Навигация по сайту

Популярные статьи

Реклама в додатках ВКонтакте

  1. Реклама в додатках: який формат ефективніше?
  2. типи розміщення

Реклама в додатках Вконтакте ділиться на 2 типу: реклама, яку користувачі бачать в основну версію сайту, і реклама для додатків, розміщених в мобільному каталозі. Другий варіант з'явився порівняно недавно, менше 2 років назад. Природно, питання, яке цікавить рекламодавців - це ефективність такої реклами.

Не секрет, що користувачі, проводячи час в соціальних мережах не тільки генерують контент і обмінюються ним, а й користуються різними додатками. Відвідуваність додатків досить висока: більшість їх спонукають користувача заходити знову і знову, як мінімум, щодня.

Реклама в додатках: який формат ефективніше?

Найбільш ефективна реклама в ігрових додатках Вконтакте. По-перше, активними користувачами ігор є більше половини всієї аудиторії мережі. І навіть якщо вони заходять нерегулярно - хоча більшість намагається заглядати частіше, а деякі встигають не раз пограти протягом дня, реклама все одно приверне увагу користувача. По-друге, користувач очікує завантаження гри і напевно не піде зі сторінки. Має значення і психологічний настрой: людина розслаблена, націлений добре провести час і лояльно ставиться до того, що йому, по суті, нав'язують рекламу.

Разом з тим, аналіз поведінки користувача допоможе скорегувати просування: якщо не дивлячись ні на що, користувач закриває гру і перезапускає або не входить взагалі, потрібно проаналізувати, що може бути причиною такої поведінки. Можливо, рекламний ролик дуже затягнутий, можливо, користувач не бачить, як закрити рекламне оголошення і це його дратує. По-третє, реклама в додатках вконтакте добре таргетір: практично всі програми подають запит на інформацію про користувача. Це дозволяє більш точно націлювати рекламні оголошення.

типи розміщення

За форматом реклама в додатках Вконтакте може бути наступних типів:

  • блоки рекламної мережі Вконтакте. Блоки таргетированной реклами вбудовуються в додаток, розробник або власник додатки отримує виплати за покази. У додатку може бути не більше 3 рекламних блоків, в кожному з яких - не більше 4 оголошень;
  • Преролли. Це банер, який з'являється під час завантаження програми. Час показу банера - 8 секунд, розмір 600х600 пікселів.
  • Спеціальні пропозиції або оффер. Суть пропозиції: гравець отримує голоси (валюта ВКонтакте) в обмін на вчинення будь-яких дій. Це може бути вступ до групи, реєстрація на сайті, участь в рекламній акції, покупка чого-небудь. Після того, як гравець робить необхідну дію, на його рахунок зараховуються голоси, на які він може всередині гри придбати що-небудь.

    Варіант з офферу зручний для просування сторінки або групи бренду: як правило, вступ в групу відбувається швидко і не вимагає особливих дій від користувача на кшталт переходів на сайт або, тим більше, покупки.
    Варіант з офферу зручний для просування сторінки або групи бренду: як правило, вступ в групу відбувається швидко і не вимагає особливих дій від користувача на кшталт переходів на сайт або, тим більше, покупки

Ще один хороший варіант використання реклами в додатках вконтакте - це розміщення рекламної графіки всередині програми, т.зв. інтеграція з додатком. За погодженням з розробниками елементи додатка брендуються або змінюється дизайн та механіка гри на замовлення рекламодавця. Наприклад, можуть додаватися нові рівні або квести, може з'явитися брендований об'єкт.

Вас також може зацікавити

Реклама в додатках: який формат ефективніше?
Реклама в додатках: який формат ефективніше?