Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Ремонт і обслуговування посудомийної машини

Опубликовано: 06.11.2018

видео Ремонт і обслуговування посудомийної машини

Ремонт посудомоечной машины Bosch - что проверить?Кожна техніка вимагає догляду за собою, Також дуже важливо дотримуватися правил експлуатації. У цій статті ми розглянемо правила ремонту і догляду за посудомийною машиною. Якщо все таки трапилася поломка – звертайтеся в сервісний центр з ремонту посудомийних машин.

Догляд за посудомийній машиною


Ремонт холодильників Рівне +38096-683-6287 Ваня послуги ціни ремонт холодильников в Ровно

Купуйте спеціалізовану побутову хімію для миття посуду, вони відзначені спеціальним маркуванням. Перш ніж ставити брудний посуд, відчистите її від шматочків їжі, і рівномірно її расстановіте в посудомийній машині.   Просушуйте нутрощі посудомийки після роботи. Відчищати фільтри від залишків їжі не рідше 2 разів на місяць. Чистіть внутрішню камеру спеціальними очисними засобами, після миття жирного посуду. Використовуйте спеціальну систему для пом’якшення води, щоб накип не з’являлася на посуді і в машинці.   Перевіряйте гумовий ущільнювач облягаючого двері камери для посуду. Дотримуючись цих правил, ви продовжите своєї посудомийній машині життя.

Ремонту посудомийної машини


Ремонт побутової техніки Львів Brillion-Club 8579

Перед тим як викликати майстра додому, в разі поломки, перевірте робочі чи розетки і чи закритий водопровідний кран.

Також перед викликом майстра потрібно самостійно продіагностувати посудомийку. Тільки попередньо вимкніть її з мережі.

Після ремонту, протестуйте машину шляхом повного завантаження.

Пам’ятайте, що після ремонту ваша посудомийка працювала ще довгий час, потрібно використовувати при ремонті тільки якісні запчастини.

Якщо у вас немає спеціальних знань, не прагніть відремонтувати посудомийну машину самостійно, щоб уникнути фізичних ушкоджень, і не «доламати» апарат.

Якщо потрібний ремонт посудомийки, вірним рішенням з вашого боку буде звернення в СервісЦентр з ремонту побутової техніки.

Самостійний ремонт посудомийної машини

У деяких випадках можна відремонтувати посудомийку самостійно.

Шланг підведення перетиснено – перекрийте запірний вентиль і зніміть шланг з впускного клапана, воду, яка залишилася в шлангу вилийте. Помийте шланг і поставте його не місце.

Засмітився впускний фільтр – перекрийте запірний вентиль, злийте воду зі шланга і роз’єднаєте від впускного клапана. Дістаньте пластиковий фільтр із клапана і помийте його у воді. Поставте фільтр на місце. Підключіть шланг.

Так же читайте:

rss