Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Рекомендаційний лист

Опубликовано: 16.01.2019

видео Рекомендаційний лист

Лілія Гриневич коментує курс "Сімейні цінності"

Нечипоренко Никифору Калістратовичу

Даним листом підтверджую, що Нечипоренко Никифір Калістратович проходив стажування у відділі перестрахування ПрАТ «Страхова компанія «Альбатрос» з 01 червня по 31 липня 2011 року.За час стажування Никифір зарекомендував себе позитивно. У його обов’язки входив обздвін страхувальників залучених до страхування у попередніх періодах, з наданням пропозицій укладення договорів страхування на нові періоди, в т.ч. і страхування по нових видах. Никифір швидко освоївся з усіма обов’язками і виконував їх відмінно. Найбільші успіхи Никифір проявив в пропозиціях страхування від нещасних випадків.


Луцьку школу хочуть закрити через спалах кору

Никифір не зупинився на досягнутому і проявив інтерес до участі в організації корпоративних тренінгів («Ми зможемо», «Всі вершини наші», «Застрахуймо всіх»), а також проведення співбесід при прийомі на роботу нових співробітників на роботу у відділ.

За стилем роботи Никифір схильний до роботи в команді, демонструючи відповідальність і старанність при виконанні даних йому доручень.

Він легко входить в контакт з новими людьми, комунікабельний, акуратний і уважний.

У цілому можу охарактеризувати Никифора як відмінного працівника і перспективного співробітника.

Начальник відділу перестрахування

ПрАТ «Страхова компанія «Альбатрос»    /Н.А. Ганно /

Юридичний помічник » Юридичним особам та ФОП » Кадри та діловодство » Інше »

4,713 переглядів
rss