Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Ремонт і обслуговування техніки Nilfisk і Karcher

Опубликовано: 09.02.2019

видео Ремонт і обслуговування техніки Nilfisk і Karcher

грязевая фреза karcher ремонт. есть один маленький ньюанс механик лилиан


Ремонт и обслуживание бытовой техники Karcher: клапан перенапряжения (старт/стоп)

Нас сервісний центр займається обслуговуванням і ремонтом всієї лінійки техніки Nilfisk і Karcher.

Сервісний центр, центральний офіс, розташований в центрі Києва на вулиці Шота Руставелі 17, так само для зручності наших клієнтів діють два приймальні пункти, на Лівому березі, і на Оболоні.

Наші ремонтні майстерні оснащені всім необхідним обладнанням та інструментами. Наші фахівці мають величезний досвід в обслуговуванні техніки даних виробників. У майстрів нашого сервісу завжди є доступ до вільного замовленням необхідної запчастини, що дозволяє значно прискорити ремонт.

У команді майстрів нашого сервісу працюють тільки професіонали, приймаємо техніку на обслуговування з усіх міст України. Наші майстри орієнтовані на задоволення клієнта, на якісний і бистрsй ремонт.

Так само укладаємо договори на технічне обслуговування з підприємствами, магазинами, інтернет-магазинами.

Так же читайте:

rss