Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Ремонт телефонів LG Optimus G в Києві

Опубликовано: 06.11.2018

видео Ремонт телефонів LG Optimus G в Києві

Ремонт LG G2 mini D620 в Киеве

 

Сервісний центр «Мій Сервіс» займається ремонтом мобільних телефонів LG Optimus G. Так само ремонтуємо інші моделі телефонів виробника LG , Samsung , Apple , Nokia , HTC та інших .


LG G3 D855 Не включается.

Найчастіше клієнти звертаються з такими скаргами , як:

Необхідна заміна сенсора

Розбився екран телефону

Необхідна заміна шлейфів і роз’ємів

Потрібна заміна динаміка або мікрофона

Телефон намок або після механічного пошкодження

Телефон не бачить сім карту


LG G2 (D802)разборка, и замена дисплея,ссылка в описании!!!

Карта пам’яті не визначається

Але , найчастішим зверненням є звернення з проханням замінити сенсор або дисплей у телефоні LG Optimus G. Як правило , виникають такі несправності у зв’язку з механічними ушкодженнями. При фізичному впливі захисне скло тріскається , хоч сенсор може і працювати. Конструктивно виробником не передбачена заміна окремо сенсорного скла. Змінюється сенсор разом з дисплеєм , єдиним модулем.

Популярні скарги клієнтів LG:

Ваш телефон не заряджається або заряджається постійно , навіть за відсутності зарядного пристрою Немає підключення через USB порт або підключення постійно , навіть якщо кабель не підключений Немає звуку при дзвінку Немає звуку при розмові Співрозмовник не чує Вас під час розмови

Найчастіше, пов’язані такі поломки з попаданням вологи в апарат або ж механічного пошкодження (удар або падіння ) .

Ще одна часта проблема , з якою приходять клієнти – це злетіло програмне забезпечення . У цьому випадку телефон потрібно буде перепрошити або зробити відкат прошивки , якщо клієнт самостійно прошив телефон на некоректну версію прошивки. У нашому сервісі – ця процедура виконується швидко і за помірною вартістю .

При виникненні будь -яких збоїв в роботі телефону LG Optimus G , звертайтеся до сервісного центру , для проведення діагностики апарату і виявлення несправності в подальшому усунення її . У нашій майстерні діагностика безкоштовна і виконується на спеціалізованому обладнанні та в найкоротші терміни. Майстри нададуть гарантію на виконані ремонтні роботи будь-якої складності . Ми маємо в своєму розпорядженні власним складом запчастин , що допомагає нам значно скоротити терміни і ціну ремонту .

Для зручності , передбачена послуга виклику кур’єра. Кур’єр привезе телефон в майстерню і доставить його назад до замовника у справному стані , що дозволить не витрачати даремно кілька годин на дорогу. Звертайтеся до нас , будемо раді допомогти.

Так же читайте:

rss