-бронювальника молодий, то відразу його активно просувати не можна. На жаль, пошукові системи помічають занадто активних і можуть викинути їх з видачі. На цьому етапі краще діяти за такою схемою (вона типова для будь-якого молодого сайту):

  • Давати контекстну рекламу готелю. При цьому пам'ятаємо, що реклама в Гуглі значно дешевше реклами в Яндексі. Потрібно утворитися в умінні вести просування готелю за допомогою контекстної реклами, щоб не пустити великі гроші на вітер. Ми можемо допомогти вам вести вашу контекстну рекламу. Це допоможе бізнесу зміцніти на старті.
  • Паралельно з контекстною рекламою необхідно "вирощувати сайт". Визначившись зі списком ключових слів для майбутнього поступу, необхідно оптимізувати весь сайт відповідно до цього списком. Для просування сайту готелю по найбільш складних запитах необхідно додати хорошого оригінального наповнення. У цьому ми також можемо допомогти. Ця фаза триває 2-3 місяці. Протягом цього часу 2 рази в місяць знімаються показання по позиціях сайту в пошукових системах.
  • Після вирощування сайту і визначення його вихідних позицій оцінюємо складність запитів і визначаємося з бюджетом на просування. Подальша робота по просуванню у видачі пошукових систем включає як написання додаткового наповнення для сайту, так і збільшення його цитованості за допомогою розміщення статей і посилань на нього на різних хороших інтернет-ресурсах.

Розглянемо типові результати просування готелю (нашого клієнта), назва якої ми не будемо розголошувати з етичних причин.

Сайт готелю коштує в десятці за запитом «готелі Москви» по всіх регіонах. Цей запит саме в такому вигляді показується в Яндексі 25580 раз в місяць. За цим запитом на сайт приходить (на початок жовтня 2011) 56 відвідувачів в день. Тобто, на сайт, що знаходиться в десятці, але не на самих перших позиціях, клацає 6.6% відвідувачів.

Якщо запит варто в десятці одним з перших, то відсоток заходів по ньому значно вище. Наприклад, запит «дешеві готелі Москви» показується в Яндексі 1638 раз на місяць, і призводить він 28 відвідувачів в день. Його ефективність (число кліків / число показів) 51.3%. Запит "недорогі готелі Москви» показується +1482 раз на місяць і призводить 17 відвідувачів в день, тобто, його ефективність 34.4%. Варто поборотися за перші місця в десятці!

Всього на сайті 590 відвідувачів в день, з них з Яндекса 460.

На момент початку жовтня 2011 сайт знаходиться в десятці Яндекса в цілому по 106 запитів різної частотності. Всі разом вони генерують понад 500 відвідувачів в день. На сайті є форма бронювання. У будні дні відбувається близько 10 бронювань в день. Будь отелье знає своє середньо-статистичне бронювання, і легко зможе транслювати цю цифру в гроші. Зрозуміло, більшість відвідувачів сайту за краще не бронювати онлайн, а дзвонити в готель. Цих даних у нас немає. Але навіть і по онлайн-бронювання видно, що реклама дуже ефективна.

Але навіть і по онлайн-бронювання видно, що реклама дуже ефективна

Мал. 1. Показано кількість відвідувачів, які потрапляють на сайт готелю з різних пошукових систем і просто з закладок (коли веб-сторінка готелю набирається безпосередньо в адресному рядку браузера або викликається з обраного). Синій графік - відвідувачі з Яндекса. Потрібно зауважити, що влітку і в новорічні свята відбувається природний сезонний спад ділових поїздок. Однак перед липнем 2010 і перед липнем 2011 сайт не був у десятці за запитом "готелі Москви". А відразу після того, як входив, відвідуваність на сайті злітала вгору. Мал

Рис.2. Клоічество відвідувачів, що приходять з різних запитам. "Готелі Москви", звичайно, самий робочий, але і без нього існує велика кількість працюючих запитів. Найбільш робочі запити - число відвідувачів в день на жовтень 2011 г.:

готелі москви 56 готель "назва вашого готелю" 30 дешеві готелі в Москві 25 готель в Москві 24 дешеві готелі москви 15 недорогі готелі москви 13 готелі в москве 12 готель 10 дешева готель в москві 8.6 недорогий готель в москві 7.2 готель в Москві недорого 6.2 недорогі готелі в москві 5.2 готелю 5 дешеві готелі в москве 4.6 готелю в москві недорого 4.2 ІНШІ ... ВСЬОГО 508

ВСЬОГО 508

Рис.3. Аудиторія сайту. Видно сезонні коливання і коливання, пов'язані з відсутністю запиту "готелі Москви" в ТОП-10. Вцілому можна відзначити, що просування сайту дозволяє приводити достатню кількість клієнтів навіть в найменш успішні місяці. Але поборотися за складний високочастотний запит все-таки варто!

З питань просування сайту вашої готелі (готелю) звертайтеся в ТекСелл:

Юрій Бонюшкін
E-mail: [email protected]
Тел: +7(495)333-1477, доб. 105
Факс: +7(495)330-1568