Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Ремонт взуття в Києві

Опубликовано: 02.10.2018

видео Ремонт взуття в Києві

У Мукачеві з'явився незвичайний бренд оригінального взуття

Взуття – одна з головних складових гардероба. В процесі щоденної носки вона піддається впливу зовнішніх факторів: температурним перепадам, забрудненню та намоканню і тому, як жоден інший аксесуар, потребує своєчасного догляду. Без ретельного нагляду і турботи навіть найякісніші черевики, чоботи чи босоніжки швидко деформуються, втрачають презентабельний вигляд и швидко стають непридатними.Наш ремонт взуття в Києві – найкращий у Місті! Нашим майстрам ви сміливо можете довірити найніжніше та найелегантніше взуття. Вони професійно відновлять його, підкреслять і збережуть надовго його зовнішню красоту і презентабельність. Використання новітнього устаткування і приладдя та застосування якісної та зносостійкої фурнітури для ремонту дозволяє нашим досвідченим майстрам виконувати реставрацію, перешивку, оновлення та ремонт взуття будь-якої складності. Ви можете розраховувати, що ремонт жіночого, чоловічого чи дитячого взуття буде виконаний швидко та якісно.


Как поменять бегунок на молнии. Замена бегунка. Ремонт обуви.

Concierge Group пропонує Вам ремонт взуття з доставкою в Києві, що заощадить Ваш час! Для зручності клієнтів наші майстри надають послуги не лише в майстерні, а при необхідності здійснюють виїзди на за вказаною адресою, і ремонт здійснюється безпосередньо на місці виклику або з подальшою доставкою клієнтові, залежно від складності фронту робіт. Спектр послуг, що надаються: заміна каблука, набойок, ушивка по широті, вставка блискавок, прошив і підклейка підошви і т.д. Ви можете звернутися до нас з будь-якою проблемою, і працьовиті руки досвідчених фахівців подарують вашому взуттю друге життя!

Якщо Вам знадобиться послуга ремонту взуття в Києві або виникнуть які-небудь інші питання, звертайтеся в будь-який зручний для Вас час.

 
rss